Beko RCSA366K30W vystavený kus s plnou zárukou

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
329,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 6,58 €

Doprava zdarma

Produkt je možné rezervovať v predajni

Rezervuj v predajni

Vystavený kus
Termíny doručenia

Nákup len v predajni

POPIS PRODUKTU

Kombinovaná chladnička Beko RCSA366K30W v bielej farbe je zaradená v energetickej triede A++. Chladiaca časť sa odmrazuje automaticky. Objem chladiacej časti je 223 l a jej vnútorná výbava pozostáva zo stropného LED osvetlenia, nerezového držiaka na fľaše, sklenených políc, priehľadnej plastovej zásuvky a dverových poličiek. Objem mraziacej časti, umiestnenej dole tvorí 120 litrový skladovací priestor s 3 priehľadnými zásuvkami. Mraziaca kapacita dosahuje 6 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu 33 hodín. Maximálna hlučnosť kombinovanej chladničky Beko RCSA366K30W je 39 dB. K maximálnemu komfortu prispieva anibakteriálne tesnenie dverí.

Zobraziť celý popis

Vystavené v 6 predajniach

  • Výpredaj
  • Doprava zdarma

Zvážte aj tento produkt

LG GBB61SWJZN LG GBB61SWJZN

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
10-ročná záruka na vybrané časti spotrebiča

Kombinovaná chladnička LG GBB61SWJZN v bielej farbe je zaradená do energetickej triedy A++. Total No Frost chladnička má čistý objem 341 l. Chladiaca časť je umiestnená navrchu a jej objem je 234 litrov. Vnútorné vybavenie tvorí LED osvetlenie, 2 police z tvrdeného skla, zásuvka Moist Balance Crisper pre skladovanie zeleniny a ovocia, zásuvka fresh zone, držiak na vajíčka a dverové poličky. Mraziaca časť v objeme 107 l disponuje 3 zásuvkami pre uskladnenie mrazených potravín. Mraziaci výkon dosahuje 14 kg/deň a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu 16 hodín. Chladnička LG GBB61DSJZN je vybavená antibakteriálnou ochranou tesnenia, Multi Air Flow prúdením vzduchu, Smart Diagnosis - inteligentnou diagnostikou. Hlučnosť 36 dB.

Základné parametre

  • Šírka: 59,5 cm
  • Výška: 186 cm
  • Hĺbka: 68,2 cm

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Atraktívny dizajn v kombinácií vysokej kvality

Kombinovaná chladnička s mrazničkou dole Beko RCSA366K30W v modernom prevedení je ideálnym riešením do každej domácnosti. Celkový vzhľad vnútrajšku dopĺňajú sklenené poličky z tvrdeného skla, plastová zásuvka, ktorá uchováva zelenine jej dlhšiu čerstvosť a lahodnú chuť a to vďaka ideálnej teplote, ktorá je v tomto priestore udržiavaná. Nechýbajú ani poličky vo dverách. Vnútorný objem chladničky je 223 l a objem mrazničky tvorí 120 l priestor. Chladnička disponuje technológiou MinFrost ( menej časté odmrazovanie).

Transparentné mraziace zásuvky

Mraziaca časť chladničky je vybavená troma šikovnými transparentnými zásuvkami. Predná časť mraziacich zásuviek je vyrobená z priehľadného materiálu, aby ste mali o obsahu lepší prehľad bez nutnosti ich vysunutia.

Antibakteriálne tesnenie

Tesnenia vo dverách chladničiek je obvykle veľmi náročné udržiavať v čistote, a tak sa stáva ideálnym prostredím pre šírenie baktérií. Chladnička BEKO obohatila tesnenie o antibakteriálne látky, ktoré tesnenie udržujú bez choroboplodných zárodkov a tieto látky tiež vytvárajú antibakteriálnu bariéru a tá chráni vnútrajšok chladničky od nežiaducich mikroorganizmov. Prostredie chladničky tak bude pre vaše potraviny klinicky nezávadné.

Vnútorné LED osvetlenie

Vždy perfektný prehľad o stave zásob v chladničke, budete mať vďaka praktickému vnútornému LED osvetleniu. Celkovo je toto svetlo účinnejšie a poskytuje viac prirodzeného svetla v porovnaní s klasickým osvetlením. Obľúbite si ho hlavne pri večerných návštevách chladničky a tiež predstavuje krok v pred k zlepšeniu nízkospotrebovej prevádzky.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 60 cm
Výška: 186 cm
Hĺbka: 66,5 cm

Ďalšie vlastnosti

Značka: Beko
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 60 cm
Výška: 186 cm
Hĺbka: 66,5 cm
Hmotnosť: 72,5 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 39 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Nie

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A++
Ročná spotreba energie: 235 kWh
Klimatická trieda: SN-T
Odolnosť voči výpadku prúdu: 33 hod.

Mraznička

Umiestnenie mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 120 L
Mraziaci výkon: 6 kg/24h

Dizajn

Celkový čistý objem: 343 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 223 L

Funkcie

No Frost (mraznička): Nie
Rýchle zmrazenie: Nie
Alarm: Nie

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Nie

Ďalšie parametre

Kovová polica na fľaše: Áno
iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: 7523720001

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore