Bissell MultiReach Essential 18V 2280N


Ručný vysávač, Odoberateľný ručný vysávač, Prevádzková doba: 30 min., Objem: 0,45 l, Maximálna hlučnosť: 68 dB, Hmotnosť: 2,63 kg. Viac info


Cena 224,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 4,50 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Bezdrôtový tyčový vysávač Bissell MultiReach Essential 18V 2280N s vyberateľným ručným vysávačom poslúži pri vysávaní podláh, čalúnenia či kobercov. Zaujme svojou dvojcestnou sklopnou rukoväťou, ktorú si nastavite dopredu alebo dozadu. Nečistoty sa zachytia v 0,45 l bezvreckovej nádobe. Nechýba ani trojstupňová filtrácia pre lepšie nasávanie a rýchlu údržbu. Poháňaný je Li-Ionovou batériou, ktorá vám poskytne až 30 minút nepretržitej prevádzky. Batéria je plne nabitá behom 8 hodín. Nabíjacia stanica poslúži aj ako stojan. Maximálna hlučnosť 68 dB.

Bissell MultiReach Essential 18V 2280N

  • Vyberateľný ručný vysávač
  • Dvojcestná sklopná rukoväť
  • Bezvrecková prevádzka s objemom nádoby 0,45 l
  • Trojitý stupeň filtrácie pre lepšie nasávanie a rýchlejšiu údržbu
  • Nabíjacia stanica slúži zároveň ako stojan
  • Odolná Li-Ion batéria
  • Plne nabitie za 8 hodín 

Vysávač 2v1

Bezdrôtový vysávač Bissell MultiReach Essential sa stane šikovným pomocníkom vašej domácnosti, s ktorým bude upratovanie jednoduchšie. Vďaka svojej dvojitej sklopnej rukoväti, budete môcť vysávať aj na ťažko dostupných miestach. Ponúka silné čistenie a poradí si s nečistotami na tvrdých podlahách, čalúnení, kobercoch či iných plôch v domácnosti. Výhodou je že ho využijete aj ako ručný vysávač. Vyberateľný ručný vysávač vysaje aj ťažko prístupné miesta, medzery a poskytne vám flexibilitu počas upratovania.  

Dlhá prevádzka 

Tyčový vysávač je vybaveny 18 V Litium-iónovou batériou, ktorá poskytne bezdrôtové vysávanie až na dobu 30 minút. Vďaka tomu si tak užijete voľnosť pri vysávaní. Vysávač sa nabíja prostredníctvom nabíjacej stanice, ktorá tiež poslúži ako stojan pre ľahké uskladnenie. 

Vysávanie bez sáčkov

Tento vysávač je bezvreckový, takže nečistoty sa zachytávajú v 0,45 l nádobe, ktorú po naplnení stačí jednoducho vysypať. Trojstupňový filter sa postará o lepšie nasávanie a zaroveň tiež poskytne rýchlu údržbu. Súčasťou vysávača je aj bohaté príslušenstvo, ktoré obsahuje: štrbinový nástavec, nástavec na čalunenie, prachový nástavec.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hmotnosť 2.63 Kg
Objem 0.45 L
Odoberateľný ručný vysávač Áno
Prevádzková doba 30 min.
Osvetlenie vysávanej plochy Nie
Vysáva a mopuje naraz Nie
Automatická detekcia povrchu Nie
Flexibilný ohybný kĺb Nie
HEPA filter Nie
Detekcia znečisteného filtra Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Bissell MultiReach Essential 18V 2280N

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami