Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Zobrazit všetky služby pre produkt

Hore

Popis produktu

Unikátny systém DUOSANDTM

Hľadáte spoľahlivú brúsku, s ktorou bude spokojný aj ten náročnejší domáci majster? Už viac nemusíte hľadať, pretože vibračná brúska BLACK&DECKER KA330EKA je presne tou brúskou, ktorú hľadáte. Je vybavená systémom DUOSANDTM, ktorý ju robí prvou brúskou pre 1/3 listov brúsneho papiera na svete s duálnym ventilačným systémom a s funkciou obtokového odsávania a zachytávania prachu. Vďaka tomuto systému dosahuje vibračná brúska maximálnu saciu silu a brúsny výkon až 270 W, s ktorým zvládnete všetky základné brúsne aplikácie. Je vhodnou brúskou pre veľké plochy.

Čistejšia a rýchlejšia práca

Chcete, aby vám práca s brúskou išla od ruky a aby po nej ostalo, čo najmenej neporiadku? Tak potom je vibračná brúska BLACK&DECKER KA330EKA presne to, čo potrebujete. Práca s ňou vám pôjde rýchlejšie, keďže v porovnaní s ostanými brúska od tejto firmy zachytí trikrát viacej prachu. Vibračná brúska je vybavená ľahko snímateľným zásobníkom na prach, vďaka ktorému sa vyhnete akýmkoľvek problémom pri vyprázdňovaní a tak vaše pracovné miesto ostane čisté.

Ďalšie vybavenie

Vibračná brúska BLACK&DECKER KA330EKA je cenovo dostupná a dodáva sa spolu s touto výbavou :čiernym praktickým kufríkom na pohodlné uskladnenie brúsky, vysokokvalitným zásobníkom na zachytávanie prachu, ktorý je zabudovaný v prednej časti zariadenia, 6 listami brúsneho papiera (hrubosť zrna 2x60, 2x80, 2x100). Súčasťou výbavy je ergonomický obojručný úchop, ktorý zaručuje pohodlné ovládanie počas celej doby brúsenia, čo určite ocení každý domáci majster, pretože aj vďaka tomu bude pre vás brúsenie hračka.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Rýchlosť otáčania: 14000 ot/min

Ďalšie vlastnosti

Značka: Black&decker
Rýchlosť otáčania: 14000 ot/min
Rýchle upínanie brús.listov: Áno
Počet kmitov: 14000 /min

Energetické údaje

Príkon: 270 W

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore