Benq PD2700Q čierny

0 Pridaj vlastné hodnotenie (0)

Cena v predajni:

334,00 €

Rezervácia je zadarmo

Pôvodná cena: 335,00 €
Späť na NAY Extra kartu 6,68 €
Na splátky mesačne spočítať od 33.4 €

Cena v e-shope:

334,00 €

Doprava zdarma

Pôvodná cena: 335,00 €
Späť na NAY Extra kartu 6,68 €
Na splátky mesačne spočítať od 33.4 €

Na objednávku Kedy bude produkt v predajni?

Príplatkové služby

Predlžená záruka 1 rok

Predlžená záruka 1 rok

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Príplatkové služby

Poistenie náhodného poškodenia

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

LCD monitor BENQ PD2700Q v čiernom prevedení sa môže pochváliť 27-palcovým displejom s IPS technológiou, ktorý vám zobrazí obsah vo vysokom 2K QHD rozlíšení 2560x1440 obrazových bodov so 100% sRGB. Vyznačuje sa jasom 350 cd/m2, dynamickým kontrastným pomerom 20 000 000:1, širokými pozorovacími uhlami 178° a dobou odozvy 4 ms (G2G). Súčasťou sú dva reproduktory (2 x 5 W) a rozhrania HDMI 1.4, DisplayPort 1.2, miniDisplayPort 1.2, USB 3.0, 3,5 audio konektor a čítačka pamäťových kariet SD. Vo výbave nechýba nastaviteľný stojan s pivotom. Z funkcií oceníte PIP/PBP a Flicker-free.

Zobraziť celý popis

Popis produktu

Vysoké rozlíšenie s výnimočným farebným zobrazením

Elegantný LCD monitor BENQ PD2700Q je vybavený 27-palcovým displejom, ktorý vám sprostredkuje obsah vo vysokom 2K QHD rozlíšení 2560x1440 obrazových bodov. Ponúkne tak mimoriadnu jasnosť jemných textúr a detailný obraz optimalizovaný pre vizuálne náročnú prácu. Zásluhou 100% farebného priestoru sRGB a Rec.709 so širokými pozorovacími uhlami. Monitor je držiteľom certifikátu Technicolor Color Certified, čo je zárukou presných a konzistentných farieb, vďaka čomu je ideálnym zariadením pre dizajnérov a návrhárov.

Ergonomické prevedenie

Monitor je vybavený polohovateľným stojanom s pivotom, ktorý ponúkne široké možnosti nastavenia. Umožní vám nastaviť výšku, naklonenie, otočenie na výšku, zdvih a natočenie obrazovky. Ak budete používať displej vo vertikálnej polohe, inteligentný senzor orientácie obrazovky automatický otočí aj sledovaný obsah. Tak si prispôsobíte svoju pracovnú stanicu a jednoducho vytvoríte dokonalé používateľské prostredie presne podľa vašich potrieb.

Zobrazte i tie najjemnejšie detaily

Pri práci s grafickými návrhmi a editácií videí i fotografií je kľúčové detailné zobrazenie pre dosiahnutie čo najlepšieho výsledku. Práve preto je k dispozícii režim Darkroom, ktorý sa postará o úpravu a vylepšenie jasu a kontrastu obrazu. Výsledkom sú zreteľné a ostré detaily a optimálne nastavenie na prácu v tmavom prostredí post-processingu. 

Režimy CAD/CAM a Animácia

Pre využitie plného potenciálu na prácu v editačných a dizajnérskych programoch disponuje monitor režimom CAD/CAM, ktorý ponúkne vysoký kontrast línií a tvarov technických nákresov a zobrazí i ten najmenší detail. Inovatívny režim Animácia s 10 úrovniami nastavenia  je určený na doladenie každého pohybu na obraze. Poskytne možnosť zosvetliť niektoré časti obrazu, aby ste následne mohli zobraziť i detaily ukrývajúce sa v tmavých tieňoch.

Pracujte efektívne

Zefektívnite svoje pracovné postupy a zvýšte efektivitu vašej práce vďaka režimu DualView. V tomto režime budete môcť jednoducho zobrazovať návrhy v dvoch režimoch vedľa seba (napríklad sRGB a CAD/CAM) pre ich porovnanie bez toho, aby ste museli používať dva monitory. Ľahké a pohotové ovládanie medzi režimami ponúkne tiež tlačidlo na ovládači Hotkey Puck, ktoré je súčasťou výbavy monitora. Funkcie tlačidiel je možné zmeniť tak, aby prepínali na iné režimy alebo menili nastavenie OSD, ako napríklad jas a kontrast.

Starostlivosť o váš zrak

Aby bolo sledovanie i dlhšia práca čo najpohodlnejšia je zariadenie vybavené technológiami Low Blue Light a Flicker Free. Jedinečná technológia Low Blue Light firmy BenQ eliminuje škodlivé modré svetlo, a tak účinne znižuje únavu a podráždenie očí. Technológia Flicker Free zase zamedzí nepríjemnému efektu blikania, ktorý je zodpovedný za poškodenie zraku. Tak budete môcť stráviť hodiny práce pred monitorom bez pocitu únavy, či podráždenia očí.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 27 "
iPočet HDMI portov: 1
iRozlíšenie displeja (px): 2560x1440
iZobraz.frekv. obrazovky: 60
iPočet DVI:
iIntegrovaný TV tuner: Nie
Zobrazovacia technológia: IPS

Ďalšie vlastnosti

Značka: Benq
Nastavenie výšky: Áno

Display/Grafika

iUhlopriečka: 27 "
iRozlíšenie displeja (px): 2560x1440
iZobraz.frekv. obrazovky: 60
Pomer strán: 16:9

Konektivita

iPočet HDMI portov: 1
iPočet DVI:
iPočet VGA portov:
iPočet DisplayPort výstup.: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 641 mm
Výška: 547 mm
Dĺžka: 239 mm
Hmotnosť: 6,9 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: VGA kábel

Uchytenie

iVESA štandard: 100x100

Projektor

Počet farieb: 1070000000

Reproduktory

Vstavané reproduktory: Áno

Funkcie

iIntegrovaný TV tuner: Nie

Energetické údaje

iSpotreba el.energie: 58 W

Ďalšie parametre

Zobrazovacia technológia: IPS

Ostatné

Kód produktu: 9H.LF7LA.TBE

Všetky parametre

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

Buďte prvý, kto vloží recenziu k tomuto produktu.

0%
zatiaľ nehodnotené

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore