Bitdefender Antivirus Plus 1PC/1R


  Typ softvéru: antivírus, Médium: Kód/Voucher,


  Cena 21,99 €

  Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 0,44 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

  Popis produktu

  Antivírusový softvér Bitdefender Antivirus Plus je dodávaný vo forme kartičky s aktivačným kódom. Licencia pre jeden počítač s operačným systémom Windows má platnosť jeden rok. Bitdefender chráni vaše zaradenie pred rôznymi typmi elektronických hrozieb. Spúšťa sa automaticky hneď po zapnutí počítača a prispôsobuje sa hardwerovej aj softvérovej výbave tak, aby šetril výpočtový výkon a nezaťažoval systém. Bitdefender má režim batérie, rozšírenie Anti-Tracker, ochranu sociálnych sietí, správcu hesiel a nástroj na bezpečné vymazanie nepotrebných súborov.

  Ochrana 

  Softvér Bitdefender Antivirus Plus eliminuje všetky typy elektronických hrozieb, ako sú vírusy, červy, trojské kone a iné typy exploitov, rootkitov, botnetov a spywaru. Technológia behaviorálnej detekcie, ktorá funguje ako ďalšia vrstva ochrany, priebežne sleduje aktivitu programov a označuje podozrivé správanie. Výkonný anti-phising vyhľadáva a blokuje stránky, ktoré sa snažia ukradnúť vaše finančné údaje. Tiež vás upozorní pred vstupom na potenciálne nebezpečné stránky.

  Výkon

  Hneď po zapnutí počítača sa automatický spustí Bitdefender Autopilot. Ten vytvára optimálne bezpečnostné rozhodnutia bez toho, aby vás obťažovali nejaké vyskakovacie okná. Vďaka inovatívnej a exkluzívnej technológii sa Bitdefender prispôsobí hardvérovej aj softvérovej výbave tak, aby šetril výpočtový výkon a zbytočne nezaťažoval systém. Počas hrania hier dočasne zablokuje všetky vyskakovacie okná, upraví vizuálne nastavenia alebo pozastaví nepodstatné aktivity na pozadí. Nechýba ani užitočná funkcia Mód batérie.

  Súkromie

  Bitdefender disponuje jedinečným prehliadačom. V ňom môžete jednoducho a bezpečne nakupovať alebo sa prihlásiť do vášho bankového účtu. Rozšírenie Anti-Tracker blokuje sledovacie služby, ktoré o vás zbierajú dáta a umožňuje vám prezerať a spravovať tieto informácie na každej navštívenej stránke. K dispozícii je ochrana sociálnych sietí, správca hesiel aj nástroj na bezpečné vymazanie nepotrebných súborov.

  Parametre produktu

  Kľúčové parametre produktu

  Typ softvéru antivírus
  Médium Kód/Voucher

  Hodnotenie

  0,0 / 5

  0 recenzií Bitdefender Antivirus Plus 1PC/1R

  0% Kvalita
  Nehodnotené

  0% Hodnota za peniaze
  Nehodnotené