Popis produktu

Moderný dizajn

Monitor BenQ EL2870U v šedom prevedení vás zaujme jednoduchým a štýlovým dizajnom. Podľa vašich potrieb ho môžete pripevniť na stenu podľa štandardu VESA. 

Špičková kvalita obrazu

Využíva vysoký dynamický rozsah HDR, ktorý ponúka oslnivý jas so silným kontrastom s cieľom dosiahnuť hlbokú čiernu a široký rozsah farieb pre intenzívny vizuálny zážitok. Ponúka možnosť prepínať medzi 4 úrovňami režimov HDR s cieľom vyvážiť maximálny kontrast a živosť farieb. Ohromí vás ostrým a detailným obrazom prinášajúcim maximálny vizuálny zážitok.

Technológia pre intenzívne hranie

Disponuje technológiou AMD FreeSync™, ktorá eliminuje rozpadanie snímok, sekanie obrazu aj trhané hranie. Tým zabezpečuje neuveriteľne plynulé hranie hier. Vďaka obnovovacej frekvencii, ktorá zaručuje mimoriadne plynulý zážitok z hrania, je BenQ EL2870U monitorom pre každého hráča.

Univerzálne možnosti pripojenia

Monitor BenQ EL2870U ponúka širokú flexibilitu a vynikajúcu kvalitu obrazu HDR obsahu z akéhokoľvek zdroja pomocou jedného portu DP 1.4 a dvoch portov HDMI 2.0. Zážitok z hry znásobí mohutným integrovaným zvukom.

Krátky čas odozvy

S časom odozvy 1 ms (GtG) eliminuje rozmazanie pohybu a zaisťuje plynulý obraz pri prehrávaní videí aj hraní hier. Umožňuje rýchlu prácu a nádherne čistý obraz. Užite si pôsobivé prehrávanie videí, hranie hier, akcie s rýchlym pohybom a dramatické prechody vo vysokej kvalite celkom bez akéhokoľvek trhania alebo oneskorenia. 

Funkcia Smart Focus

Funkcia Smart Focus zvýrazňuje vybrané okno alebo oblasť. Pomáha hráčom sústrediť sa na hlavný sledovaný obsah, nakoľko dochádza k zníženiu rozptyľujúcich prvkov v pozadí.

Starostlivosť o vaše oči

Disponuje vyspelou technológiou Flicker Free, vďaka ktorej eliminuje blikanie pri všetkých úrovniach jasu a tým minimalizuje nežiaducu záťaž zraku pri dlhodobom sledovaní monitora. K dispozícii má režim Low Blue Light. Jedinečná technológia filtruje škodlivé modré svetlo, čím účinne znižuje únavu a podráždenie zraku

 

Technológia Brightness Intelligence Plus

Táto inovatívna technológia zisťuje okolitý jas a teplotu farieb s cieľom upraviť nastavenie displeja, čím prispieva k znižovaniu namáhy očí pri akomkoľvek osvetlení. Používa teplú bielu pre väčšie pohodlie pri sledovaní obsahu a studenú bielu pre vyššiu produktivitu pri práci. Upravuje jas, aby zabránila preexponovaniu a vylepšila detaily v tmavých oblastiach. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 27,9 "
iPočet HDMI portov: 2
iRozlíšenie displeja (px): 3840x2160
iZobraz.frekv. obrazovky (HZ): 60
iIntegrovaný TV tuner: Nie
Zobrazovacia technológia: TN

Ďalšie vlastnosti

Značka: Benq
Nastavenie výšky: Nie

Display/Grafika

iUhlopriečka: 27,9 "
iRozlíšenie displeja (px): 3840x2160
iZobraz.frekv. obrazovky (HZ): 60
Pomer strán: 16:9

Konektivita

iPočet HDMI portov: 2
iPočet DisplayPort výstup.: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: šedá
Šírka: 476 mm
Výška: 657 mm
Dĺžka: 149 mm
Hmotnosť: 5,7 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: HDMI kábel

Uchytenie

iVESA štandard: 100x100

Projektor

Počet farieb: 1070000000

Reproduktory

Vstavané reproduktory: Áno

Funkcie

iIntegrovaný TV tuner: Nie

Energetické údaje

iSpotreba el.energie: 55 W

Ďalšie parametre

Zobrazovacia technológia: TN

Ostatné

Kód produktu: 9H.LGTLB.QSE

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore