Beko RCNA406E40W vystavený kus s plnou zárukou

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
440,00 €

Pôvodná cena 549,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 8,80 €

Doprava zadarmo

Produkt je možné rezervovať v predajni

Rezervuj v predajni

Vystavený kus
Termíny doručenia

Nákup len v predajni

POPIS PRODUKTU

Kombinovaná chladnička NeoFrost z modelovej rady EVO Beko RCNA406E40W v bielej farbe je zaradená v energetickej triede A+++ a disponuje ProSmart invertorovým kompresorom. Objem chladiacej časti je 253 l, z toho zóna na ovocie a zeleninu má 30 l. Chladiaci priestor je vybavený 3 sklenenými poličkami, Power LED stropným osvetlením, 4 dverovými poličkami, kovovou policou na fľaše a dvoma zásuvkami EverFresh zóny. Mraziaca časť, umiestnená dole má kapacitu 109 litrov. Mraziaca kapacita dosahuje 6 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu 33 hodín. Vnútornú výbavu tvoria 3 priehľadné zásuvky. Kombinovaná chladnička Beko RCNA406E40W má integrované madlo a je tiež vybavená antibakteriálnym tesnením. Ovládanie je elektronické, umiestnené z vonka pomocou LCD displeja.

Zobraziť celý popis

 • Výpredaj − 20 %
 • Doprava zadarmo

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Paušál na Istotu na chladničky Paušál na Istotu na chladničky

  Nákupom na paušál získate s chladničkou balík služieb. Dovoz až do kuchyne, inštaláciu, predĺženú záruku, náhradnú počas opravy.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

Hore

Zvážte aj tento produkt

Bosch KGE36EW4P Bosch KGE36EW4P

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Kombinovaná chladnička Bosch KGE36EW4P v bielej farbe je zaradená v energetickej triede A+++. Využiteľný objem chladiacej časti s automatickým odmrazovaním dosahuje 214 litrov. Vnútorný priestor má výbavu: 4 sklenených políc z bezpečnostného skla z toho výškovo nastaviteľných 2, 3 x easyAccess Shelf, výsuvná plocha, 1 veľká a 2 malé odkladacie priehradky vo dverách, špeciálny držiak na fľaše. Freshness systém chladničky pozostáva z 1 zásuvky VitaFresh plus s reguláciou vlhkosti a 1 zásuvky VitaFresh 0°C s reguláciou teploty pre skladovania mäsa a rýb. LED osvetlenie vám zaručí dokonalý prehľad o uložených potravinách. Kombinovaná chladnička Bosch KGE36EW4P má mrazničku umiestnenú dole s objemom 88 l. Mraziaci priestor VarioZone so systémom LowFrost zabraňuje tvorbe námrazy a uľahčuje odmrazovanie. Má vyberateľné medzidná z bezpečnostného skla 3 priehľadné plastové zásuvky (z toho 1 Big Box). Mraziaca kapacida dosahuje 14 kg/24 hod. a akumulačná doba 35 hodín. Teplota je regulovaná oddelene pre chladiacu a mraziacu časť elektronicky. Chladnička disponuje akustickým signálom otvorených dverí a optickým a akustickým varovným signálom pri zvýšenej teplote vo vnútornom priestore chladničky. Môžete podľa poteby nastaviť aj dovolenkový režim.

Základné parametre

 • Šírka: 60 cm
 • Výška: 186 cm
 • Hĺbka: 65 cm

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Vnútorné vybavenie

Chladiaca časť kombinovanej chladničky Beko RCNA406E40W disponuje 253 l vnútorným objemom. K dispozícii je tiež praktická EverFresh+ zóna, má 30 l, ktorá sa skvele hodí na uchovávanie zeleniny a mäsa, v ktorej je teplota okolo 0 ° C a vlhkosť sa pohybuje medzi 50 až 90 %. Hlavná výhoda nulovej zóny je schopnosť udržať potraviny čerstvé po dlhšiu dobu, než v iných častiach chladničky. Dverné poličky sú vyrobené z plastu. Nechýba ani kovová polica na fľaše. Osvetlenie je zabepečné prostredníctvom moderného LED stropného osvetlenia. Ovládanie chladničky je umiestnené z vonka pomocou prehladného LCD displeja.

Mraziaca časť

Spodná časť kombinovanej chladničky disponuje mraziacou zónou s objemom 109 l. Vybavená tromi transparentnými zásuvkami pre mrazenie potravín. Jej mraziaca kapacita je 6 kg za 24 hodín a akumulačná doba pri poruche je 33 hodín. 

Neo Frost

Technológia NeoFrost odbúrava nutnosť odmrazovania. Je to dokonalá varianta No Frost chladenia. Má dva nezávislé výparníky a ventilátory v jednom zariadení. Dva nezávislé chladiace okruchy technológie NeoFrost v spojení s dvoma ventilátormi udržujú optimálnu vlhkosť a teplotu  vzduchu v chladničke a nízku vlhkosť  a suchý studený vzduch v mrazničke. Uložené potraviny vám vydržia dlhšie čerstvé a nevysušené.

 

Antibakteriálne tesnenie

Tesnenia vo dverách chladničiek je obvykle veľmi náročné udržiavať v čistote, a tak sa stáva ideálnym prostredím pre šírenie baktérií. Chladnička Beko obohatila tesnenie a madlo o antibakteriálne látky, ktoré tesnenie udržujú bez choroboplodných zárodkov a tieto látky tiež vytvárajú antibakteriálnu bariéru a tá chráni vnútrajšok chladničky od nežiaducich mikroorganizmov. Prostredie chladničky tak bude pre vaše potraviny klinicky nezávadné.

Vnútorné LED osvetlenie

Vždy perfektný prehľad o stave zásob v chladničke, budete mať vďaka vnútornému stropovému LED osvetleniu. Celkovo je toto svetlo účinnejšie a poskytuje viac prirodzeného svetla v porovnaní s klasickým osvetlením. Obľúbite si ho hlavne pri večerných návštevách chladničky a tiež predstavuje krok v pred k zlepšeniu nízkospotrebovej prevádzky.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 60 cm
Výška: 203 cm
Hĺbka: 66 cm
Dvojokruhový NoFrost: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Beko
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 60 cm
Výška: 203 cm
Hĺbka: 66 cm
Hmotnosť: 78 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 37 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A +++
Ročná spotreba energie: 188 kWh
Klimatická trieda: SN-T
Odolnosť voči výpadku prúdu: 33 hod.

Mraznička

Umiestnenie mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 109 L
Mraziaci výkon: 6 kg/24h

Dizajn

Celkový čistý objem: 362 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 253 L

Funkcie

No Frost (mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Áno
Alarm: Áno

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Nie

Ďalšie parametre

Kovová polica na fľaše: Áno
iSmart (ovládanie mobilom): Nie
Dvojokruhový NoFrost: Áno

Ostatné

Kód produktu: 7522820001

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore