BenQ W1700 bielo-čierny


Wi-Fi: Nie, Počet HDMI portov: 2, Rozlíšenie: 3840x2160, Typ technológie: DLP, Kontrastný pomer: 10000:1, Životnosť lampy: 15000 hod. Viac info


Cena 969,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 19,38 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Špičkový projektor BenQ W1700 v bielo-čiernej farbe pre milovníkov kvalitného obrazu. Ponúka zážitok ako v kine. Kombinuje rozlíšenie True 4K HDR a technológiu CinematicColor pre farby také, aké si predstavovali režiséri. Tým prináša ohromné vzrušenie zo zobrazení scén na obrovskej obrazovke vo vašej izbe. Vytvára rozlíšenie 4K UHD 3840 x 2160 s 8,3 miliónmi rôznych pixelov. Pýši sa hyperrealistickou kvalitou videa s optimalizovaným HDR. Zariadenie špecifikuje vysoká svietivosť 2200 ANSI lúmenov, automatická vertikálna korekcia lichobežníkového skreslenia, kontrastný pomer 10 000 : 1, projekčný systém DLP a pomer strán 16 : 9.

Kvalita obrazu ako v kine

Projektor BenQ W1700 CineHome s rozlíšením 4K HDR a technológiou CinematicColor prináša vzrušenie zo zobrazení na obrovskej obrazovke vo vašej obývačke. Zhromaždite svojich priateľov a rodinu pred ohromujúcim obrazom v rozlíšení 4K HDR s úžasným obrazom a výrazným zdokonalením zvuku, aby ste si užili autentický zážitok z digitálneho kina. Model W1700 vytvára rozlíšenie 4K UHD 3840 x 2160 s 8,3 miliónmi rôznych pixelov, využíva revolučnú technológiu samostatného DMD DLP s veľkosťou 0,47”, aby sa minimalizoval elegantný a kompaktný profil projektora pre moderný životný štýl. Rozlíšenie 4K UHD, ktoré je štvornásobkom rozlíšenia Full HD 1080p, znižuje rozmazanie pixelov a vytvára úžasnú čistotu a ostro definované jemné detaily. 

Presnosť farieb a celistvosť obrazu

Vďaka technológii samostatného DMD DLP zabezpečuje model W1700 bezchybnú celistvosť obrazu a presnosť farieb, aby sa zabránilo prirodzeným problémom so zarovnaním viacerých panelov. Model W1700 vytvára bezchybne čistý a ostrý obraz a presné farby bez artefaktov, ako je napríklad rozmazanie, tieňovanie a rušivé vzory. Optický systém BenQ 4K používa iba sklo najvyššej triedy, aby sa dosiahlo vynikajúce prenikanie svetla a realistická kvalita obrazu. Špeciálne povrchové vrstvy objektívu s nízkym rozptylom minimalizujú chromatickú aberáciu, aby ste si mohli vychutnať svoj obrúbený obsah v rozlíšení 4K UHD s brilantnou čistotou.

Automatické prirodzené podanie farieb v rozlíšení HDR pre skutočne realistické farby

Na rozdiel od iných projektorov s rozlíšením HDR, skreslenou teplotou farieb a presýtenou zelenou a červenou prináša technológia automatického prirodzeného podania farieb v rozlíšení HDR od spoločnosti BenQ neuveriteľný obraz v rozlíšení 4K HDR s perfektným a realistickým farebným výkonom automaticky naladeným tak, aby pôsobil prirodzene. Zatiaľ čo iné projektory s rozlíšením HDR môžu stratiť detaily a zobrazovať nesprávne odtiene sivej, spoločnosť BenQ ponúka technológiu s rozlíšením HDR optimalizovanú pre kiná, aby sa dokonale vyvážila sýtosť farieb, bohatá farebná škála a aby sa úplne jasne zobrazili tmavé detaily.

Technológia CinematicColor pre farby, aké si predstavovali režiséri

Technológia CinematicColor optimálne zlepšuje farby na dosiahnutie presnej kvality obrazu a prináša presnosť farieb Rec. 709 HDTV, technológiu farebného kolieska RGBRGB a vysoký prirodzený kontrastný pomer ANSI, aby sa zabezpečil neuveriteľný výkon obrazu so sviežim zobrazením a ostrými detailmi pre vaše potešenie z domáceho kina. 

Len skutočné farby prinášajú hlboké pocity

Skutočné farby vyvolávajú pocity smútku, radosti, romantiky a vzrušenia tým, že zachovávajú pôvodný obraz. Projektor pre domáce kino od spoločnosti BenQ stelesňuje presvedčenie, aby „divákovi sprostredkoval najvernejšie farby a priniesol mu čo najhlbšie pocity.“ Tímy odborníkov na technológiu CinematicColor vedú inžinieri s certifikátmi THS a ISF, aby sa zabezpečilo farebné pokrytie normy Rec. 709 HDTV a dosiahla dokonalá konzistencia farieb. 

Bezkonkurenčný audiovizuálny zážitok

Funkcia CinemaMaster Video+ zmení pomocou technológií na zlepšenie obrazu každú miestnosť na prvotriedne domáce kino a poteší aj tých najkritickejších filmových nadšencov. Funkcia Pixel Enhancer je pohybovo adaptívna funkcia na vylepšenie okrajov, ktorá deteguje zmeny farieb medzi objektom a jeho pozadím, aby sa produkovali ostré okraje a presné povrchové textúry. Funkcia Color Enhancer moduluje zložité algoritmy farieb s cieľom dosiahnuť bezchybné vykresľovanie sýtych farieb, jemných gradientov, medziľahlých odtieňov a jemných pigmentov. Funkcia pleťového tónu zabraňuje zmene farieb pleťových tónov vo svetle projekčného lúča, aby bol každý pleťový tón vykreslený najkrajším odtieňom.

Technológia CinemaMaster Audio+ 2 pre masívny zvuk

Technológia na zlepšenie zvuku BenQ CinemaMaster Audio+ 2 vylepšená o dramaticky širší frekvenčný rozsah vďaka výkonnému 5 W zvuku, ktorý je umiestnený v rezonančnej zvukovej komore, aby sa dosiahli hlboké basy a stúpajúce výšky, kombinuje exkluzívne algoritmy EQ na dosiahnutie absolútnej čistoty a exotické materiály, ako sú zliatiny horčíka a rubídia, aby sa vytvoril čistý hlasový prejav, jemné detaily a zmyselná kvalita zvuku, akú používajú hollywoodske štúdiá, a to bez skreslenia a hluku.

Inovatívne režimy

Špeciálne vyladené zvukové režimy upravujú vlastnosti zvuku tak, aby prinášali ideálne audiovizuálne zážitky pre akýkoľvek typ zábavy, ako keby ste tam boli naživo. Režim Cinema - intenzívne basy a vysokofrekvenčný výkon, aby ste sa cítili ako v skutočnom kine. Režim Game - výkonné basy a ostré výšky, aby ste pocítili intenzívne vzrušenie z hrania, ktoré vám rozbúši srdce. Režim Music - príjemne vyvážený výkon pre náročnú živú reprodukciu hudby a koncertov. Režim Sports - zdokonalená stredná frekvencia a hlasový prejav, aby ste sa mohli ponoriť do športovej akcie a nevynechať pritom žiadny detail komentátorov. Režim User - algoritmy ekvalizéra sa dajú individuálne nastaviť tak, aby sa maximalizovali bohaté basy a ostré výšky, ktoré vás ponoria do totálnej zábavy.

Ekologický dizajn s inteligentným šetrením energie

Geniálne riešenie vylepšujúce divácky zážitok a súčasne šetriace peniaze – technológia BenQ SmartEco automaticky nastavuje jas lampy podľa obsahu pre projekciu bohatšej čiernej a zvýšenie kontrastu v prípade jemných detailov. Režim LampSave ďalej predlžuje životnosť lampy projektora až na 15 000 hodín, čo minimalizuje výmeny lampy, údržbu a celkové náklady spojené s vlastníctvom.

Automatická vertikálna korekcia lichobežníkového skreslenia

Funkcia vertikálnej korekcie upravuje obraz na štvorec s profesionálnym vzhľadom a eliminuje tak lichobežníkový efekt v prípade, keď sa projektor musí umiestniť mimo stredu, ako napríklad jednoducho umiestniť na stôl. Korekcia lichobežníkového skreslenia zjednodušuje projekciu ideálne zarovnaného obrazu z rôznych miest.

1,2 násobné priblíženie pre veľký obraz v akomkoľvek priestore

Veľké priblíženie maximalizuje dostupný priestor pre viacero projekčných vzdialeností pre zábavu na veľkej obrazovke bez problémov s komplikovanou inštaláciou. Projektor umiestnite do správnej vzdialenosti, aby ste maximalizovali vizuálny zážitok. Zadajte číslo a nechajte „kalkulačku projekčnej vzdialenosti“ urobiť výpočty.

Jemné detaily ostré ako britva

DLP projektory značky BenQ, ktoré sú vysoko cenené za vysoký kontrast, zároveň produkujú najvýraznejšie definovanú ostrosť pre krištáľovo čisté detaily a čitateľný text maximalizáciou pomeru plnenia jednotlivých pixelov a využitím exkluzívnej technológie BenQ SmartEco.

Obsah balenia

  • ovládač
  • napájací kábel
  • CD (manuál)
  • záruka
  • batérie
  • Lens Cover

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Nie
Počet HDMI portov 2
Rozlíšenie 3840x2160
Typ technológie DLP
Kontrastný pomer 10000:1
Životnosť lampy 15000 hod.

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií BenQ W1700 bielo-čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené