Beko RCNE720E3VZXPN

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
849,00 €

Pôvodná cena 999,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 16,98 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Kombinovaná chladnička s invertorovým kompresorom Beko RCNE720E3VZXPN v nerezovom prevedení. NeoFrost chladnička disponuje objemom 430 l a mraznička má objem 185 l, kde nájdete výrobnik ľadu Twist&Serve. Vnútorné vybavenie chladiacej časti pozostáva z Power LED osvetlenia, 3 sklených políc, 5 dverových poličiek a plastových zásuviek v EverFresh zóne. Mraziaca časť s 3 prehľadnými plastovými policami a osvetlením je umiestnená v spodnej časti. Mraziaca kapacita je 6 kg/24 hod. a pri výpadku prúdu udrží potraviny čerstvé 20 hodín. Na prednej strane dverí chladničky sa nachádza LCD displej. Maximálna hlučnosť chladničky je 41 dB.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 15 %
Popis produktu

Vnútro chladničky 

Chladiaca časť kombinovanej chladničky disponuje 430 l vnútorným objemom. K dispozícii je tiež EverFresh+ zóna s objemom 28 litrov. Hlavná výhoda zóny je schopnosť udržať potraviny čerstvé po dlhšiu dobu. Na odkladanie ovocia a zeleniny je chladiaca časť vybavená aj zásuvkou, ktorá je vybavená špeciálnym svetelným režimom HarvestFresh™, ktorý kopíruje striedanie svetla v priebehu celého dňa. Na vonkajších dvierkach je umiestnený LCD displej. 

Zóna EverFresh+

Ak kupujete množstvo čerstvej zeleniny a ovocia, určite oceníte EverFresh+ zónu chladničky. Technológia EverFresh+ veľmi presne kontroluje vlhkosť vzduchu v skladovacej priehradke a prúdiaci vzduch znižuje kondenzáciu prirodzenej vlhkosti potravín. Tie sú tak uchovávané v prostredí s minimálnymi teplotnými výkyvmi, vďaka čomu vám ovocie a zelenina v tejto priehradke vydrží čerstvá, chutná a plná vitamínov až 3 x dlhšie.

Mraziaca časť

Spodná časť kombinovanej chladničky disponuje mraziacou zónou s objemom 185 l. Vybavená tromi transparentnými zásuvkami pre mrazenie potravín. Jej mraziaca kapacita je 6 kg za 24 hodín a akumulačná doba pri poruche je 20 hodín. Navyše disponuje aj praktickým výrobníkom ľadu, ktorý určite oceníte počas horúcich letných dní. 

Filter FreshGuard

Už žiadne nežiadúce pachy vo vnútri chladničky. Filter FreshGuard s UV žiarením sa stará o hygienickú čistotu priestoru chladničky (elimininuje až 90% zápachu) pre zdravšie uchovanie potravín. 

Neo Frost

Technológia NeoFrost odbúrava nutnosť odmrazovania. Je to dokonalá varianta No Frost chladenia. Má dva nezávislé výparníky a ventilátory v jednom zariadení. Dva nezávislé chladiace okruchy technológie NeoFrost v spojení s dvoma ventilátormi udržujú optimálnu vlhkosť a teplotu vzduchu v chladničke a nízku vlhkosť a suchý studený vzduch v mrazničke. Uložené potraviny vám vydržia dlhšie čerstvé a nevysušené.

Invertorový kompresor

Invertorový kompresor patrí medzi najspoľahlivejšie a najvýkonnejšie kompresory. Je priamo elektronicky riadený a nepoužíva uhlíky. Dochádza k plynulej priamej regulácii a vďaka tomu dosahuje spotrebič maximálny výkon pri minimálnej spotrebe energie. Môžete si užívať voľné chvíle, zatiaľ čo sa vaša chladnička postará o všetko ostatné.

Vnútorné LED osvetlenie

Vždy perfektný prehľad o stave zásob v chladničke, budete mať vďaka vnútornému stropovému LED osvetleniu. Celkovo je toto svetlo účinnejšie a poskytuje viac prirodzeného svetla v porovnaní s klasickým osvetlením. Obľúbite si ho hlavne pri večerných návštevách chladničky a tiež predstavuje krok v pred k zlepšeniu nízkospotrebovej prevádzky.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 83,2 cm
Výška: 191,5 cm
Hĺbka: 74,7 cm
Dvojokruhový NoFrost: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Beko
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: titán
Šírka: 83,2 cm
Výška: 191,5 cm
Hĺbka: 74,7 cm
Hmotnosť: 120 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 41 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A++
Ročná spotreba energie: 414 kWh
Klimatická trieda: SN-T
Odolnosť voči výpadku prúdu: 20 hod.

Mraznička

Umiestnenie mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 185 L
Mraziaci výkon: 6 kg/24h

Dizajn

Celkový čistý objem: 590 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 430 L

Funkcie

No Frost (mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Áno
Alarm: Áno

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Áno

Ďalšie parametre

Kovová polica na fľaše: Nie
iSmart (ovládanie mobilom): Nie
Dvojokruhový NoFrost: Áno
Displej na dvierkach: Áno
Trieda energ. účinnosti 2021: F

Ostatné

Kód produktu: 7296543196

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore