Bezplatný odvoz náradia Bosch pri reklamácii

Do konca zostáva 13 dní 11 hodín 59 minút

Ak sa vám vaše náradie Bosch pokazí, kuriér ho bezplatne vyzdvihne u vás doma a odovzdá ho na reklamáciu alebo pozáručnú opravu.

Bezplatný odvoz náradia Bosch pri reklamácii

 1. vyplňte formulár na bezplatný odvoz

  V prípade, že sa vám vaše náradie pokazí, môžete požiadať o bezplatný odvoz kuriérom do servisného strediska. Stačí ak vyplníte tento formulár.
   
 2. zvoľte si záručnú alebo pozáručnú opravu

  V prípade záručnej opravy zakliknite vo formulári možnosť "Záruka" a k reklamovanému produktu pribaľte aj kópiu pokladničného dokladu.

  Ak žiadate o mimozáručnú opravu, zakliknite možnosť "Oprava s predbežným schválením". Predbežné schválenie ceny sa udeľuje do výšky 30 % ceny nového náradia platnej v SR, minimálne však 20,- EUR (bez DPH). Ak nebude cenová hranica dosiahnutá, budú vám účtované len skutočne vzniknuté náklady. Ak bude cenová hranica prekročená, automaticky dostanete cenovú ponuku opravy. Pokiaľ na základe cenovej ponuky opravu odmietnete, bude výrobok zaslaný neopravený späť.
   
 3. kuriér vyzdvihne vaše náradie a odovzdá ho na opravu

  Vo formulári si môžete zvoliť dátum vyzdvihnutia tovaru. V tento deň sa pre zásielku zastaví kuriér spoločnosti GLS a bezplatne odvezie vaše náradie na opravu. 


Úplné podmienky akcie nájdete tu. 

Akcia platí do 31. 12. 2018 alebo do odvolania na všetko náradie značky Bosch.

Publikované: 26. 11. 2015

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore