Beko WITV8712X0W


Vstavaná práčka, Energetická trieda C, Kapacita 8 kg bielizne, 1400 otáčok odstreďovania, Spotreba energie: 62 kWh na 100 cyklov, 15 pracích progamov, Odložený štart, Detská poistka, Hĺbka: 56 cm. Viac info


Cena 449,99 €

Zľava 20 % z predchádzajúcej ceny: 559,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 9,00 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 45,00 €

Podrobnosti splátok
Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná práčka Beko WITV8712X0W je zaradená v energetickej triede C. Kapacita bubna pre pranie je 8 kg bielizne a maximálne otáčky odstreďovania sú 1400 ot./min. Ponúka 15 pracích programov a prídavné funkcie ako predpieranie, Fast+, extra plákanie, čistenie bubna, detská poistka, či odložený štart 0 -19 hodín. Bubon AquaWave má špeciálny vzor, ktorý zabezpečí šetrnú starostlivosť pre bielizeň. Práčka Beko WITV8712X0W ponúka aj špeciálny program Hygiene, ktorý je upravený tak, aby dokonale odstránil väčšinu baktérií a mikroorganizmov pre hygienicky čisté oblečenie. Automatický reštart v prípade náhleho výpadku prúdu, vie kde prací program skončil a po opätovnom zapnutí prúdu pokračuje tam, kde skončil. AquaFusion technológia zabezpečí, že prací prostriedok bude nadávkovaný 100 %. Ovládanie práčky je veľmi praktické pomocou otočného voliča a displeja s červeným podsvietením.

Praktický spotrebič

Vstavaná práčka Beko WITV8712X0W s predným plnením s displejom má bočné steny tvaru S-shape,tie zvyšujú jej stabilitu. Všetky pracie programy sú navrhnuté tak, aby spotrebovali minimálne množstvo energie a zachovali vysokú účinnosť prania. Zaradená je do energetickej triedy C a na jeden prací cyklus umožňuje vyprať 8 kg. Maximálne otáčky odstreďovania sú 1400 otáčok za minútu. Medzi pracími programami si určite vyberiete vždy ten najvhodnejší pre vaše oblečenie. Hľučnosť počas prania dosahuje 57 dB a počas odstreďovania 67 dB. K dispozícii máte aj možnosť odloženého štartu 0 - 19 hodín. Pre prípad výpadku elektrickej energie má práčka vo výbave Automatický reštart. Práčka si zapamätá, kde pred výpadkom program prerušila a po opätovnom zapnutí prúdu bude v ňom automaticky pokračovať. Vaša bielizeň bude tak vypratá akoby sa nič nestalo.

Programy a funkcie

Užitočný program Drum Cleaning pre jednoduché čistenie bubna je potrebené spustiť bez bielizne. Odporúča sa použitie špeciálneho prostriedku pre čistenie bubna. Opakovať čistenie bubna sa odporúča cca. každé 2 mesiace. Funkcia Fast+™ umožňuje sériu programov zrýchliť o viac ako polovicu.

  • 15 pracích programov: Bavlna Eco, Bavlna, Syntetika, Mini14, Mix, Jemné, Plákanie, Odstreďovanie, Perové oblečenie, Košele, Tmavé/Jeans, Vlna - certifikovaný Woolmark/Ručné pranie, Hygiene, Outdoor/ Sport, Spodná bielizeň
  • Funkcie: preddpieranie, zrychlený, Fast+, extra plákanie, čištenie bubnu, detská poistka

Prednosti programov

  • Extra šetrný program pre vlnené oblečenie : Máte obľúbený sveter a bojíte sa ho dať do práčky, v tom prípade určite využijete certifikovaný program WoolMark, ktorý sa o vaše drahocenné oblečenie postará s maximálnou starostlivosťou.
  • Program Hygiene+:Tento program využijú a ocenia najmä alergici a domácnosti, ktoré perú často detské oblečenie. Je ideálny aj pre spodnú bielizeň a postelné prádlo alebo plachty. Ide o antialergické a hygienické pranie pri vysokej teplote s intenzívnym a dlhým pracím cyklom a dodatočným plákaním pre vysokú hygienu.
  • Páperové oblečenie: Vďaka tomuto programu vyperiete pohodlne kabáty, vesty, buddy a inú bielizeň, ktorá obsahuje perie. Špeciálne pohyby pri praní zabezpečia aby sa voda dostala aj do medzier medzi perím.
  • Program Xpress Super Short - umožňuje vyprať až 2 kg bielizne v priebehu 14 minút.
  • Program Šport - dokáže vyprať šetrne športové oblečenie a oblečenie s membránou. Odstráni z neho nečistoty a zachová funkčnosť materiálov.

Šetrné pranie s AquaWave

Bubon vstavanej práčky je vybavený špeciálnym vzorovaním AquaWave, s ktorým nie je nutné sa obávať ani zatrhnutia siloniek. Zabezpečí šetrnä starostlivosť a zároveň dôkladne vyprerie, aby boli vaše obľúbené kúsky oblečenia čisté a stále ako nové.

AquaFusion

100 % využitie pracieho prostriedku. Vedeli ste, že z bežných práčiek uniká časť pracieho prostriedku do odpadu ešte pred začiatkom prania? Práčky Beko sú vybavené technológiou AquaFusion, vďaka ktorej je využitých 100 % nadávkovaného pracieho prostriedku. Tým ušetrí nielen vaše financie a životné prostredie, ale taktiež dokonale vyperie vaše oblečenie.

Hi-Tech ohrevné teleso

Ohrevné teleso Hi-Tech je pokryté vrstvou niklu, ktorá dokonale chráni proti korózii. Životnosť ohrevného telesa sa tak zvyšuje až 100 krát v porovnaní so štandardnými ohrevnými prvkami. Vďaka tomu nie sú potrebné žiadne ďalšie opatrenia proti poškodeniu, či usadzovaniu vodného kameňa.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hĺbka 56 cm
Kapacita bubna 8 Kg
Trieda energetickej účinnosti C
Spotreba elektrickej energie na 100 cyklov 62 kWh

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Beko WITV8712X0W

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami