Beko RCNA406E60ZXBHN


Šírka: 59.5 cm, Výška: 202.5 cm, Dvojokruhový NoFrost: Áno, Trieda energetickej účinnosti 2021: C Viac info


Cena 639,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 12,78 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Smart kombinovaná chladnička Beko RCNA406E60ZXBHN v nerezovom prevedení. NeoFrost chladnička s objemom 253 l a mraznička 109 l je vybavená automatickým odmrazovaním a dokonca ponúka aj možnosť kontroly a ovládanie cez aplikáciu (telefón). Vnútorné vybavenie chladiacej časti umiestnenej hore pozostáva z LED osvetlenia, sklenených políc, nerezového držiaku na fľaše, dverových poličiek a plastových zásuviek v EverFresh zóne. Mraziaca časť s 3 priehladnými plastovými policami je umiestnená v spodnej časti. Mraziaca kapacita mrazničky je 6 kg / 24 hod. a pri výpadku prúdu udrží potraviny čerstvé 30 hodín. Chladnička Beko RCNA406E60ZXBHN je vybavená antibakteriálnym tesnením. Maximálna hlučnosť dosahuje 35 dB.

Chladiaca zóna

Chladiaca časť smart kombinovanej chladničky Beko RCNA406E60ZXBHNvnútorným objemom 253 l z toho EverFresh zóna 30 l, disponuje odkladacími sklenenými plochami. Na odkladanie ovocia a zeleniny je chladiaca časť v priestore EverFresh zóny vybavená aj zásuvkami. Dverné poličky sú vyrobené z plastu. Nechýba ani, nerezový držiak fliaš. Osvetlenie je zabepečné prostredníctvom moderného LED osvetlenia, ktoré nehreje, vďaka čomu, tak ušetríte spotrebu vašej energie. Osvetlenie je tak nielen praktické, ale navyše aj ekonomické, čo určite oceníte. Čistenie kombinovanej chladničky  vám vo veľkej miere uľahčí aj jej automatické odmrazovanie, ktoré má chladnička vo výbave. Každá námraza sa teda ostráni automaticky a vy sa tak nemusíte trápiť s ručným odmrazovaním. Kombinovaná chladnička Beko RCNA406E60ZXBHN dokonca ponúka aj možnosť kontroly a ovládanie cez aplikáciu (telefón).

Mraziaca zóna

Spodná časť kombinovanej chladničky disponuje mrazničkou s objemom 109 l. Vybavená je tromi zásuvkami, pre mrazenie potravín, ktoré sú vyberateľné. Jej mraziaca kapacita je 6 kg za 24 hodín a doba skladovania pri poruche je 33 hodín.

NeoFrost

Máte dojem, že potrraviny v chladničke sú vysušené stvrdnuté? Na rozdiel od NoFrost chladenia, ktoré potraviny vysušuje technológia NeoFrost využíva dva nezávislé chladiace okruhy. V spojení s dvoma ventilátormi dokáže udržať studený a vlhký vzduch ako ideálnu klímu pre správne uchovávanie čerstvosti potravín. Zároveň dokáže vyrobiť a udržiavať suchý a veľmi studený vzduch pre hlboké mrazenie potravín v mrazničke. Potraviny vám tak vydržia dlhodobo čerstvé a nevysušené. V chladničke tak bude idálna vlhkosť pre skladovanie čerstvých potravín a v mrazničke bude sucho pre uchovanie zmrazených potravín. A to bez nutnosti odmrazovania.

EverFresh

Beko chladničky s priehradkou EverFresh  pomáhajú minimalizovať straty vlhkosti a stabilizovať teplotu pomocou vzduchových kanálov. EverFresh poskytuje najlepšie podmienky na uchovávanie ovocia a zeleniny tak, aby si zachovali dlhú čerstvosť. Až 30-dňová skladovateľnosť čerstvých potravín.

HarvestFresh

Ovocie a zelenina sú plné vitamínov a mali by sme ich jesť každý deň. Ale ako ich uchovať bez potreby ich častého nakupovania ? Priehradka HarvestFresh™ je vybavená špeciálnym svetelným režimom, ktorý kopíruje striedanie svetla v priebehu celého dňa. To udrží v prevádzke prirodzené procesy v ovocí a zelenine a uchová sa tak aj omnoho viac vitamínov, ako keby boli len zatvotené v tme. Zdravý pokrm je tak zaistený a návštevu obchodu môžete odložiť.

SmoothFit pánty

Dvere chladničky s pántmi SmoothFit môžete otvoriť, aj keď je vedľa nej linka, pretože sú bez nábehu. To znamená, že chladnička má stále rovnakú šírku, či je zatvorená alebo otvorená.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.5 cm
Výška 202.5 cm
Dvojokruhový NoFrost Áno
Trieda energetickej účinnosti 2021 C

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Beko RCNA406E60ZXBHN

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené