BenQ MH733

  • Doprava zadarmo

Wi-Fi: Nie, Počet HDMI portov: 2, Rozlíšenie: 1920x1080, Typ technológie: DLP, Kontrastný pomer: 16000:1, Životnosť lampy: 4000 hod.,


Cena 858,00 €

17,16 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Kvalitný projektor BenQ MH733 v bielej farbe je ako stvorený pre firemné prezentácie. Projektor prináša vysoký jas až 4000 lúmenov a v kombinácii s vysokým Full HD natívnym rozlíšením zabezpečuje dokonalý obraz pre vaše prezentácie. Kontrastný pomer až 16000: 1 zaisťuje ostré zobrazenie aj jemných čiar. Univerzálny USB port, ktorý je pripravený na prezentácie priamo po vložení kľuča a pripojenie k sieti LAN, zabezpečuje bezdrôtovú prezentáciu. Dlhá životnosť žiarovky poskytuje až 15000 hodín prevádzky v ECO režime. Úsporný režim šetrí energiu, životné prostredie aj prevádzkový rozpočet - v úspornom režime má projektor spotrebu menej ako 0,5 W.

Perfektný obraz s technológiou DLP

Projektor ponúka zábavu, čistý ostrý obraz, skvelú čitateľnosť a verné farby vďaka špičkovej technológii DLP. DLP technológia slúži na odraz čistého svetla za pomoci miliónov mikrozrkadiel na DMD čipe prostredníctvom pokročilých farebných koliesok. DLP projektory BenQ sa zároveň vyznačujú vysokými kontrastnými pomermi pre bezchybné vykresľovanie malých textov a jemných čiar.

BENQ-MW550-WUXGA

Stvorený na prezentácie

Vysoký jas 4 000 lúmenov zaisťuje pohodlné prezentácie aj pri zapnutom osvetlení či v dobre osvetlených zasadacích miestnostiach. Jasné prezentácie podporujú diskusiu, spoluprácu a písanie poznámok. Vysoký jas zvyšuje kvalitu obrazu, živosť farieb pri obrázkoch aj videu, takisto vylepšuje ostrý text a jemné detaily.

BENQ-MW550-WUXGA_03

Dokonalá čierna

Projektor perfektne vykresľuje čiernu farbu, jemné čiari a detaily tmavých scén. Všetky odtiene čiernej budú hlbšie a celková kvalita obrazu ostrejšia a čistejšia. Vaše prezentácie budú ľahko čitateľné a vysoko efektívne, a to aj zo zadných radov v dobre osvetlenej miestnosti.

BENQ-MW550-WUXGA

Úspora energie

Prostredníctvom nižších prevádzkových nákladov a optimalizovanej projekcie s využitím dynamickej úspory energie a jasu bez straty skvelej kvality obrazu a optimalizovanej životnosti lampy zdokonalila technológia SmartEco možnosti projektorov. Vďaka tejto inovácii môžu školy a spoločnosti ušetriť až 70 % spotreby energie lampy.

BENQ-MW550-WUXGA_05

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Nie
Počet HDMI portov 2
Rozlíšenie 1920x1080
Typ technológie DLP
Kontrastný pomer 16000:1
Životnosť lampy 4000 hod.

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií BenQ MH733

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené