Beko RCNA406E60ZXBHN

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
10-ročná záruka na motor alebo kompresor po registrácii

  • Na objednávku
  • Objednáme pre vás a upresníme termín dodania.
  • Dostupné rozbalené kusy ihneď v 3 predajniach

Cena:
649,00 €

Pôvodná cena 699,00 €
Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 12,98 €
Elektronický informačný list

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Smart kombinovaná chladnička Beko RCNA406E60ZXBHN v nerezovom prevedení. NeoFrost chladnička s objemom 253 l a mraznička 109 l je vybavená automatickým odmrazovaním a dokonca ponúka aj možnosť kontroly a ovládanie cez aplikáciu (telefón). Vnútorné vybavenie chladiacej časti umiestnenej hore pozostáva z LED osvetlenia, sklenených políc, nerezového držiaku na fľaše, dverových poličiek a plastových zásuviek v EverFresh zóne. Mraziaca časť s 3 priehladnými plastovými policami je umiestnená v spodnej časti. Mraziaca kapacita mrazničky je 6 kg / 24 hod. a pri výpadku prúdu udrží potraviny čerstvé 30 hodín. Chladnička Beko RCNA406E60ZXBHN je vybavená antibakteriálnym tesnením. Maximálna hlučnosť dosahuje 35 dB.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 7 %

Trieda energetickej účinnosti 2021: C

Zvážte aj tento produkt

LG GBB72MCUFN LG GBB72MCUFN

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
Získajte poukaz na nákup exotického ovocia: po registrácii
10-ročná záruka na vybrané časti spotrebiča

5 (1)

Kombinovaná smart chladnička LG GBB72MCUFN v matnej čiernej farbe. Chladničku je možné ovládať nadiaľku prostredníctvom technológie Wi-Fi a tiež vykonávať inteligentnú diagnostiku. Multi Air Flow systém ponúka rozšírené prúdenie chladného vzduchu. Chladiaca časť je umiestnená hore a ponúkua 277 litrový skladovací priestor. Ten tvoria štandardné sklenené poličky, dverové poličky, zásuvka Fresh Balancer - udržuje optimálnu vlhkosť a je ideálna pre skladovanie ovocia a zeleniny, zásuvka Fresh Converter - udržuje optimálnu teplotu vhodnú pre skladovanie mäsa, rýb alebo zeleniny. Mraziaca časť má obem 107 l, potraviny umožňuje uskladniť v 3 priehľadných plastových zásuvkách. Technológia Door cooling rýchlejšie obnovuje teplotu a znižuje teplotné rozdiely v chladničke. Tesnenie dverí kombinovanej chladničky LG GBB72MCUFN má antibakteriálnu ochranu.

Základné parametre

  • Šírka: 59,5 cm
  • Výška: 203 cm
  • Dvojokruhový NoFrost: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Chladiaca zóna

Chladiaca časť smart kombinovanej chladničky Beko RCNA406E60ZXBHNvnútorným objemom 253 l z toho EverFresh zóna 30 l, disponuje odkladacími sklenenými plochami. Na odkladanie ovocia a zeleniny je chladiaca časť v priestore EverFresh zóny vybavená aj zásuvkami. Dverné poličky sú vyrobené z plastu. Nechýba ani, nerezový držiak fliaš. Osvetlenie je zabepečné prostredníctvom moderného LED osvetlenia, ktoré nehreje, vďaka čomu, tak ušetríte spotrebu vašej energie. Osvetlenie je tak nielen praktické, ale navyše aj ekonomické, čo určite oceníte. Čistenie kombinovanej chladničky  vám vo veľkej miere uľahčí aj jej automatické odmrazovanie, ktoré má chladnička vo výbave. Každá námraza sa teda ostráni automaticky a vy sa tak nemusíte trápiť s ručným odmrazovaním. Kombinovaná chladnička Beko RCNA406E60ZXBHN dokonca ponúka aj možnosť kontroly a ovládanie cez aplikáciu (telefón).

Mraziaca zóna

Spodná časť kombinovanej chladničky disponuje mrazničkou s objemom 109 l. Vybavená je tromi zásuvkami, pre mrazenie potravín, ktoré sú vyberateľné. Jej mraziaca kapacita je 6 kg za 24 hodín a doba skladovania pri poruche je 33 hodín.

NeoFrost

Máte dojem, že potrraviny v chladničke sú vysušené stvrdnuté? Na rozdiel od NoFrost chladenia, ktoré potraviny vysušuje technológia NeoFrost využíva dva nezávislé chladiace okruhy. V spojení s dvoma ventilátormi dokáže udržať studený a vlhký vzduch ako ideálnu klímu pre správne uchovávanie čerstvosti potravín. Zároveň dokáže vyrobiť a udržiavať suchý a veľmi studený vzduch pre hlboké mrazenie potravín v mrazničke. Potraviny vám tak vydržia dlhodobo čerstvé a nevysušené. V chladničke tak bude idálna vlhkosť pre skladovanie čerstvých potravín a v mrazničke bude sucho pre uchovanie zmrazených potravín. A to bez nutnosti odmrazovania.

EverFresh

Beko chladničky s priehradkou EverFresh  pomáhajú minimalizovať straty vlhkosti a stabilizovať teplotu pomocou vzduchových kanálov. EverFresh poskytuje najlepšie podmienky na uchovávanie ovocia a zeleniny tak, aby si zachovali dlhú čerstvosť. Až 30-dňová skladovateľnosť čerstvých potravín.

HarvestFresh

Ovocie a zelenina sú plné vitamínov a mali by sme ich jesť každý deň. Ale ako ich uchovať bez potreby ich častého nakupovania ? Priehradka HarvestFresh™ je vybavená špeciálnym svetelným režimom, ktorý kopíruje striedanie svetla v priebehu celého dňa. To udrží v prevádzke prirodzené procesy v ovocí a zelenine a uchová sa tak aj omnoho viac vitamínov, ako keby boli len zatvotené v tme. Zdravý pokrm je tak zaistený a návštevu obchodu môžete odložiť.

SmoothFit pánty

Dvere chladničky s pántmi SmoothFit môžete otvoriť, aj keď je vedľa nej linka, pretože sú bez nábehu. To znamená, že chladnička má stále rovnakú šírku, či je zatvorená alebo otvorená.

Pripojené súbory

IL_SK_2067386 [*.PDF, 394.84 kB] Návod v slovenčine RCNA406E60ZXBHNSK (stiahnuť) [*.pdf, 1.17 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 59,5 cm
Výška: 202,5 cm
Dvojokruhový NoFrost: Áno
iTrieda energetickej účinnosti 2021: C

Ďalšie vlastnosti

Značka: Beko
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 59,5 cm
Výška: 202,5 cm
Hĺbka: 67 cm
Hmotnosť: 76 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 35 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Mraznička

Umiestnenie mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 109 L
Mraziaci výkon: 6 kg/24h

Dizajn

Celkový čistý objem: 362 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 253 L

Energetické údaje

Ročná spotreba energie: 171 kWh
Klimatická trieda: SN-T
Odolnosť voči výpadku prúdu: 33 hod.
iTrieda energetickej účinnosti 2021: C

Funkcie

No Frost (mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Áno
Alarm: Áno

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Áno

Ďalšie parametre

Technológia: Wifi
iSmart (ovládanie mobilom): Áno
Dvojokruhový NoFrost: Áno
Displej na dvierkach: Áno

Ostatné

Kód produktu: 7522820064

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore