Beko RCNE 365 E40W

0 Pridaj vlastné hodnotenie (0)

Cena v predajni:

619,00 €

Rezervácia je zadarmo

Späť na NAY Extra kartu 12,38 €
Na splátky mesačne spočítať od 61.9 €

Nie je na sklade v žiadnej predajni

Cena v e-shope:

619,00 €

Doprava zdarma

Späť na NAY Extra kartu 12,38 €
Na splátky mesačne spočítať od 61.9 €

Na objednávku Kedy bude produkt v predajni?

Príplatkové služby

Predĺžená záruka

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Kombinovaná chladnička Beko RCNE 365 E40W zaradená do energetickej triedy A+++ v bielej farbe s mrazničkou dole. Chladnička má objem 219 l a mraznička 95 l a šírku 60 cm. ProSmart invertorový kompresor zabezpečuje nízku hlučnosť 37 dB. Systém dvojitého chladenia NeoFrost sa postará o maximálnu čerstvosť potravín bez zmiešania pachu. Vnútorné vybavenie chladničky okrem 3 sklenených políc dopĺňa protizápachový filter nerezový držiak na fľaše a 2 zásuvky v spodnej časti. Chladnička Beko RCNE 3685 E40W má LED vnútorné osvetlenie. Mraznička s automatickým odmrazovaním je vybavená 3 zásuvkami. Ročná spotreba elektrickej energie 174 kWh. Výska 185 cm.

Zobraziť celý popis

Zvážte aj tento produkt

Samsung RB37J5018SA/EF Samsung RB37J5018SA/EF

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
10-ročná záruka na invertorový motor alebo kompresor

5 (4)

Energeticky úsporná chladnička SAMSUNG RB37J5018SA/EF sa prezentuje moderným vzhľadom spojenou s kvalitnou chladiacou technikou. Dvojitý chladiaci systém zabezpečil výbornú energetickú úsporu chladničky, ktorá sa dostala do triedy A+++. Veľký vnútorný priestor je prepracovaný pre optimálne uskladnenie potravín. Chladnička má 98 l úložného priestoru v mraziacej časti a 267 l úložného priestoru v chladiacej časti. Vo svojej 201 cm výške ukrýva 3 police a 6 odkladacích priestorov vo dverách, zásobník pre vajíčka a mliečne výrobky, ale aj regál pre víno. SAMSUNG RB37J5018SA/EF obsahuje Fresh Zone zásuvku, do ktorej sa uskladňuje mäso a ryby pri optimálnej teplote. Námrazy sa už nemusíte obávať vďaka technológii No Frost. Displej a ovládanie chladničky a mrazničky je vnútri v hornej časti.

Základné parametre

  • Značka: Samsung
  • Šírka: 59,5 cm
  • Výška: 201 cm

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Vnútorné vybavenie

Chladiaca časť disponuje objemom 219 l. Vnútorné vybavenie chladničky s 3 sklenenými policami, protizápachovým filtrom, nerezovým držiakom na fľaše a 2 zásuvkami v spodnej časti je vybavená NeoFrost systémom. V spojení s dvoma ventilátormi dokáže udžiavať vzduch studený a vlhký ako ideálnu klímu pre uchovanie čerstvosti potravín. Zároveň udržuje a vyrába suchý a veľmi studený vzduch pre hlboké mrazenie potravín v mrazničke. Mraznička s celkovým objemom 95 l disponuje 3 plastovými zásuvkami.

NeoFrost systém

Systém dvojitého chladenia NeoFrost sa postará o to, aby vaše potraviny zostali maximálne čerstvé a zabraňuje zmiešaniu pachov medzi chladničkou a mrazničkou. V spojení s dvoma ventilátormi dokáže udžiavať vzduch studený a vlhký ako ideálnu klímu pre uchovanie čerstvosti potravín. Zároveň udržuje a vyrába suchý a veľmi studený vzduch pre hlboké mrazenie potravín v mrazničke. V chladničke tak budete mať ideálnu vlhkosť pre skladovanie čerstvých potravín, pokým v mrazničke sucho a chladno pre potrebné uchovanie mrazených potravín a to bez potreby odmrazovania.

ProSmart Invertorový kompresor

Pre zachovanie tichej a úspornej domácnosti je chladnička vybavená ProSmart invertorovým kompresorom. Je tou najlepšou voľbou pre vašu chladničku. Je až štyri krát tichší než štandardný kompresor a jeho spotreba elektriny je nižšia a pritom si zachováva dlhú životnosť. Hlučnosť vďaka inverotorvému kompresoru je len 37 dB.

Antibakteriálne tesnenie

Tesnenia vo dverách chladničiek je obvykle veľmi náročné udržiavať v čistote, a tak sa stáva ideálnym prostredím pre šírenie baktérií. Chladnička ponúka antibakteriálne tesnenie, ktoré udržuje priestor bez choroboplodných zárodkov, vytvára sa tak antibakteriálna bariéra a tá chráni vnútrajšok chladničky od nežiaducich mikroorganizmov. Prostredie chladničky tak bude pre vaše potraviny klinicky nezávadné.

Vlastnosti

  • objem chladničky 219 l
  • objem mrazničky 95 l
  • NeoFrost systém
  • Invertorový motor
  • LED osvetlenie
  • antibakteriálne tesnenie a madlo

Kombinovaná chladnička v bielej farbe s mrazničkou v spodnej časti má ročnú spotrebu energie 174 kWh. Systém dvojitého chladenia NeoFrost sa postará o maximálnu čerstvosť potravín bez zmiešania pachu medzi chladiacou a mraziacou časťou. Chladnička disponuje protizápachovým filtrom, ktorý čistí cirkulúci vzduch aby zostali potraviny dlhšie čerstvé.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Beko
Šírka: 60 cm
Výška: 184,5 cm
iTrieda energ.účinnosti: A +++
Umiestnenie mrazničky: dole
Celkový čistý objem: 314 L
Čistá kapacita chladničky: 219 L
Čistá kapacita mrazničky: 95 L
Klimatická trieda: SN-ST

Ďalšie vlastnosti

Značka: Beko

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 60 cm
Výška: 184,5 cm
Hĺbka: 67,8 cm
Hmotnosť: 83 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 37 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A +++
Ročná spotreba energie: 174 kWh
Klimatická trieda: SN-ST
Odolnosť voči výpadku prúdu: 21 hod.

Mraznička

Umiestnenie mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 95 L
Mraziaci výkon: 6 kg/24h

Dizajn

Celkový čistý objem: 314 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 219 L

Funkcie

NoFrost(mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Áno
Alarm: Nie

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Áno

Všetky parametre

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

Buďte prvý, kto vloží recenziu k tomuto produktu.

0%
zatiaľ nehodnotené

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Zobraziť všetko príslušenstvo na špeciálnej stránke

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore