Nacon BigBen v3 čierny

Cena:
31,90 €

Späť na NAY Extra kartu 0,64 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Headset BigBen v3 je špeciálne navrhnutý pre hernú konzolu PS4. O kvalitný zvuk s hlbokými basmi a čistými výškami sa postarajú 40mm meniče. Mäkké náušníky zaistí pohodlie aj pri dlhodobom hraní. Konštrukcia slúchadiel je ľahká, ale zároveň aj pevná. Nechýba ani polohovateľný mikrofón. Headset je vybavený 2,2 m dlhým káblom. Určený je pre pripojenie priamo do DualShock 4 ovládača. Priamo na kábli je umiestnené diaľkové ovládanie. Kvalitné prevedenie a pekný zvuk zaistí, že si svoje obľúbené hry vychutnáte na maximum. Farba čierna.

Zobraziť celý popis

Popis produktu

Pekný zvuk

Headset BigBen v3 vyniká krásnym zvukovým prejavom, ktorý vám umožní si ešte viac vychutnať vaše obľúbené hry. O zvuk sa tu postarajú 40mm meniče. Tieto meniče vytvorí pekný zvuk s hlbokými basmi a skvelými čistými výškami. Zvuk vynikne aj skvelou dynamikou, takže si budete pripadať ako by ste sa nachádzali priamo v hre. Headset je špeciálne navrhnutý pre hernú konzolu PS4 a je určený pre pripojenie do ovládača DualShock 4. Kábel má dĺžku 2,2 metra a je opatrený ovládaním hlasitosti a aktivačným tlačidlom.

Moderné spracovanie

Samozrejmosťou je aj kvalitné spracovanie s pekným dizajnom, ktoré podčiarkuje čierna farba s modrými prvkami. Headset vyniká mäkkými náušníkmi a polstrovanou čelenkou, čo zaručí pohodlné používanie aj počas dlhých a náročných bitiek. Súčasťou je tiež polohovateľný a ohybný mikrofón. Je tak maximálne flexibilný a umožní vám nastavení presne podľa vašich potrieb. Vychutnať si tak budete môcť aj multiplayerové hranie so svojimi priateľmi.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Zabudovaný mikrofón: Áno
Štýl nosenia: náhlavné
Typ headsetu: herné
Bezdrôtové: Nie
Konektor: 3,5 mm jack

Ďalšie vlastnosti

Značka: Nacon
Typ headsetu: herné

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 230 mm
Výška: 270 mm
Hmotnosť: 580 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Dizajn

Štýl nosenia: náhlavné

Zvuk

Ovládanie hlasitosti: Áno

Konektivita

Dĺžka kábla: 2,2 m
Bezdrôtové: Nie
Konektor: 3,5 mm jack

Ďalšie parametre

Odpojiteľný mikrofón: Nie

Ostatné

Kód produktu: PS4OFHEADSETV3

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore