Beko RFNE270E33WN

Zobraziť


Výška: 151.8 cm, Celkový čistý objem: 219 L, Mraziaci výkon: 16 kg/24h, Trieda energetickej účinnosti 2021: F Viac info


Cena 479,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 9,58 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Skriňová mraznička Beko RFNE270E33WN v bielej farbe. Mraznička disponuje celkovým objemom 219 litrov. Technológia NoFrost zabraňuje tvorbe ľadu, takže mrazničku netreba odmrazovať. Vnútornú výbavu tvoria priehľadné plastové zásuvky. Ponúka tiež zásobník na výrobu ľadu. Mraziaca kapacita dosahuje 16 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu 18 hodín. Maximálna hlučnosť dosahuje 39 dB. Mraznička Beko RFNE270E33WN je ovládaná elektronicky pomocou vonkajšieho displeja. Pre bezpečnosť je vybavená signalizáciou otvorených dverí. Antibakteriálna úprava madla a tesnenia zabraňuje množeniu plesní a baktérií.

Vnútorný priestor

Skriňová mraznička Beko RFNE270E33WN je ideálnou voľbou pre uskladnenie veľkého množstva mrazených potravín. Jej celkový využiteľný objem je 219 litrov. Doprajte svojim potravinám kvalitnú mrazničku, ktorá zachová ich kvalitu a trvácnosť. Skriňová mraznička disponuje prekvapivým mraziacim výkonom. Za 24 hodín dokáže dokonale zamraziť až 16 kg potravín. Okrem toho je veľmi odolná voči výpadku elektrického prúdu. V takom prípade vydrží zachovať nízku teplotu a to po dobu 18 hodín. To zaručí, že Vaše potraviny budú v bezpečí pred pokazením a naďalej si zachovajú svoju kvalitu a čerstvosť. Pre uskladnenie vašich potravín je k dispozícii 6 transparentných zásuviek (z toho 2 výklopné) a zásobník na výrobu ľadu. Elektronická regulácia teploty pomocou elektronického ovládania umožňuje ľahké a presné nastavenie požadovanej teploty v interiéri mrazničky. K dispozícii je aj praktické antibakteriálne madlo a tesnenie. Mraznička vás nebude vyrušovať nadmerným hlukom. Jej maximálna hlučnosť je len 39 dB.

Antibakteriálne tesnenie

Tesnenia vo dverách mrazničiek je obvykle veľmi náročné udržiavať v čistote, a tak sa stáva ideálnym prostredím pre šírenie baktérií. Skriňová mraznička Beko obohatila tesnenie a madlo o antibakteriálne látky, ktoré tesnenie udržujú bez choroboplodných zárodkov a tieto látky tiež vytvárajú antibakteriálnu bariéru a tá chráni vnútrajšok chladničky od nežiaducich mikroorganizmov. Prostredie chladničky tak bude pre vaše potraviny klinicky nezávadné.

Technológia NoFrost

Už nikdy viac sa nemusíte zaoberať ručným odmrazovaním. Vďaka technológii NoFrost sa v mrazničke nevytvára ľad ani námraza, čo sa tiež podpisuje na nižšej energetickej spotrebe, ale tiež je zaručená dlhšia životnosť chladiaceho systému a úspora prevádzkových nákladov. Technológia NoFrost sa tiež stará o správnu teplotu pre skladovanie potravín.

Vzhľad mrazničky

Mraznička Beko je v klasickom bielom prevedení. Jej rozmery zabezpečujú dostatočný priestor pre uskladnenie potravín. Pre pohodlné otváranie je na dvierkach umiestnené výrazné madlo. Na dvierkach je tiež umiestnený elektronický displej pre možnosť presného nastavenia teploty.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 151.8 cm
Celkový čistý objem 219 L
Mraziaci výkon 16 kg/24h
Trieda energetickej účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

2 recenzie Beko RFNE270E33WN

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Jozef

20. 11. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon
 • Tichý chod, veľký priestor, nastavenie teploty na vonkajšom displeji, netreba rozmrazovať.

Miroslava

2. 11. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • pomer cena / výkon
 • Spokojná
 • Žiadne nemám

Odporúčam