Beko HIAW75225SX

Doprava zadarmo

Šírka: 76 cm, Typ varnej dosky: Indukčná, Počet horákov/varných zón: 5, Typ horného povrchu: Kov-Plyn,


Cena 309,00 €

6,18 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Plynová varná doska Beko HIAW75225SX v nerezovej farbe. K dispozícii sú 5 plynových horákov, z toho 1 WOK horák umiestený uprostred. Ovládanie je mechanické, umiestnené vpredu prostredníctvom otočných gombíkov s integrovaným zapaľovaním. K dispozícii sú aj liatinové rošty. Šírka 70 cm.

Varné zóny

Plynová varná doska Beko HIAW75225SX disponuje 4 varnými zónami a WOK horákom s rôznymi priemermi a výkonmi. Sú integrované do elektrického zapaľovania a poskytujú maximálnu bezpečnosť pri varení. Vybavené sú užitočnou poistkou proti zhasnutiu plameňa, ktorá uzavrie prívod plynu pri náhodnom zhasnutí plameňa. Tak bude varenie nielen kvalitné a efektívne, ale i maximálne bezpečné. Príprava pokrmov na tejto varnej doske bude maximálne efektívna a pohodlná.

WOK horák

Pomocou WOK horáka už nebude pre vás problémom uvariť zdravé jedlá. Vysokorýchlostný horák zabezpečí rýchlu prípravu pokrmov bez straty ich nutričných hodnôt. Rovnomerne rozdeľuje teplo po celej spodnej časti panvice, vďaka trojitému plameňu.

Jednoduché ovládanie

Plynová varná doska  vyniká mimoriadne jednoduchým a pohodlným mechanickým ovládaním, prostredníctvom otočných gombíkov s integrovaným zapaľovaním, ktoré zvládne skutočne každý. Ovládací panel je umiestnený v prednej časti dosky pre lepší prístup a pohodlnú manipuláciu. Praktické ovládanie si rýchlo osvojíte.

Údržba

Údržba varnej dosky je bezproblémová. Jej čistenie zvládnete bežnými čistiacimi prostriedkami a v prípade väčšieho znečistenia sa dajú umyť aj mriežky. Po umytí ich vložíte späť na varnú dosku a tá bude opäť pripravená na ďalšie varenie.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 76 cm
Typ varnej dosky Indukčná
Počet horákov/varných zón 5
Typ horného povrchu Kov-Plyn

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Beko HIAW75225SX

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené