Beko RCNE560E60ZGBHN


Šírka: 70 cm, Výška: 192 cm, Dvojokruhový NoFrost: Áno, Trieda energetickej účinnosti 2021: D Viac info


Cena 1 059,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 21,18 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Beko RCNE560E60ZGBHN v čiernom farebnom prevedení. Chladiaca časť má objem 356 litrov a mraznička má 158 litrov. Medzi prednosti kombinovanej chladničky patrí beznámrazový systém NeoFrost, EverFresh+ zóna, HarvestFresh, antibakteriálna ochrana, LCD displej, LED osvetlenie. Mraziaci výkon dokáže za 24 hodín zmraziť 6,5 kg surovín a pri poruche udrží potraviny v chlade až 24 hodín. HomeWhiz vám umožní kontrolovať a ovládať chladničku cez aplikáciu pomocou telefónu.

Vnútro chladničky 

Chladiaca časť kombinovanej chladničky disponuje 356 l vnútorným objemom. K dispozícii je tiež EverFresh+ zóna s objemom 30 litrov. Hlavná výhoda zóny je schopnosť udržať potraviny čerstvé po dlhšiu dobu. Na odkladanie ovocia a zeleniny je chladiaca časť vybavená aj zásuvkou, ktorá je vybavená špeciálnym svetelným režimom HarvestFresh™, ktorý kopíruje striedanie svetla v priebehu celého dňa. 

Zóna EverFresh+

Ak kupujete množstvo čerstvej zeleniny a ovocia, určite oceníte EverFresh+ zónu chladničky. Technológia EverFresh+ veľmi presne kontroluje vlhkosť vzduchu v skladovacej priehradke a prúdiaci vzduch znižuje kondenzáciu prirodzenej vlhkosti potravín. Tie sú tak uchovávané v prostredí s minimálnymi teplotnými výkyvmi, vďaka čomu vám ovocie a zelenina v tejto priehradke vydrží čerstvá, chutná a plná vitamínov až 3 x dlhšie.

Neo Frost

Technológia NeoFrost odbúrava nutnosť odmrazovania. Je to dokonalá varianta No Frost chladenia. Má dva nezávislé výparníky a ventilátory v jednom zariadení. Dva nezávislé chladiace okruchy technológie NeoFrost v spojení s dvoma ventilátormi udržujú optimálnu vlhkosť a teplotu  vzduchu v chladničke a nízku vlhkosť  a suchý studený vzduch v mrazničke. Uložené potraviny vám vydržia dlhšie čerstvé a nevysušené.

Mraziaca časť

Spodná časť kombinovanej chladničky disponuje mraziacou zónou s objemom 158 l. Vybavená tromi transparentnými zásuvkami pre mrazenie potravín. Jej mraziaca kapacita je 6 kg za 24 hodín a akumulačná doba pri poruche je 24 hodín. 

Vnútorné LED osvetlenie

Vždy perfektný prehľad o stave zásob v chladničke, budete mať vďaka vnútornému stropovému LED osvetleniu. Celkovo je toto svetlo účinnejšie a poskytuje viac prirodzeného svetla v porovnaní s klasickým osvetlením. Obľúbite si ho hlavne pri večerných návštevách chladničky a tiež predstavuje krok v pred k zlepšeniu nízkospotrebovej prevádzky.

Praktická signalizácia

Akustický signál Vás varuje, vždy keď zabudnete dvere od chladničky otvorené.

Invertorový kompresor

Invertorový kompresor patrí medzi najspoľahlivejšie a najvýkonnejšie kompresory. Je priamo elektronicky riadený a nepoužíva uhlíky. Dochádza k plynulej priamej regulácii a vďaka tomu dosahuje spotrebič maximálny výkon pri minimálnej spotrebe energie. Môžete si užívať voľné chvíle, zatiaľ čo sa vaša chladnička postará o všetko ostatné.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 70 cm
Výška 192 cm
Dvojokruhový NoFrost Áno
Trieda energetickej účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Beko RCNE560E60ZGBHN

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené