Beko HTV8736XCW vystavený kus s plnou zárukou

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
527,00 €

Pôvodná cena 659,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 10,54 €

Doprava zadarmo

Produkt je možné rezervovať v predajni

Rezervuj v predajni

Vystavený kus
Termíny doručenia

Nákup len v predajni

POPIS PRODUKTU

Smart práčka so sušičkou Beko HTV8736XCW s technológiou SteamCure sa postará o čisté a menej pokrčené oblečenie. Je zaradená do energetickej triedy A. Inteligentnú práčku so sušičkou je možné spárovať s mobilným zariadením pomocou BlueTooth a získať tak informácie o vašom spotrebiči a ovládať ho na diaľku. Kapacita bubna pre pranie dosahuje 8 kg a pre sušenie 5 kg bielizne. Ponúka 14 definovaných programov + 5 programov pre stiahnuie a praktické prídavné funkcie. Disponuje ProSmart inverterovým motorom, Aquawawe bubnom, mechanickým Aquastopom a dokonca umožňuje pridať aj bielizeň počas prania vďaka AddGarment.

Zobraziť celý popis

 • Výpredaj − 20 %
 • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

LG F4DV910H2 LG F4DV910H2

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
Získajte cashback až do 200 € k nákupu práčok a sušičiek LG

5 (1)

Smart parná práčka so sušičkou LG F4DV910H2 v bielej farbe s predným plnením je zaradená do energetickej skupiny A. Je ideálna pre veľké rodiny. Kapacita bubna pre pranie dosahuje 10,5 kg a pre sušenie 7 kg s maximálnou hlučnosťou pri praní 52 dB a pri odstreďovaní 71 dB. Rýchlosť odstreďovania dosahuje 1400 ot./min. Ponúka 14 programov s 10 prídavnými možnosťami a 5 programov pre sušenie. Ovládanie pračky LG F4DV910H2 je jednoduché prostredníctvom veľkého dotykového LED displeja a otočného voliča. Inteligentnú práčku so sušičkou LG F4DV910H20 je možné ovládať aj na diaľku pomocou mobilného zariadenia pripojeného k Wi-Fi. Navyše je kompatibilná aj s hlasovým asistenom Amazon Alexa a Google Assistant v anglickom jazyku. Disponuje tiež AI DD inteligentným systémom prania. TurboWash™ 360° vyperie už za 39 minút - využíva 3D trysky na sprchovanie bielizne v 4 smeroch. Technológia LG Steam odstráni až 99,9 % alergénov a roztočov, a zároveň znižuje pokrčenosť bielizne až o 30 %. Smart práčka s technológiou TwinWash je kompatibilná aj s mini práčkou. Umožňuje tak vyprať samostatné 2 dávky bielizne naraz.

Základné parametre

 • Hĺbka: 56 cm
 • Kapacita bubna: 10,5 Kg
 • Max.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min.

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Smart práčka so sušičkou

Inteligentná práčka so sušičkou Beko HTV8736XCW v bielom prevedení je vybavená invertorovým motorom ProSmart s 10 ročnou zárukou na motor. Elektromagnetický režim prevádzky šetrí energiu a zaručuje tichý chod a dlhú životnosť. Prispôsobuje otáčanie bubna vašemu oblečeniu a zaručuje dokonalý a jemný výsledok. Vďaka integrovanej sušičke ušetríte priestor v domácnosti a môžete si pohodlne vyprať aj vysušiť prádlo pomocou jedného spotrebiča. Zaradená je do energetickej triedy A, na jeden prací cyklus môžete vyprať 8 kg a vysušiť 5 kg bielizne čo nepochybne ocenia väčšie rodiny. Odstreďovanie dosahuje maximálne 1400 otáčok za minútu. Medzi programami si určite vyberiete vždy ten najvhodnejší pre vaše oblečenie. Hľučnosť počas prania dosahuje 57 dB a počas odstreďovania 77 dB a pri sušení 64 dB. K dispozícii máte aj možnosť odloženého štartu 0 - 24 hod.

 • 14 definovaných programov + 5 programov na stiahnutie: Bavlna, Bavlna Eco, Syntetika, Mini / Mini14, Vlna / Ručné pranie, Perové oblečenie, Odstreďovanie + vypúšťanie, plákanie, Košele, Sušenie bavlny, Sušenie syntetiky, Pranie + sušenie Hygiena +, Pranie + sušenie 5kg, Wash & Wear Mix, Outdoor / Šport, Tmavé / Jeans, Uteráky, Spodná bielizeň
 • Funkcie: predpierka, para, Fast +, Bluetooth, čistenie bubna s parou, detská poistka, sušenie, ochrana proti pokrčeniu s parou

Ovládajte ju na diaľku

Inteligentnú práčku so sušičkou je možné spárovať s mobilným zariadením, do ktorého je potrebné si stiahnuť aplikáciu HomeWhiz. Potom ju môžete pohodlne ovládať prostredníctvom technológie BlueTooth a získať tak informácie o vašom spotrebiči. Aplikácia umožňuje stiahnuť aj ďalšie programy.

Vyperie bez fľakov a potreby žehlenia

Jedinečná technológia spoločnosti Beko SteamCure zabezpečí aby bolo vaše oblečenie nielen čistejšie ale aj menej pokrčené. Využíva paru, ktorá počas prania uvoľní nečistoty a pri odstreďovaní zabráni pokrčeniu. Navyše ako bonus udrží spotrebič stále čistý.

Pohodlne pridajte bielizeň

Oteraz si už nemusíte robiť starosti ak zabudnete do práčky vložiť ponožku, alebo iné kúsky. Možnosť pridania bielizne AddGarment  bez zdĺhavého čakania pridať zabudnuté kusy oblečenia do bubna práčky.

Ďalšie funkcie a technológie

 • Funkcia Fast+ umožňuje program zrýchliť až o viac ako polovicu. Ak potrebujete vyprať bielizeň rýchlejšie už to nebude problém.
 • Automatický reštart: V prípade, že uprostred pracieho cyklu nečakane vypadne elektrika, nie je potrebné celé pranie začínať od začiatku. Práčka so sušičkou si zapamätá, kde pred výpadkom prúdu skončila a bude v ňom pokračovať.
 • AquaFusion: V bežných práčkach časť pracieho prostriedku uniká do odpadu ešte pred začatím cyklu. Práčka so sušikou s AquaFusion technológiou využije 100 % nadávkovaného prostriedku.
 • SilenTech: so spotrebičom s technológiou SilentTech si môžete užívať pohodu a kľud bez rušivých zvukov práčky. Kombináciou inovovaných pohybov bubna, ProSmart invertorového motora a výborného odhlučnenia vás nebude rušiť.

Pripojené súbory

Beko HTV8736XCW_návod [*.pdf, 8.54 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Hĺbka: 54 cm
iKapacita bubna: 8 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min.
iTrieda energ.účinnosti: A
Počet programov: 19
Trieda účin.odstreď.: A
Dizajn skrine: voľnestojací
Ročná spotr.energ.pri praní: 152 kWh
Systém vkladania: predným plnením
Kapacita prania: 8 Kg
Kapacita sušenia: 5 Kg
Objem bubna: 55 L
Mn.programov pre sušenie: 5
Maximálna hĺbka: 59 cm

Ďalšie vlastnosti

Značka: Beko
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 60 cm
Výška: 84 cm
Hĺbka: 54 cm
Hmotnosť: 69 Kg
Maximálna hĺbka: 59 cm

Display/Grafika

iTyp displeja: LED
Vstavaný displej: Áno

Funkcie

iKapacita bubna: 8 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min.
iDetská poistka: Áno
Počet programov: 19
iOdložený štart: Áno
iAquaStop funkcia: Nie
Programy sušenia: Syntetika, Bavlna

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A
Trieda účin.odstreď.: A
Spotreba vody na cyklus: 47 L
Celková spotreba: 5,44 kWh
Ročná spotr.energ.pri praní: 152 kWh
Ročná spotr.vody pri praní: 9400 L
Trieda účin.sušenia: A

Hlučnosť

Hluk pri odstreďovaní: 77 dB
Hlučnosť (sušenie): 64 dB
Hlučnosť (pranie): 57 dB

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací
Systém vkladania: predným plnením
Objem bubna: 55 L

Ďalšie parametre

Trieda odstred.sušenia: A
Kapacita prania: 8 Kg
Nastavit.otáčky odstreďovania: Áno
Min.otáčky odstreďovania: 600 ot./min.
Funkcia dodatoč.pláchania: Áno
Kapacita sušenia: 5 Kg
Spotr.energ.pre pranie/suš.: 5,44 kWh
Spotr.vody pranie/sušenie: 78 L
Mn.programov pre sušenie: 5
Technológia: Bluetooth
iSmart (ovládanie mobilom): Áno

Ostatné

Kód produktu: 7165143300

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore