Beko WMY71283LMB3

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
305,00 €

Pôvodná cena 339,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 6,10 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Spredu plnená práčka Beko WMY71283LMB3 je vďaka svojmu šetrnému chodu zaraďovaná do energetickej triedy A+++. Jej kapacita je prispôsobená pre vypratie 7 kg vašej bielizne naraz s jednoduchým predným plnením a to cez XL dvere o priemere 34 cm. Vybrať si môžete zo 16 pracích programov, podľa druhu pranej tkaniny. K dispozícii je aj špeciálny program Beko BabyProtect, ktorý je ideálny pre pranie detskej bielizne ako i program Vlna - certifikovaný Woolmark. Práčka Beko WMY71283LMB3 má ProSmart invertorový motor s 10 ročnou zárukou a ohrevné teleso Hi-Tech s vrstvou niklu na povrchu, ktorá ho chráni pred koróziou.

Zobraziť celý popis

  • Výpredaj − 10 %
  • Doprava zadarmo
  • Odporúčame

Zvážte aj tento produkt

Beko WTE9744N Beko WTE9744N

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
10-ročná záruka na motor alebo kompresor po registrácii

5 (2)

Spredu plnená práčka Beko WTE9744N s technológiou Aquatech pre rýchle a šetrné pranie. Kapacita bubna dosahuje 9 kg bielizne a maximálne otáčky odstreďovania sú 1400 ot./min. Ponúka 16 pracích programov a mnoho funkcií vrátane odloženého štartu až o 24 hodín. ProSmart invertorový motor zabezpečí tichú prevádzku práčky Beko WTE9744N s hlučnosťou pri odstreďovaní 72 dB. Bočné steny S-shape zabezpečujú zvýšenú stabilitu spotrebiča. Bubon práčky má vnútorné osvetlenie pre dokonalý prehľad pri manipulácii s textíliami. Samotný povrch bubna AquaWave má špeciálne vzorkovanie, ktoré zabezpečí jemnú starostlivosť pre bielizeň. K dispozícii je aj možnosť AddGarmet - pre doplnenie zabudnutého oblečenia do bubna po začatí cyklu. Jedinečná technológia SteamCure využitím pary zabezpečí aby oblečenie bolo čistejšie a menej pokrčené.

Základné parametre

  • Hĺbka: 64 cm
  • Maximálna hlučnosť: 52 dB
  • Kapacita bubna: 9 Kg

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Praktický spotrebič

Práčka Beko WMY71283LMB3 s praktickým predným plnením cez XL dvierka o  priemere 34 cm si určite obľúbite. Je bielej farby s LED displejom a praktickým voličom programov. Bočné steny majú tvar S-shape, a to pre zvýšenie stability. Všetky pracie programy sú navrhnuté tak, aby spotrebovali minimálne množstvo energie a zachovali vysokú účinnosť prania. Zaradená je do energetickej triedy A+++ a na jeden prací cyklus môžete vyprať 7 kg bielizne so spotrebou vody 48 litrov. Odstreďovanie dosahuje maximálne 1200 otáčok za minútu. Práčka Beko WMY71283LMB3 má ProSmart invertorový motor s 10 ročnou zárukou a ohrevné teleso Hi-Tech.

Technológie

Systém elektronického vyváženia náplne zaistí správne rozloženie bielizne v bubne, eliminuje vibrácie a hluk a zabezpečí tak maximálnu stabilitu pri odstreďovaní. Tento systém umožní využiť maximálnu rýchlosť odstredenia. Systém AquaFusion zabezpečí aby bolo takmer 100 % pracieho prostriedku využitého pre pranie. Neprichádza k jeho stratám ako v bežných práčkach, ktoré časť pracieho prostriedku spláchnu spolu s vytekajúcou vodou. Práčka je vybavená Hi-Tech výhrevným telesom, ktoré je pokryté vrstvou niklu. Táto vrstva dokonale chráni proti korózii a jeho životnosť je až 100 krát vyššia v porovnaní so štandardnými telesami. Vďaka tomu nie sú potrebné žiadne ďalšie opatrenia proti poškodeniu a usadzovaniu vodného kameňa.

Programy a Funkcie

Na ovládacom paneli je umiestnený otočný programátor a veľký prehľadný displej s tlačidlami. Na displeji sa zobrazujú všetky navolené funkcie, kontrolky činnosti a priebehu programu. Práčka Beko WMY71283LMB3 ponúka až 

  • 16 programmov: Bavlna Eco, Bavlna, Syntetika, Vlna - certifikovaný Woolmark, Ručné pranie, BabyProtect, Tmavé, Mix 40, Košele, Aqua 40´/40°, Jemné 20°, Xpress Super short, Hygiene 20°, Denný expres.
  • Prídavné funkcie: predpierka, rýchle pranie, extra plákanie. Ročná spotreba energie 173 kWh/rok. Hlučnosť počas prania 53 dB a počas odstreďovania 75 dB. Možnosť odloženého štaru 0-24 hod. Súčasťou funkcií je aj detský zámok ako i nádobka na tekutý prací prostriedok.

WoolMark

Máte obľúbený sveter a bojíte sa ho dať do práčky, v tom prípade určite využijete certifikovaný program WoolMark, ktorý sa o vaše drahocenné oblečenie postará s maximálnou starostlivosťou.

Pripojené súbory

Beko WMY71283LMB3_navod [*.pdf, 3.19 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Hĺbka: 50 cm
Maximálna hlučnosť: 53 dB
iKapacita bubna: 7 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1200 ot./min.
iTrieda energ.účinnosti: A +++
Počet programov: 16
Trieda účin.odstreď.: B
Dizajn skrine: voľnestojací
Ročná spotr.energ.pri praní: 173 kWh
Systém vkladania: predným plnením

Ďalšie vlastnosti

Značka: Beko
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 50 cm
Hmotnosť: 64 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 53 dB
Hluk pri odstreďovaní: 75 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

iKapacita bubna: 7 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1200 ot./min.
iDetská poistka: Áno
Počet programov: 16
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 198 min.
iAquaStop funkcia: Nie

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A +++
Trieda účin.odstreď.: B
Spotreba vody na cyklus: 48 L
Celková spotreba: 0,77 kWh
Ročná spotr.energ.pri praní: 173 kWh
Ročná spotr.vody pri praní: 10560 L

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací
Systém ovládania: Otočné + tlačítka
Systém vkladania: predným plnením

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: 7139442000

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore