Beko HDF7412CSRX

0% úrok pri splátkach na 10 mesiacov. Bez akontácie!
Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
469,00 €

Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 9,38 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Kondenzačná slim sušička bielizne s tepelným čerpadlom Beko HDF7412CSRX v bielom prevedení je zaradená do energetickej triedy A++. Kapacita bubna pre sušenie dosahuje 7 kg bielizne. Maximálna hlučnosť je 65 dB. Ponúka 15 programov sušenia s českým popisom programov a možnosťou odloženia konca sušenia o 24 hodín. Vnútorné osvetlenie bubna zabezpečuje jednoduchšiu a prehľadnejšiu manipuláciu s bielizňou. Nádrž na kondenzát je možné pripojiť aj k odpadu a zbaviť sa tak nutnosti vylievať nádobu. Sušička disponuje detským zámkom, signalizáciou plného zásobníka a signalizáciou čistoty filtra.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Hoover DXO4 H7A2TCEX-S Hoover DXO4 H7A2TCEX-S

0% úrok pri splátkach na 10 mesiacov. Bez akontácie!
Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
5-ročná záruka po registrácii
Vysávač ako darček k setu práčky a sušičky Hoover: po registrácii

Kondenzačná smart sušička bielizne s tepelným čerpadlom Hoover DXO4 H7A2TCEX-S v prevedení Next Slim má hĺbku 46,5 cm. Ovládať ju je možné na diaľku prostredníctvom WiFi + Bluetooth s príslušnou aplikáciou Wizard prostredníctvom mobilného zariadenia alebo pomocou otočného voliča a digitálneho 5 miestneho displeja v českom jazyku. Kapacita bubna pre sušenie dosahuje 7 kg. Ponúka 16 základných programov + 30 One Fi Extra a mnoho užitočných funkcií vrátane odloženého štartu o 24 hodín. Inteligentná sušička Hoover DXO4 H7A2TCEX-S má nádobu na kondenzát Aquavision, ktorá je umiestnená vo dvierkach. Tepelné čerpadlo ponúka 4 úrovne sušenia: extra suché, do skrine, na vešiak, na žehlenie a časované sušenie 60 -220 minút.

Základné parametre

  • Hĺbka: 46,5 cm
  • Vstavaný displej: Áno
  • Kapacita bubna: 7 Kg

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

 

Beko HDF7412CSRX

Kondenzačná slim sušička s tepelným čerpadlom Beko HDF7412CSRX je spotrebič, vďaka ktorému už nebudete musieť sušiť bielizeň na balkóne alebo priamo v byte na sušiaku. Jednoducho hneď po opraní bielizne dáte odevy do sušičky a o krátky čas ho máte pripravené na žehlenie či priamo na nosenie. Do bubna sa zmestí až 7 kg bielizne a spadá do energetickej triedy A++. Je možné ju priamo napojiť aj na odtok pomocou odtokovej hadice, ktorá je obsahom príslušenstva k spotrebiču. Odpadne vám tak potreba pravidelného vylievania zásobníka na kondenzovanú vodu.

Programy sušenia

Na výber máte až 15 programov sušenia, ktoré si veľmi jednoducho navolíte pomocou otočného voliča. Praktický displej vám zobrazí čas sušenia, a v prípade naplnenia nádrže na vodu alebo potreby vyčistenia filtra vás signalizácia upozorní. 

  • Programy: Bavlna na žehlenie, Bavlna do skrine, Bavlna suchá extra, Bavlna Eco, Syntetika na žehlenie, Syntetika do skrine, Osvieženie, Časové programy, Jemné/Košele, Hygiene+, Outdoor/Sport, Perové oblečenie, Džínsy, Xpress Super Short

Využitie tepelného čerpadla

Tepelné čerpadlo EcoGentle™ využíva zbytkové teplo, vracia ho späť do sušiaceho procesu a teleso ho nemusí zakaždým znovu ohrievať a preto je spotreba nižšia ako u sušičky bez tepelného čerpadla.  Vďaka kompresoru s premenlivou rýchlosťou sa stupeň vlhkosti prispôsobuje každej náplne zvlášť. Doba sušenia sa tak skráti až o 30%.

Bezstarostné používanie

So sušičkou bielizne vám ubudne nielen množstvo bielizne povešanej po celom byte, ponúka vám viac voľného času vďaka svojim užitočným funkciám. Akustický signál vás upozorní na to, že sa program sušenia skončil, rovnako vás upozorní aj na potrebu vyprázdnenia zásobníka vody alebo potrebu vyčistenia fitrov. V prípade, že nechcete byť týmito signálmi vyrušovaní, je možné ich jednoducho prestaviť. Vnútorné LED osvetlenie bubna určite oceníte pri manipulácii s bielizňou. Bubon bude dokonale osvetlený a už sa vám nestane, že zabudnete vybrať druhý pár ponožky.

Pripojené súbory

Návod v slovenčine HDF7412CSRXSK (stiahnuť) [*.pdf, 3.84 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Hĺbka: 50,8 cm
Vstavaný displej: Áno
iKapacita bubna: 7 Kg
iTrieda energ.účinnosti: A++
Systém sušenia: Tepelné čerpadlo
Typ sušenia: Tepelné čerpadlo
iMaximálna hĺbka: 50,8 cm

Ďalšie vlastnosti

Značka: Beko

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 59,7 cm
Výška: 88,5 cm
Hĺbka: 50,8 cm
Hmotnosť: 41 Kg
iMaximálna hĺbka: 50,8 cm

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

iKapacita bubna: 7 Kg
iOdložený štart: Áno
Systém sušenia: Tepelné čerpadlo
Typ sušenia: Tepelné čerpadlo

Ďalšie parametre

iTrieda energ.účinnosti: A++

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací
Systém ovládania: Otočné + tlačítka
Systém vkladania: predným plnením

Energetické údaje

Trieda účin.sušenia: A

Hlučnosť

Hlučnosť (sušenie): 65 dB

Ostatné

Kód produktu: 7188301110

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore