Zvážte aj tento produkt

AEG ProSteam L7FEE68SC AEG ProSteam L7FEE68SC

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
Predĺžená záruka na motor po registrácii

5 (2)

Extra úsporná automatická práčka AEG L7FEE68SC s parnou technológiou ProSteam a s kapacitou na 8 kg špinavej bielizne. Max. rýchlosť pri odstreďovaní (ot./min) 1600. Práčka sa tiež môže pochváliť tichým a odolným Ökoinvertorovým motorom s doživotnou zárukou. Medzi ďalšie prednosti patrí rýchly 20 minútový program, antialergický program, funkcie odloženého štartu, funkcia proti škvrnám alebo ochrana proti pretečeniu Aqua control (AquaStop). Táto práčka je o 30% úspornejšia, než sú štandardy energetickej triedy A +++. Ročná spotreba vody 10800 l a spotreba energie 136 kWh/ rok, čo prináša úsporu finančných prostriedkov a šetrný prístup k životnému prostrediu.

Základné parametre

  • Hĺbka: 57,1 cm
  • Maximálna hlučnosť: 51 dB
  • Kapacita bubna: 8 Kg

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Praktický spotrebič

Práčka Beko WTE9736XN s predným plnením v bielej farbe s LED displejom má bočné steny tvaru S-shape, a to pre zvýšenie stability. Všetky pracie programy sú navrhnuté tak, aby spotrebovali minimálne množstvo energie a zachovali vysokú účinnosť prania. Zaradená je do energetickej triedy A+++ a na jeden prací cyklus môžete vyprať 9 kg bielizne so spotrebou vody 50 l. Odstreďovanie dosahuje maximálne 1400 otáčok za minútu. Medzi pracími programami si určite vyberiete vždy ten najvhodnejší pre vaše oblečenie.

15 pracích programov

  • Bavlna, Bavlna Eco, Syntetika, Mini / Mini14, Tmavé / Jeans, Vlna - certifikovaný Silver Woolmark / Ručné pranie, Jemné, Odstreďovanie + vypúšťanie, Plákanie, Perina / Perové oblečenie, Outdoor / Šport, Košele, Odstraňovanie škvŕn Stain Removal + možnosť nastavenia úrovne znečistenia bielizne, Hygiene +, CoolClean, autoprogram
  • K dispozícii sú aj doplnkové funkcie ako: predpierka, extra plákanie, para, čistenie bubna,detská poistka, ochrana proti pokrčeniu s parou

Invertorový motor ProSmart

Vďaka ProSmart invertorovému motoru v práčke sa prispôsobuje otáčanie bubnu vašemu oblečeniu. Elektromagnetický spôsob fungovania motoru šetrí energiu a zaručí nízku hladinu hluku s dlhodobou životnosťou spotrebiča. Výsledok prania je tak vždy dokonalý a šetrný nielen pre vašu peňaženku ale aj k vašemu oblečeniu. Užívajte si voľné chvíle, pokým sa vaša práčka postará o zvyšok a to ticho a účinne s 10 ročnou zárukou na motor.

AquaWave

Bubon AquaWave má špeciálne vzorkovanie, s ktorým sa nemusíte báť ani zatrhnutia siloniek. Postará sa o šetrné, ale dôkladné vypranie, aby boli vaše obľúbené kúsky čisté a stále ako nové.

Auto program

Auto program pre bezstarostné pranie. Nastavte Auto program a o nič viac sa už nestarajte. Chytré senzory práčky Beko si sami zistia, koľko bielizne je vo vnútri, z akého materiálu je, ako veľmi je špinavá a sami určia, aký program je pre ňu najlepší. Perte oblečenie jednoducho a užívajte si čas, ktorý vám práčka Beko ušetrí.

SteamCure

Bez škvŕn a potreby žehliť. Jedinečná technógia SteamCure sa postará o to, aby bolo oblečenie nielen čistejšie, ale aj menej pokrčené. K tomu využíva paru, ktorá behom prania lepšie uvoľní nečistoty a v priebehu odstredenia zas zabráni pokrčeniu. A navyše udrží práčku stále čistú.

Vnútorné osvetlenie bubna

Žiadna ponožka sa už v tme nestratí. Temné zákutia bubna práčky sú častou pascou na ponožky. Takže sme bubon vybavili osvetlením, tmu vyhnali a žiadna vypraná ponožka tak nezostane osamotená v kúte bubna.

Pripojené súbory

Beko WTE9736XN [*.pdf, 8.94 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Hĺbka: 64 cm
Maximálna hlučnosť: 52 dB
iKapacita bubna: 9 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min.
iTrieda energ.účinnosti: A +++ - 50%
Počet programov: 16
Trieda účin.odstreď.: B
Dizajn skrine: voľnestojací
Ročná spotr.energ.pri praní: 109 kWh
Systém vkladania: predným plnením

Ďalšie vlastnosti

Značka: Beko
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 60 cm
Výška: 84 cm
Hĺbka: 64 cm
Hmotnosť: 76 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 52 dB
Hluk pri odstreďovaní: 74 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

iKapacita bubna: 9 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min.
iDetská poistka: Áno
Počet programov: 16
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 254 min.
iAquaStop funkcia: Nie

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A +++ - 50%
Trieda účin.odstreď.: B
Spotreba vody na cyklus: 50 L
Celková spotreba: 0,472 kWh
Ročná spotr.energ.pri praní: 109 kWh
Ročná spotr.vody pri praní: 10999 L

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací
Systém ovládania: Otočné + dotykové
Systém vkladania: predným plnením

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: 7164341900

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore