Benq BL2711U čierny

0 Pridaj vlastné hodnotenie (0)

Cena v predajni:

507,00 €

Rezervácia je zadarmo

Späť na NAY Extra kartu 10,14 €
Na splátky mesačne spočítať od 50.7 €

Cena v e-shope:

507,00 €

Doprava zdarma

Späť na NAY Extra kartu 10,14 €
Na splátky mesačne spočítať od 50.7 €

Na objednávku Kedy bude produkt v predajni?

Príplatkové služby

Predlžená záruka 1 rok

Predlžená záruka 1 rok

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Príplatkové služby

Poistenie náhodného poškodenia

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

Monitor BenQ BL2711U v čiernej farbe privedie vaše inšpirácie a nápady k životu. Využíva 27-palcový IPS panel s LED podsvietením, ktorý zobrazí všetok obsah v rozlíšení UHD 3840 x 2160 bodov s pomerom strán 16:9. Jeho typický jas tvorí 300 cd/m2, dynamický kontrastný pomer 20M:1 a prirodzený kontrast 1000:1. Zaujme vás aj časom odozvy 12ms a 4ms s GTG. 8-bitový displej podporuje 100% sRGB. Pre pripojenie ponúka k dispozícii D-sub, DVI-DL, DPI.2, HDMI, 3,5 mm vstup a USB 2.0. Vo výbave má navyše aj dvojicu 1W reproduktorov.

Zobraziť celý popis

Popis produktu

Skvelá kvalita obrazu

Monitor BenQ BL2711U je šitý na mieru, čím pomáha profesionálnym dizajnérom vniesť do života inšpiráciu. Rozlíšenie UHD poskytuje 77% viac pracovného priestoru ako Full HD rozlíšenie. Uvidíte najjasnejšie a najpodrobnejšie detaily v grafike, dizajne a fotografii, ktoré dokáže zachytiť ľudské oko. 8-bitový, 100% sRGB a optimálna presnosť farieb zaistia verné zobrazenie každej farby s optimálnou presnosťou. Široký pozorovací uhol s technológiou IPS zabezpečuje jasné farby a reprodukciu obrazu z ľubovoľného uhla.

Režim CAD/CAM

Revolučný režim CAD/CAM ponúka vynikajúci kontrast 3D čiar, aby sa dali navzájom jednoznačne odlíšiť. Ak chcete zreteľne rozlíšiť detaily komplikovaných čiarových modelov objektov, upravte nastavenia farby monitora BenQ BL2711U a kontrastu zapnutím režimu CAD/CAM, v ktorom môžete zobrazovať veľmi podrobné grafické údaje a už nikdy neprehliadnete ani čiarku.

Animácia

Ovládajte každý pohyb v inovatívnym režime animácie. Nechajte prúdiť vašu inšpiráciu a vdýchnite animáciám život prostredníctvom citlivých zobrazovacích funkcií. Režim animácie zdôrazní detaily v tmavých odtieňoch, takže môžete bez námahy vyladiť vaše výtvory. Zatiaľ, čo oblasti, ktoré nevyžadujú túto funkciu, zostávajú nezmenené. Nastaviteľný režim animácie ponúka 10 úrovní jasu displeja pomocou ktorých dosiahnete jasnú pracovnú plochu v akomkoľvek osvetlenom prostredí.

Grafické umenie

Presnosť farieb a ostrý obraz majú zásadný význam pre každého, kto pracuje v oblasti profesionálnej úpravy videa. Extrémne vysoké rozlíšenie, trvalo vysoká presnosť farieb a široká škála možností vysoko rýchlostného pripojenia znamenajú, že tento monitor BenQ BL2711U je hodný profesionálov v grafickom priemysle. Extrémne ostré zobrazenie ponúka grafickým dizajnérom mnohé kreatívne výhody.

Multifunkčný displej

Flexibilné funkcie pre uspokojenie všetkých vašich dizajnérskych potrieb. Pomocou softvéru BenQ Display Pilot je možné zobraziť programy v požadovaných rozmeroch, čo umožňuje lepšie vykonávanie viacerých úloh naraz. Pracujte na dôležitých projektoch až v piatich zmenšených oknách. Monitor BenQ BL2711U poskytuje široké možnosti umiestnenia okien na jednej obrazovke.

Efektívna práca

Ľahko použiteľné funkcie nastavenia sú navrhnuté tak, aby uľahčili dizajnérstvo. Ergonomia zohráva dôležitú úlohu v produktivite. Nastavte monitor BenQ BL2711U do správnej výšky a pohodlne pracujte ďalej. Funkcia automatického otočenia obrazu od spoločnosti BenQ automaticky otočí obraz do vodorovnej alebo zvislej polohy v súlade s vašimi dokumentami a obrázkami.

Pohodlie pre vaše oči

Technológia stálej spätnej väzby eliminuje škodlivé účinky blikania obrazu, ako sú únava očí alebo poškodenie zraku. Teraz môžete pracovať niekoľko hodín pred monitorom BenQ BL2711U bez toho, aby ste cítili únavu alebo bolesť očí vďaka Flicker Free. Špeciálna funkcia senzoru ochrany zraku zaznamenáva okolité osvetlenie a automaticky upravuje jas monitora po celý deň pre maximálne pohodlie očí. Každý monitor vyžaruje odtieň slabého modrého svetla, ktoré môže spôsobiť únavu očí, poškodenie zraku, bolesť hlavy a poruchy spánku Technológia Low Blue Light odfiltruje škodlivé modré svetlo a účinne zníži únavu a podráždenie očí.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 27 "
iPočet HDMI portov: 1
iRozlíšenie displeja (px): 3840x2160
iZobraz.frekv. obrazovky: 60
iPočet DVI: 1
iIntegrovaný TV tuner: Nie
Zobrazovacia technológia: IPS

Ďalšie vlastnosti

Značka: Benq
Nastavenie výšky: Áno

Display/Grafika

iUhlopriečka: 27 "
iRozlíšenie displeja (px): 3840x2160
iZobraz.frekv. obrazovky: 60
Pomer strán: 16:9

Konektivita

iPočet HDMI portov: 1
iPočet DVI: 1
iPočet VGA portov:
iPočet DisplayPort výstup.: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 711 mm
Výška: 486 mm
Dĺžka: 233 mm
Hmotnosť: 8,2 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: Napájací kábel

Uchytenie

iVESA štandard: 100x100

Projektor

Počet farieb: 1070000000

Reproduktory

Vstavané reproduktory: Áno

Funkcie

iIntegrovaný TV tuner: Nie

Energetické údaje

iSpotreba el.energie: 42 W

Ďalšie parametre

Zobrazovacia technológia: IPS

Ostatné

Kód produktu: 9H.LD2LB.QBE

Všetky parametre

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

Buďte prvý, kto vloží recenziu k tomuto produktu.

0%
zatiaľ nehodnotené

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore