Benq PV270 čierny

Cena:
983,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 19,66 €

Doprava zdarma

Iba posledné kusy v 1 predajni
Kde môžem produkt rezervovať?

Nedá sa rezervovať

Doporučujeme tieto služby

Predlžená záruka 1 rok

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Monitor BenQ PV270 v čiernej farbe je vhodný pre náročných používateľov, ktorý požadujú vysoké požiadavky pre úpravu videí, grafiky a fotografií. Ponúka komplexnú podporu priemyselných noriem farieb vrátane Rec. 709, DCI-P3 a Adobe RGB. Veľký 27-palcový širokouhlý displej využíva IPS technológiu pre zobrazovanie obsahu v rozlíšení QHD 2560 x 1440 bodov. Jeho typický jas tvorí 250 cd/m2 a prirodzený kontrastný pomerom 1000:1. Zaujme vás aj rýchlym časom odozvy 5 ms s GtG. Pre pripojenie ponúka porty DVI-DL, HDMI, DPI, mDPI a USB 3.0. Je dodávaný s praktickou tieniacou clonou.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zdarma
Popis produktu

Spoľahlivé zobrazenie fariem

Komplexný a presný prístup monitora BenQ PV270  ku správe farieb pomáha zaistiť konzistentnú reprodukciu farieb počas celého toku práce s úpravou videa. Od fázy hrubého orezávania, cez pridávanie efektov a kompozíciu, až po výstupnú fázu sa farby vykresľujú s veľmi vysokou presnosťou, aby výsledok dokonale dopovedal zámeru. Z dôvodu vysokej dôležitosti pre tok práce bola venovaná pozornosť tomu, aby monitor zobrazoval maximálny rozsah presne a konzostentne vykresľovaných farieb.

Farebný gamut Rec.709 a DCI-P3

Monitor  BenQ PV270  ponúka 100% pokrytie normy Rec. 709 a 96% pokrytie normy DCI.P3, aby výstup pre TV s vysokým rozlíšením a digitálne kiná zodpovedali definovaným farbám. BenQ PV270 zaistí 99% pokrytie farebného priestoru Adobe RGB, aby bola pokrytá väčšina farieb produkovaných profesionálmi v oblasti grafiky.

Skvelé rozlíšenie

Rozlíšenie 2560 x 1440 QHD s vysokou hustotou pixelov zabezpečí kvalitný ostrý obraz, očakávaný pri podrobných recenziách a úpravách detailov a priestranné širokouhlé zobrazenie poskytujúce zvýšený komfort a produktivitu. Rovnomernosť jasu je dosahovaná prostredníctvom delikátneho procesu, ktorý zahŕňa použitie vysoko presných prístrojov na vysoko jemné a dôkladné doladenie stoviek podoblastí celej obrazovky. Ponúka autentickejší a konzistentnejší vizuálny zážitok.

Navrhnutý pre profesionálov

Excelentný monitor BenQ PV270 na postprodukciu videa netvorí iba špecifikácie. Vyžaduje inovatívne funkcie uľahčujúce oznámenia vašich úmyslov a dosiahnutie požadovaných výsledkov. Funkcia GamutDuo sa postará o súčasné zobrazenie videí vedľa seba v rozličných farebných priestoroch na zvýšenie pohodlia a spoľahlivosti pri porovnávaní. Klonovanie zobrazenia farieb eliminuje potrebuj odhadu na dosiahnutie presných farieb v rôznych umiestneniach.

Tieniaca clona a ergonomia

Vo výbave monitoru BenQ PV270 sa nachádza aj tieniaca clona, ktoré bráni pôsobeniu osvetlenia a odrazov pracovného prostredia na obsah zobrazený na obrazovke. Okrem roho umožňuje otáčací stojan zobrazenie v orientácii na šírku aj na výšku pre skvelú ergonomiu a pohodlné sledovanie. Monitor disponuje aj integrovaným snímačom teploty farieb, kde automaticky upravuje obraz podľa podmienok osvetlenia okolia.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 27 "
iPočet HDMI portov: 1
iRozlíšenie displeja (px): 2560x1440
iZobraz.frekv. obrazovky (HZ): 60
iPočet DVI: 1
iIntegrovaný TV tuner: Nie
Zobrazovacia technológia: IPS

Ďalšie vlastnosti

Značka: Benq
Nastavenie výšky: Áno

Display/Grafika

iUhlopriečka: 27 "
iRozlíšenie displeja (px): 2560x1440
iZobraz.frekv. obrazovky (HZ): 60
Pomer strán: 16:9

Konektivita

iPočet HDMI portov: 1
iPočet DVI: 1
iPočet VGA portov:
iPočet DisplayPort výstup.: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 639 mm
Výška: 552 mm
Dĺžka: 254 mm
Hmotnosť: 5,5 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: DP Kábel

Uchytenie

iVESA štandard: 100x100

Projektor

Počet farieb: 1070000000

Reproduktory

Vstavané reproduktory: Nie

Funkcie

iIntegrovaný TV tuner: Nie

Energetické údaje

iSpotreba el.energie: 72 W

Ďalšie parametre

Zobrazovacia technológia: IPS

Ostatné

Kód produktu: 9H.LEJLB.QBE

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore