Black & Decker GL9035

Strunová kosačka, Typ kosačky: Elektrická, Výkon: 0,9 kW. Viac info


Cena 92,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 1,86 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Výkonná elektrická strunová kosačka Black and Decker GL9035 je nenahraditeľný pomocník pri úprave trávnatých plôch vo vašej záhrade. Jednoducho a pohodlne s ňou pokosíte aj trávniky, ktoré sú ťažšie dostupné. Je to vďaka jej konštrukcii a veľkosti. Kosačka je ľahko ovládateľná. Jej výhodou je posun struny. Kosačka má silnejšiu strunu, a preto je vhodná na kosenie vyššej a silnejšej trávy. Druhá rukoväť pomáha k lepšiemu ovládaniu nástroja. Teleskopická násada sa dá nastavovať.

Výkonná elektrická strunová kosačka Black and Decker GL9035 sa stane vašim nenahraditeľným pomocníkom pri kosení v záhrade, sade či len okolo domu. S týmto modelom sa jednoducho a pohodlne dostanete aj na neprístupnejšie miesta, ktoré by inak ostali nepokosené a neupravené. Svojou dokonalou konštrukciou kosačka zabezpečí bezchybné pokosenie rôznych povrchov. Po práci si užijete zaslúžený relax v upravenej záhrade či už so svojou rodinou alebo priateľmi.

Kosačka vás prekvapí svojou kvalitou a možnosťami, ktoré ponúka. Aj keď je kompaktná a ľahká, bez veľkých problémov s ňou pokosíte aj vyššiu a silnejšiu trávu. Je to vďaka silnejšej strune, ktorou je kosačka vybavená a vyššiemu výkonu.

Dosahovaný výkon je až 900 W. Dosiahnutá šírka záberu je 35 cm a priemer struny je 2 mm. Dĺžka struny je 10metrov. Voľnobežné otáčky dosahujú 7000 ot./min.

Tento model je navyše vybavený automatickým posuvom struny dvoch druhov. Vďaka tomu je obsluha nástroja jednoduchšia, komfortnejšia a rýchlejšia. Konštrukcia tejto kosačky je ergonomická a vyznačuje sa nízkou hmotnosťou. Aj vďaka týmto parametrom sa nástroj dobre a pohodlne ovláda.

K dispozícii máte aj otočnú rukoväť a teleskopickú výsuvnú násadu, ktorú si môžete navýšiť ešte o 10 cm a tak si ju každý nastaví presne podľa svojich potrieb a predstáv. Druhá rukoväť vám manipuláciu ešte zjednoduší.

S týmto nástrojom dosiahnete maximálny užívateľský komfort pri kosení a práca na záhrade bude pre vás radosťou.

  • Výkon: 900 W
  • Napájanie: 230 V
  • Šírka záberu: 35 cm
  • Otáčky naprázdno: 7000 ot./min.
  • Hmotnosť:3,2 kg

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výkon 0.9 kW
Príkon 900 W
Typ kosačky Elektrická
Výkon 0.9 kW
Teleskopická rukoväť Áno
Nastavenie uhla kosiacej hlavy Nie

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Black & Decker GL9035

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami