Beko WUE 6636 CSX0A

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
10-ročná záruka na motor alebo kompresor po registrácii

Cena:
319,00 €

Pôvodná cena 339,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 6,38 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Smart spredu plnená práčka Beko WUE 6636 CSX0A v bielom prevedení je zaradená do energetickej triedy A+++ - 10 %. Kapacita bubna pre pranie dosahuje 6 kg a maximálne otáčky odstreďovania sú 1200 ot./min. Inteligentná práčka umožňuje sťahovať nové pracie cykly prostredníctvom aplikácie HomeWhiz prostredníctvom Bluetooth. Ponúka 15 štandardných programov + 5 programov pre stiahnutie. K dispozícii sú aj praktické funkcie ako predpierka, para, Fast+, Bluetooth, čistenie bubna a iné. K dispozícii je aj praktický odložený štart 0 - 24 hod. Bočné steny smart práčky Beko WUE 6636 CSX0A Box-in-box zvyšujú jej stabilitu. Hĺbka 44 cm.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 6 %

Zvážte aj tento produkt

Samsung WW80K6414QW AddWash Samsung WW80K6414QW AddWash

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
10-ročná záruka na vybrané časti produktu

5 (5)

Spredu plnená smart práčka Samsung WW80K6414QW AddWash je výnimočná vďaka dvierkám s funkciou pridania prádla počas prania. Práčka Samsung pracuje s počtom otáčok 1400, má digitálny digitálny invertorový motor a diamantový bubon. Kapacita prania je 8 kg bielizne. Vďaka svojmu úspornému chodu je zaraďovaná do energetickej triedy A+++-40% a ponúka vysokú mieru úspory energie. Hlučnosť prístroja pri praní je 53 dB a pri odstreďovaní 74 dB. Tento model je vybavený technológiou Eco Bubble™. Znamená to, že dokáže vašu bielizeň vyprať aj v studenej vode rovnako účinne a dôkladne ako v teplej. Jej rozmery sú 85 x 60 x 55 cm.

Základné parametre

 • Hĺbka: 55 cm
 • Maximálna hlučnosť: 53 dB
 • Kapacita bubna: 8 Kg

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Smart práčka

Inteligentná práčka v slim prevední Beko WUE 6636 CSX0A v bielom prevedení je vybavená invertorovým motorom ProSmart s 10 ročnou zárukou na motor. Šetrí energiu a zaručuje tichý chod a dlhú životnosť. Prispôsobuje otáčanie bubna vašemu oblečeniu a zaručuje dokonalý a jemný výsledok. Zaradená je do energetickej triedy A+++ - 10%, na jeden prací cyklus môžete vyprať 6 kg  bielizne čo nepochybne ocenia aj menšie domácnosti. Odstreďovanie dosahuje maximálne 1200 otáčok za minútu. Medzi programami si určite vyberiete vždy ten najvhodnejší pre vaše oblečenie. Hľučnosť počas prania dosahuje 56 dB a počas odstreďovania 73 dB. K dispozícii máte aj možnosť odloženého štartu 0 - 24 hod.

 • 15 definovaných programov + 5 programov na stiahnutie: Bavlna, Bavlna Eco, Syntetika, Mini/Mini14, Vlna - certifikovaný Silver Woolmark/Ručné pranie, Jemné, Odstreďovanie + vypúšťanie, Plákanie, Tmavé/Jeans, Outdoor/Šport, Odstraňovanie skvŕn Stain Removal , možnost nastavenia úrovne znečištenia bielizne, Hygiene+, Páperové oblečenie, Košele, Mix, Záclony, Spodné prádlo, Plyšáci, Uteráky
 • Funkcie: predpierka, para, Fast+, Bluetooth, čistenie bubna, estra plákanie, detská poistka, ochrana proti pokrčeniu s parou

Ovládajte ju na diaľku

Inteligentnú práčku je možné spárovať s mobilným zariadením, do ktorého je potrebné si stiahnuť aplikáciu HomeWhiz. Potom ju môžete pohodlne ovládať prostredníctvom technológie BlueTooth a získať tak informácie o vašom spotrebiči. Aplikácia umožňuje stiahnuť aj ďalšie programy.

Prednosti programov

 • Extra šetrný program pre vlnené oblečenie : Máte obľúbený sveter a bojíte sa ho dať do práčky, v tom prípade určite využijete certifikovaný program WoolMark, ktorý sa o vaše drahocenné oblečenie postará s maximálnou starostlivosťou.
 • Program Hygiene+:Tento program využijú a ocenia najmä alergici a domácnosti, ktoré perú často detské oblečenie. Je ideálny aj pre spodnú bielizeň a postelné prádlo alebo plachty. Ide o antialergické a hygienické pranie pri vysokej teplote s intenzívnym a dlhým pracím cyklom a dodatočným plákaním pre vysokú hygienu.
 • Páperové oblečenie: Vďaka tomuto programu vyperiete pohodlne kabáty, vesty, buddy a inú bielizeň, ktorá obsahuje perie. Špeciálne pohyby pri praní zabezpečia aby sa voda dostala aj do medzier medzi perím.
 • Užitočný program Drum Cleaning pre jednoduché čistenie bubna je potrebené spustiť bez bielizne. Odporúča sa použitie špeciálneho prostriedku pre čistenie bubna. Opakovať čistenie bubna sa odporúča cca. každé 2 mesiace.

Odstraňovanie škvŕn

Odstraňovanie škvŕn z bielizne nepatrí medzi zábavné aktivity. Vďaka StainExpert v spojení s ProSmart invertorovým motorom sa bez problémov zbavíte až 24 druhov rôznych škvŕn. Kombináciou rôznych teplôt, kontrolovaného otáčania bubna či optimalizácie času prania a namáčania dosiahnete dokonalé výsledky pri odstraňovaní aj tých najodolnejších škvŕn.

Ochrana proti pokčeniu

Často sa stáva, že bielieň nestihnete vybrať ihneď po jej vypraní a následne zostane pokrčená a zatuchnutá. Funkciu pre ochranu proti pokrčeniu je možné zvoliť ako dodatočnú k praciemu cyklu. Po jej zvolení sa bubon práčky otáča až po dobu 8 hodín, pre zamedzenie pokrčenia bielizne na konci programu. Kedykoľvek je možné počas jej trvania ju prerušiť a bielizeň vybrať.

Vyperie bez fľakov a potreby žehlenia

Jedinečná technológia spoločnosti Beko SteamCure zabezpečí aby bolo vaše oblečenie nielen čistejšie ale aj menej pokrčené. Využíva paru, ktorá počas prania uvoľní nečistoty a pri odstreďovaní zabráni pokrčeniu. Navyše ako bonus udrží spotrebič stále čistý.

Ďalšie funkcie a technológie

 • Funkcia Fast+ umožňuje program zrýchliť až o viac ako polovicu. Ak potrebujete vyprať bielizeň rýchlejšie už to nebude problém.
 • SilenTech: so spotrebičom s technológiou SilentTech si môžete užívať pohodu a kľud bez rušivých zvukov práčky. Kombináciou inovovaných pohybov bubna, ProSmart invertorového motora a výborného odhlučnenia vás nebude rušiť.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Hĺbka: 44 cm
Maximálna hlučnosť: 55 dB
iKapacita bubna: 6 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1200 ot./min.
iTrieda energ.účinnosti: A +++ - 10 %
Počet programov: 15
Trieda účin.odstreď.: B
Dizajn skrine: voľnestojací
Ročná spotr.energ.pri praní: 137 kWh
Systém vkladania: predným plnením

Ďalšie vlastnosti

Značka: Beko
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 60 cm
Výška: 84 cm
Hĺbka: 44 cm
Hmotnosť: 55 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 55 dB
Hluk pri odstreďovaní: 73 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

iKapacita bubna: 6 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1200 ot./min.
iDetská poistka: Áno
Počet programov: 15
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 189 min.
iAquaStop funkcia: Nie

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A +++ - 10 %
Trieda účin.odstreď.: B
Spotreba vody na cyklus: 40 L
Celková spotreba: 0,604 kWh
Ročná spotr.energ.pri praní: 137 kWh
Ročná spotr.vody pri praní: 8799 L

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací
Systém ovládania: dotykom
Systém vkladania: predným plnením

Ďalšie parametre

Technológia: Bluetooth
iSmart (ovládanie mobilom): Áno

Ostatné

Kód produktu: 7000240007

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore