Beko RCNA 406 I30W

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
449,00 €

Pôvodná cena 499,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 8,98 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Kombinovaná chladnička s mrazničkou Beko RCNA406I30W poskytuje dostatočný priestor na uskladnenie potravín a zároveň vytvára podmienky, ktoré zabezpečujú dlhšiu trvanlivosť a čerstvosť potravín. Spadá do energetickej triedy A++, čo zaisťuje nižšiu spotrebu energií. Chladiaca časť má objem 253 litrov a mraznička má 109 litrov. Medzi prednosti kombinovanej chladničky Beko RCNA406I30W patrí beznámrazový Neo Frost, antibakteriálna ochrana. Mraziaci výkon dokáže za 24 hodín zmraziť 6 kg surovín a pri poruche udrží potraviny v chlade až 33 hodín.

Zobraziť celý popis

 • Výpredaj − 10 %
 • Doprava zadarmo

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Paušál na Istotu na chladničky Paušál na Istotu na chladničky

  Nákupom na paušál získate s chladničkou balík služieb. Dovoz až do kuchyne, inštaláciu, predĺženú záruku, náhradnú počas opravy.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

Hore

Zvážte aj tento produkt

Siemens KG36NVI35 Siemens KG36NVI35

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

5 (5)

Kombinovaná chladnička Siemens KG36NVI35 v nerezovej farbe je zaradená v energetickej triede A++. Technológia noFrost zabraňuje tvorbe ľadu a námrazy. Jej interiér je rozdelený do dômyselných priehradok a zásuviek. Chladiaca časť má objem 237 litrov, mraziaca časť je umiestnená dole a jej objem dosahuje 87 litrov. Potraviny v mrazničke je možné uložiť v 3 priehľadných platových zásuvkách. K dispozícii má funkciu Supermrazenia. Mraziaca kapacita dosahuje 14 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu 16 hodín. Ovládanie kombinovanej chladničky Siemens KG36NVI35 je elektronické, umiestnené vo vnútri. Vo výbave je optický a akustický varovný signál pri zvýšenej teplote v mraziacej časti, optický a akustický varovný signál pri zvýšenej teplote v chladničke.

Základné parametre

 • Šírka: 60 cm
 • Výška: 186 cm
 • Hĺbka: 66 cm

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Vnútorné vybavenie

Chladiaca časť kombinovanej chladničky Beko RCNA406I30W disponuje 253 l vnútorným objemom. K dispozícii je tiež praktická zóna na ovocie a zeleninu s objemom 30 litrov, ktorá sa skvele hodí na uchovávanie zeleniny. v ktorej je teplota okolo 0 ° C a vlhkosť sa pohybuje medzi 50 až 90 %. Hlavná výhoda nulovej zóny je schopnosť udržať potraviny čerstvé po dlhšiu dobu, než v iných častiach chladničky. V prípade, že sa chystáte odísť na dovolenku, chladnička ponúka aj režim Holliday. Chladiaca časť sa tak vypne, pričom mraznička stále beží. Zásoby v mrazničke zostanú stále zmrazené a pritom sa zníží spotreba energie.

Mraziaca časť

Spodná časť kombinovanej chladničky disponuje mraziacou zónou s objemom 109 l. Vybavená tromi transparentnými zásuvkami pre mrazenie potravín. Jej mraziaca kapacita je 6 kg za 24 hodín a akumulačná doba pri poruche je 33 hodín. 

Neo Frost

Technológia NeoFrost™ je dokonalá varianta No Frost chladenia. Má dva nezávislé chladiace okruhy v jednom zariadení. Udržuje optimálnu vlhkosť vzduchu v chladničke a suchý a studený vzduch v mrazničke. Potraviny uložené v chladiacej časti tak nechladí vzduch z mrazničky, vďaka čomu neosychajú, nezmiešavajú sa ich pachy navzájom a vydržia dlhšie čerstvé. Bonusom je, že nemusíte nič odmrazovať.

Zapadne kamkoľvek

Kombinovaná chladnička má pánty SmoothFit, ktoré je možné otvoriť aj keď je hneď vedľa umiestnená kuchynská linka, pretože sú bez nábehu. Znamená to, že chladnička má rovnakú šírku, či je zatvorená alebo otvorená.

Antibakteriálne tesnenie

Tesnenia vo dverách chladničiek je obvykle veľmi náročné udržiavať v čistote, a tak sa stáva ideálnym prostredím pre šírenie baktérií. Chladnička ponúka antibakteriálne tesnenie, ktoré udržuje priestor bez choroboplodných zárodkov, vytvára sa tak antibakteriálna bariéra a tá chráni vnútrajšok chladničky od nežiaducich mikroorganizmov. Prostredie chladničky tak bude pre vaše potraviny klinicky nezávadné.

LED osvetlenie

Vďaka pokrokovému LED osvetleniu, ktoré využíva kombinovaná chladnička budete mať dokonalý prehľad o tom čo v nej máte uložené. Koncepcia osvetlenia zaručuje rovnomerné osvetlenie celého interiéru chladničky bez oslnovania či tienenia. LED svetlá okrem iného spotrebujú omnoho menej energie ako klasické žiarovky. Naviac svetlo nebudete musieť nikdy meniť, kedže vydrží počas celej životnosti spotrebiča.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 59,5 cm
Výška: 203 cm
Hĺbka: 66,5 cm
Dvojokruhový NoFrost: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Beko
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 59,5 cm
Výška: 203 cm
Hĺbka: 66,5 cm
Hmotnosť: 78 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 40 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A++
Ročná spotreba energie: 282 kWh
Klimatická trieda: SN-T
Odolnosť voči výpadku prúdu: 33 hod.

Mraznička

Umiestnenie mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 109 L
Mraziaci výkon: 6 kg/24h

Dizajn

Celkový čistý objem: 362 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 253 L

Funkcie

No Frost (mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Áno
Alarm: Nie

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Áno

Ďalšie parametre

Kovová polica na fľaše: Nie
iSmart (ovládanie mobilom): Nie
Dvojokruhový NoFrost: Áno

Ostatné

Kód produktu: 7522820006

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore