BenQ MX528

4 Všetky hodnotenia (1)

Predaj tohto produktu bol ukončený

Cena v predajni:

439,00 €

Rezervácia je zadarmo

Späť na NAY Extra kartu 8,78 €

Nie je na sklade v žiadnej predajni

Cena v e-shope:

439,00 €

Doprava zdarma

Späť na NAY Extra kartu 8,78 €

Vypredané v e-shope

Popis produktu

Technológia DPL

BenQ MX528 využíva patentované DLP technológie od Texas Instruments, čo je sústava mikro zrkadiel vnútri špeciálneho čipu, ktoré odrážajú digitálne stvorený obraz na požadovanú plochu. Výhodou DLP projektora je, že pri svojej prevádzke nepotrebuje vzduchový filter, čím odpadá jeho čistenie a výmena. Je prakticky imúnny voči slabnutia farieb (žltozelený nádych), ku ktorému sú niektoré projektory pri svojej prevádzke náchylné.

Úsporné režimy SmartEco a LampSave

Úsporný režim vďaka, ktorému môžu školy alebo spoločnosti ušetriť pri projekcii až 70% spotreby energie. Projektor sa dokáže prispôsobiť svetelným podmienkam, ktoré v miestnosti nastanú. Vďaka SmartEco režimu si projektor dokáže nastaviť výkon lampy, ktorá spotrebuje len toľko elektrickej energie, koľko potrebuje. LampSave režim chráni životnosť projekčnej lampy. Po 3 minútach nečinnosti sa projektor dostane do režimu Eco Blank, ktorý šetrí úsporu energie.

 

Režim Eco Blank

Projektor BENQ MX528 s mimoriadne vysokým kontrastom poskytne skvelý obraz za každých podmienok. No pri prezentovaní niekedy potrebujete obrátiť pozornosť z prezentácie na seba. Vtedy vám pomôže užitočná funkcia Eco Blank, ktorá stemní projekčnú plochu a pozornosť poslucháčov sa presunie na vás. Rovnako to môžete využiť, keď na dlhší čas projektor pri prezentácii nevyužívate. Jednoducho ho prepnete do funkcie Eco Blank. Táto unikátna funkcia znižuje celkovú spotrebu energie až o 70%. Takto bude používanie projektoru nielen účinné, ale i mimoriadne úsporné.

 

Podpora 3D formátov a Blu-ray zariadení

Užite si skvelý obraz a nezabudnuteľný zážitok zo sledovania. Projektor BENQ MX528 podporuje totiž najrôznejšie 3D formáty, vďaka čomu budú mať žiaci zážitok ako 3D filmu. Úžasné 3D efekty môžete mať už aj vy vo svojej prezentácii. Okrem toho môžete projektor pripojiť k Blu-ray zariadeniu, čo zvýši kvalitu obrazu a tým sa i dojem z prezentácie prehĺbi.

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iWi-Fi: Nie
iPočet HDMI portov: 1
iRozlíšenie: 1024x768
Typ technológie: DLP
Kontrastný pomer: 13000:1
Životnosť lampy: 10000 hod.

Ďalšie vlastnosti

Značka: Benq

Konektivita

iWi-Fi: Nie
iPočet HDMI portov: 1
Počet USB portov: 1
Počet S-Video: 1
Počet kompozit.video vstupov: 1
Počet RS-232: 1
iPočet DVI:
iPočet VGA portov: 2

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 283 mm
Výška: 95 mm
Hmotnosť: 1900 g
Hĺbka: 222 mm

Display/Grafika

iTyp rozlíšenia: XGA
iRozlíšenie: 1024x768

Projektor

Typ technológie: DLP
Svietivosť projektoru: 3300 lumen
Kontrastný pomer: 13000:1
Počet farieb: 1070000000
Životnosť lampy: 10000 hod.

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 33 dB

Reproduktory

Vstavané reproduktory: Áno

Všetky parametre

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

Buďte prvý, kto vloží recenziu k tomuto produktu.

0%
zatiaľ nehodnotené

Hodnotenia odborníka

Najviac oceňované vlastnosti

  • dizajn
  • jednoduchosť ovládania
  • pomer cena / výkon

80%
Veľmi dobrý

Všetky hodnotenia (1)

Spoločnosť BenQ vrhá svoje sily do výroby viacerých komodít elektroniky. Vyvíja aj projektory, jedným zo zástupcov tohto portfólia je model MX528. Využijete ho pri firemných prezentáciách, školeniach, ale i v domácnosti. Ak potrebujete jasný obraz na veľkej ploche, tento typ s DLP technológiou je pre vás ten pravý. Vyznačuje sa vysokým jasom, čistými detailami a živými intenzívnymi farbami, navyše je úsporný. Šetrí tak zdroj svetla v projektore, ktorý je najväčšou položkou pri jeho prípadnej výmene. Pripojíte k nemu akýkoľvek zdroj vizuálneho signálu, na zadnej strane zariadenia nájdete HDMI port, VGA konektory, S-Video a kompozitný vstup. Poradí si aj s 3D formátom zobrazenia. Ovládať projektor môžete pohodlne prostredníctvom diaľkového ovládača v balení. MX528 je dizajnovo veľmi dobre zvládnutý s prijateľnou cenou a dostatočnou výbavou. Pavol Piskla, Nay Poprad ... zobraziť viac

  • dizajn
  • jednoduchosť ovládania
  • pomer cena / výkon

Zbaliť hodnotenia

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore