Beko HTV8736XS0

  • Doprava zadarmo

Kapacita bubna: 8 Kg, Max.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min., Maximálna hĺbka: 59 cm, Trieda energetickej účinnosti 2021: D, Elektronický informačný list


Cena 539,00 €

10,78 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Smart práčka so sušičkou Beko HTV8736XS0 s technológiou SteamCure sa postará o čisté a menej pokrčené oblečenie. Inteligentnú práčku so sušičkou je možné spárovať s mobilným zariadením pomocou BlueTooth a získať tak informácie o vašom spotrebiči a ovládať ho na diaľku. Kapacita bubna pre pranie dosahuje 8 kg a pre sušenie 5 kg bielizne. Ponúka 14 definovaných programov +programy pre stiahnuie. Disponuje ProSmart inverterovým motorom a Aquawawe bubnom.

Smart práčka so sušičkou

Inteligentná práčka so sušičkou Beko HTV8736XS0 v bielom prevedení je vybavená invertorovým motorom ProSmart s 10 ročnou zárukou na motor. Elektromagnetický režim prevádzky šetrí energiu a zaručuje tichý chod a dlhú životnosť. Prispôsobuje otáčanie bubna vašemu oblečeniu a zaručuje dokonalý a jemný výsledok. Vďaka integrovanej sušičke ušetríte priestor v domácnosti a môžete si pohodlne vyprať aj vysušiť prádlo pomocou jedného spotrebiča. Na jeden prací cyklus môžete vyprať 8 kg a vysušiť 5 kg bielizne čo nepochybne ocenia väčšie rodiny. Odstreďovanie dosahuje maximálne 1400 otáčok za minútu. Medzi programami si určite vyberiete vždy ten najvhodnejší pre vaše oblečenie. Hľučnosť počas prania dosahuje 56 dB a počas odstreďovania 76 dB a pri sušení 64 dB. K dispozícii máte aj možnosť odloženého štartu 0 - 24 hod.

Zrýchli, keď sa práve ponáhľate

Ručičku hodín nezrýchlime ani nespomalíme, ale čo môžeme ovplyvniť, je doba prania. S prídavnou funkciu Fast+™ je možné sériu programov zrýchliť až o viac ako polovicu, takže môžete prať tak rýchlo, ako práve potrebujete.

Ovládajte ju na diaľku

Inteligentnú práčku so sušičkou je možné spárovať s mobilným zariadením, do ktorého je potrebné si stiahnuť aplikáciu HomeWhiz. Potom ju môžete pohodlne ovládať prostredníctvom technológie BlueTooth a získať tak informácie o vašom spotrebiči. Aplikácia umožňuje stiahnuť aj ďalšie programy.

Vyperie bez fľakov a potreby žehlenia

Jedinečná technológia spoločnosti Beko SteamCure zabezpečí aby bolo vaše oblečenie nielen čistejšie ale aj menej pokrčené. Využíva paru, ktorá počas prania uvoľní nečistoty a pri odstreďovaní zabráni pokrčeniu. Navyše ako bonus udrží spotrebič stále čistý.

DrumClean

Práčky Beko sa vedia postarať nielen o čistotu prádla, ale aj samy o seba. Program DrumClean je zostavený tak, aby rýchlymi a prudkými pohybmi vody odstránil všetky zvyšky prášku, textílií a aviváže a práčka tak bola stále čistá a verne slúžila roky.

ProSmart™ invertorový motor

Srdcom práčiek je motor, a aby také srdce dlho fungovalo, musí byť spoľahlivé. Preto majú práčky Beko ProSmart™ invertorový motor, ktorý svojim elektromagnetickým spôsobom fungovania zaručuje nehlučnú prevádzku, dlhú životnosť a nízku spotrebu. Je tak šetrný k vášmu oblečeniu, peňaženke a životnému prostrediu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita bubna 8 Kg
Max.otáčky odstreďovania 1400 ot./min.
Maximálna hĺbka 59 cm
Trieda energetickej účinnosti 2021 D

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Beko HTV8736XS0

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené