Dishonored 2 - hra na PC

Zobraziť


Médium: DVD, Platforma: PC, Typ hry: RPG, Lokalizácia: anglická,


Cena 9,99 €

Zľava 77% z pôvodnej ceny: 42,99 € Zobraziť nápoveď

0,20 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


4,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

PC hra DISHONORED 2 je pokračovaním úspešného prvého dielu. Akčný titul z pohľadu prvej osoby zobrazí dvojicu hlavných postáv, cisárovnú Emily a Crova Attana, ktorí bojujú proti nepriateľom pomocou svojich nadprirodzených schopností. Vyberte si vlastný spôsob hrania a plnenia misií, ktorý Vám bude najviac vyhovovať a pomôže ochrániť územie a zároveň vrátí zpět Emily trůn.

 

 

Dishonored  2

V pokračovaní úspešného titulu si opäť zopakujete rolu postavy s nadprirodzenými schopnosťami. Vyberte si hlavného hrdinu a definujte v hre svoj vlastný štýl a spôsob dosiahnutia cieľov. Vychutnajte si akciu z pohľadu prvej osoby, ktorá sa bude zakrádať, vraždiť či eliminovať svojich nepriateľov jedinečným spôsobom.

 

Emily Kaldwin alebo Corvo Attano

V hre si budete môcť vybrať medzi dvoma postavami - Corvom a Emily. Tí majú unikátne vlastnosti a nadprirodzené schopnosti, ktoré z nich robia nekompromisných vraždiacich jedincov. V hre využívate okolité prostredie, nástroje a vlastnosti postáv k dosiahnutiu cieľa. Objavte širokú škálu možností eliminácie nepriateľov. Vaše voľby a herný spôsob budú mať dopad na celkový výsledok misie, ba dokonca aj hry. 

 

15 rokov po porážke Lorda Regenta

Dej sa odohráva 15 rokov po porážke Lorda Regenta a po zápíse do historických kníh o obávanom potkaniom more. Emily Kaldwin bola zosadená z trónu a osud ostrova je v rukách hrdinu. Vyberte si hlavného hrdinu, imperiátorku Emily alebo ochrancu hlavného ochrancu cisárovnej a impéria Corva, a vydajte sa po uliaciach Dunwallu až po mesto Karnaca. Hľadajte spôsoby a možnosti prinavrátenia stratenej Emilynej moci. Označený znamením cudzinca, vyzbrojený zbraňmi a nadprirodzenými schopnosťami odstráňte z cesty všetkých neprateľov a ochráňte impérium.  

 

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Médium DVD
Platforma PC
Typ hry RPG
Lokalizácia anglická

Hodnotenie

4,0 / 5

1 recenzia Dishonored 2 - hra na PC

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Radoslav

23.12.2016

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava

Cca 40 hodín dobrej zábavy (v prepočte 1 hodina zábavy = 1€ [cena stále klesá]).<br /> Upozornenie (ktoré vám nikto nepovie dopredu, ale sa o ňom dočítate až na výrobku):<br /> Na spustenie hry je potrebné aktívne pripojenie k internetu + steam účet + 31 gb dát, ktoré si on-line potrebuje stiahnuť hra pred spustením (na túto skutočnosť neupozorňuje ani predajca na svojom webe). Pri tejto predajnej cene mohli byť všetky dáta (potrebné k inštalácii) už napálené na dvd v balení.