Bitdefender Family Pack 15Z/1R

  • Doprava zadarmo

Typ softvéru: antivírus, Médium: Kód/Voucher,


Cena 75,90 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 1,52 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Popis produktu

Komplexné antivírusové riešenie pre domácnosti Bitdefender Family Pack je dodávané vo forme kartičky s aktivačným kódom. Licencia pre 15 zariadení s operačnými systémami Windows, Mac OS, Android alebo iOS má platnosť jeden rok. Bitdefender chráni vaše zaradenia pred rôznymi typmi elektronických hrozieb. Spúšťa sa automaticky hneď po zapnutí a prispôsobuje sa hardwerovej aj softvérovej výbave tak, aby šetril výpočtový výkon a nezaťažoval systém. Bitdefender má režim batérie, rozšírenie Anti-Tracker, ochranu sociálnych sietí, správcu hesiel a nástroj na bezpečné vymazanie nepotrebných súborov.

Ochrana 

Softvér Bitdefender Family Pack je určený len pre domáce použitie. Eliminuje všetky typy elektronických hrozieb, ako sú vírusy, červy, trojské kone a iné typy exploitov, rootkitov, botnetov a spywaru. Technológia behaviorálnej detekcie, ktorá funguje ako ďalšia vrstva ochrany, priebežne sleduje aktivitu programov a označuje podozrivé správanie. Výkonný anti-phising vyhľadáva a blokuje stránky, ktoré sa snažia ukradnúť vaše finančné údaje. Tiež vás upozorní pred vstupom na potenciálne nebezpečné stránky. Tiež disponuje firewallom a ochranou webovej kamery aj mikrofónu.

Výkon

Hneď po zapnutí zariadenia sa automatický spustí Bitdefender Autopilot. Ten vytvára optimálne bezpečnostné rozhodnutia bez toho, aby vás obťažovali nejaké vyskakovacie okná. Vďaka inovatívnej a exkluzívnej technológii sa Bitdefender prispôsobí hardvérovej aj softvérovej výbave tak, aby šetril výpočtový výkon a zbytočne nezaťažoval systém. Počas hrania hier dočasne zablokuje všetky vyskakovacie okná, upraví vizuálne nastavenia alebo pozastaví nepodstatné aktivity na pozadí. Nechýba ani užitočná funkcia Mód batérie.

Súkromie

Bitdefender disponuje jedinečným prehliadačom. V ňom môžete jednoducho a bezpečne nakupovať alebo sa prihlásiť do vášho bankového účtu. Rozšírenie Anti-Tracker blokuje sledovacie služby, ktoré o vás zbierajú dáta a umožňuje vám prezerať a spravovať tieto informácie na každej navštívenej stránke. K dispozícii je ochrana sociálnych sietí, správca hesiel aj nástroj na bezpečné vymazanie nepotrebných súborov.
 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ softvéru antivírus
Médium Kód/Voucher

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Bitdefender Family Pack 15Z/1R

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené