Black & Decker GL9035

  • Doprava zadarmo
  • 10% zľava s kódom

Výkon: 0.9 kW, Príkon: 900 W, Typ kosačky: Elektrická, Výkon: 0.9 kW, Teleskopická rukoväť: Áno, Nastavenie uhla kosiacej hlavy: Nie,Popis produktu

Výkonná elektrická strunová kosačka Black and Decker GL9035 je nenahraditeľný pomocník pri úprave trávnatých plôch vo vašej záhrade. Jednoducho a pohodlne s ňou pokosíte aj trávniky, ktoré sú ťažšie dostupné. Je to vďaka jej konštrukcii a veľkosti. Kosačka je ľahko ovládateľná. Jej výhodou je posun struny. Kosačka má silnejšiu strunu, a preto je vhodná na kosenie vyššej a silnejšej trávy. Druhá rukoväť pomáha k lepšiemu ovládaniu nástroja. Teleskopická násada sa dá nastavovať.

Výkonná elektrická strunová kosačka Black and Decker GL9035 sa stane vašim nenahraditeľným pomocníkom pri kosení v záhrade, sade či len okolo domu. S týmto modelom sa jednoducho a pohodlne dostanete aj na neprístupnejšie miesta, ktoré by inak ostali nepokosené a neupravené. Svojou dokonalou konštrukciou kosačka zabezpečí bezchybné pokosenie rôznych povrchov. Po práci si užijete zaslúžený relax v upravenej záhrade či už so svojou rodinou alebo priateľmi.

Kosačka vás prekvapí svojou kvalitou a možnosťami, ktoré ponúka. Aj keď je kompaktná a ľahká, bez veľkých problémov s ňou pokosíte aj vyššiu a silnejšiu trávu. Je to vďaka silnejšej strune, ktorou je kosačka vybavená a vyššiemu výkonu.

Dosahovaný výkon je až 900 W. Dosiahnutá šírka záberu je 35 cm a priemer struny je 2 mm. Dĺžka struny je 10metrov. Voľnobežné otáčky dosahujú 7000 ot./min.

Tento model je navyše vybavený automatickým posuvom struny dvoch druhov. Vďaka tomu je obsluha nástroja jednoduchšia, komfortnejšia a rýchlejšia. Konštrukcia tejto kosačky je ergonomická a vyznačuje sa nízkou hmotnosťou. Aj vďaka týmto parametrom sa nástroj dobre a pohodlne ovláda.

K dispozícii máte aj otočnú rukoväť a teleskopickú výsuvnú násadu, ktorú si môžete navýšiť ešte o 10 cm a tak si ju každý nastaví presne podľa svojich potrieb a predstáv. Druhá rukoväť vám manipuláciu ešte zjednoduší.

S týmto nástrojom dosiahnete maximálny užívateľský komfort pri kosení a práca na záhrade bude pre vás radosťou.

  • Výkon: 900 W
  • Napájanie: 230 V
  • Šírka záberu: 35 cm
  • Otáčky naprázdno: 7000 ot./min.
  • Hmotnosť:3,2 kg

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výkon 0.9 kW
Príkon 900 W
Typ kosačky Elektrická
Výkon 0.9 kW
Teleskopická rukoväť Áno
Nastavenie uhla kosiacej hlavy Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Black & Decker GL9035

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené