BenQ TW533

Zobraziť

Wi-Fi: Nie, Počet HDMI portov: 2, Rozlíšenie: 1280x800, Typ technológie: DLP, Kontrastný pomer: 15 000 : 1, Životnosť lampy: 4500 hod. Viac info

Popis produktu

Projektor BenQ TW533 je určený pre každodenné použitie a spoľahlivý výkon. Kombinuje vysoký jas, intuitívne ovládanie, jednoduché nastavenie a praktické digitálne pripojenie s ekologicky šetrným a energeticky úsporným režimom. Dva HDMI vstupy pre multiplatformnú konektivitu, vysoký prirodzený kontrastný pomer 15 000: 1 a vysoký jas 3300 ANSI lúmenov sú jeho hlavné vlastnosti.

Skvelý obraz BenQ TW533 v rozlíšení WXGA

Zobrazte ostrý Full HD obsah v rozlíšení WXGA a užívajte si filmy z DVD, Blu-ray, video hry a HD vysielanie v perfektnej kvalite s vysokým kontrastom bez znižovania rozlíšení či kompresie. Natívne rozlíšenie projektora BenQTW533 je 1280 x 800 (WXGA).

Vysoký prirodzený kontrast

Výborný prirodzený kontrast 15 000: 1 je dosahovaný využitím najmodernejšej DLP technológie a celoskleneného 5G optického systému šošoviek, čo zaisťuje maximálnu čistotu, jemné odstupňovanie farebných prechodov stredných tónov a ostrú čitateľnosť obrazu.

Vysoký jas

Vysoký jas 3300 lúmenov umožňuje sledovať obraz v pomerne jasnom prostredí alebo aj v prostredí, kde sú rozsvietené žiarovky. Je ideálny pre domácu zábavu, pretože umožňuje sledovať športy a filmy spolu s rodinou.

Inteligentné intuitívne ovládacie funkcie

Dva HDMI vstupy + dva vstupy VGA sú špeciálne navrhnuté tak, aby intuitívne umožnili zobrazenie viac prezentácií a rýchle prepínanie zdrojov signálu ako notebookov alebo iných mobilných zariadení. Niekoľko vstupov umožňuje účastníkom, učiteľom a študentom okamžite spolupracovať bez zložitých adaptérov a prepájania.

Vertikálna korekcia lichobežníka pre perfektne vyvážený obraz

Aby bolo možné eliminovať lichobežníkový efekt, keď musí byť projektor umiestnený mimo stred, ako napríklad pri položení na stôl, funkcia korekcie vertikálneho lichobežníkového skreslenia umožňuje upraviť obraz za účelom dosiahnutia profesionálneho štvorcového obrazu. Korekcia lichobežníkom zaručuje premietanie perfektne zarovnaného obrazu z rôznych miest.

Praktické nastaviteľné nožičky

Tri nastaviteľné nožičky výrazne zvyšujú flexibilitu v mnohých zasadacích miestnostiach. Okrem toho sú umiestnené v rohoch projektora, čo uľahčuje ich nastavenie a manipuláciu.

Pohodlný prenos medzi miestnosťami

Elegantný kompaktný dizajn projektora s moderným vzorom je zárukou vysokej odolnosti voči nečistotám a odtlačkom prstov pri prenášaní projektora z jednej miestnosti do druhej. Nové intuitívne usporiadanie klávesnice a diaľkového ovládania tiež zjednodušuje nastavenie obrazu.

Maximálna úspora energie vďaka systému BenQ Exclusive SmartEco™

Exkluzívna inovácia BenQ SmartEco zvyšuje možnosti šetrenia energiou projektorov DLP pri súčasnom poskytovaní neobmedzeného jasu, skvelej kvality obrazu, optimalizovanej životnosti a zníženej spotreby žiarovky. SmartEco umožňuje podnikom minimalizovať spotrebu energie a náklady na údržbu prostredníctvom dynamických funkcií na úsporu energie, zatiaľ čo poskytuje extrémne realistické vizuálne zážitky pri každej prezentácii.

Režim SmartEco

Detekciou vstupného obsahu na určenie požadovaného množstva jasu pre optimálnu farbu a kontrast, režim SmartEco znižuje výkon žiarovky, pričom stále zobrazuje obraz najvyššej kvality bez akéhokoľvek kompromisu.

Režim Eco Blank

Režim Eco Blank, ktorý sa automaticky zapne, keď je projektor zapnutý dlhšie ako tri minúty bez zdroja signálu, eliminuje zbytočné straty energie a predlžuje životnosť žiarovky projektora. Môžete vypnúť obraz, aby ste zamerali plnú pozornosť publika na prednášajúceho alebo inštruktora, a zároveň ešte ušetriť až 70% výkonu žiarovky.

Režim LampSave

Menší počet náhradných žiaroviek a údržbových zásahov znamená celkové zníženie prevádzkových nákladov. Režim LampSave dynamicky upravuje výkon žiarovky podľa obsahu a predlžuje tak jej životnosť až o 50% v porovnaní s normálnym režimom.

Rýchla výmena žiarovky

Ľahko otvárateľná dvierka žiarovky, ktoré sa nachádzajú na hornej strane projektora, umožňujú rýchly prístup k žiarovke a jej ľahkú údržbu či výmenu. Môžete tak používať projektor prakticky nepretržite bez ohľadu na to, či je v zasadacích miestnostiach umiestnený na stole alebo zavesený pod stropom. Výrazne znižujú prestoje, pretože nie je nutné demontovať nainštalovaný projektor, takže výmena žiarovky predstavuje rýchly a jednoduchý proces.

Prístup k funkcii jednodotykovej funkcie

Nový diaľkový ovládač, ktorý bol dômyselne prepracovaný, obsahuje špeciálne tlačidlo Quick Install (Rýchla inštalácia), ktoré okamžite vyvolá funkcie týkajúce sa inštalácie, ako je Testovací obraz a Korekcia lichobežníkového skreslenia, aby nebolo nutné vyberať vnorené podponuky zobrazované na projekčnej ploche .

Vysoká vernosť obrazu

Projektory BenQ DLP produkujú najrealistickejšie farby a živý obraz. Kombinujú tiež priekopnícke inovácie BenQ, ako napríklad vymeniteľné šestisegmentové farebné kolieska, s technológiou DLP BrilliantColor™.

Dlhodobá kvalita

Neuveriteľne odolné mikrozrkadla čipu DLP a dizajn takmer nepriedušnej uzavretej DLP jednotky prispievajú k tomu, že DLP projektory BenQ odolávajú času bez straty kvality obrazu. Vďaka eliminácii hromadenia prachu a poškodeniu teplom projektory BenQ spoľahlivo fungujú mnoho rokov a po výmene žiarovky ich nerozoznáte od nových projektorov.

Obraz ostrý ako britva

DLP projektory BenQ, vysoko cenené za vysoký kontrast najlepší vo svojej kategórii, taktiež produkujú najvýraznejšiu definovanú ostrosť pre krištáľovo čisté detaily a čitateľný text maximalizáciou pomeru plnenia jednotlivých pixelov a využitím exkluzívnej technológie BenQ SmartEco ™.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Nie
Počet HDMI portov 2
Rozlíšenie 1280x800
Typ technológie DLP
Kontrastný pomer 15 000 : 1
Životnosť lampy 4500 hod.

Hodnotenie

4,0 / 5

1 recenzia BenQ TW533

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené