Borderlands 3

Cena:
19,99 €

Pôvodná cena 69,90 €
Späť na NAY Extra kartu 0,40 €

POPIS PRODUKTU

Ďalšie pokračovanie úspešnej looter shooter série prichádza v treťom diele s novým príbehom, novými postavami, úchvatnou grafikou a vynikajúcou hrateľnosťou. Borderlands 3 je doslova nabité najrôznejšími zbraňami od brokovníc až po pulzné pušky. Novo budete mať na výber jednu zo štyroch postáv Vault Hunters. Každá postava ponúkne vlastný talentový strom a špeciálne schopnosti. Vylepšený bol aj loot, ktorý vám umožní vylepšovať vašu postavu. Vyrazte do rozľahlého sveta Pandory aj za jej hranice, a prestrieľajte si cestu sami, alebo s až štyrmi priateľmi v co-op online móde alebo vo splitscreen módu pre dvoch hráčov a zachráňte svoj domov. Hra je určená pre Xbox One.

Zobraziť celý popis

  • Zľava 71 %
Popis produktu

Obrovský herný svet

Borderlands 3 sa odohráva v obrovskom hernom svete Pandora, navyše tento diel prichádza aj s novými hernými svety, v ktorých na vás čaká množstvo nepriateľov, ktorí na vás budú číhať na každom kroku. Nebudú chýbať ani bossfighty. Pri prechode hernými svetmi budete vylepšovať svoju postavu pomocou lootu, bojovať s nepriateľmi budete pomocou veľkého množstva zbraní, takže si prieskum svetov užijete naozaj naplno.

Vyberte si jednu zo štyroch nových postáv

V treťom pokračovaní si hráč nanovo volí jednu zo štyroch postáv Vault Hunters - Gunnera, Operativa, Sire alebo Beastmastera. Každá postava je odlišná svojimi schopnosťami a štýlom boja, navyše má každá svoj vlastný talentový strom. Každá postava disponuje ultimátnou silou, ktorou sa budete snažiť zastaviť dvojčatá Calypso snažiaci sa spojiť klany banditov a spojiť tak sily galaxie.

Spolupracujte

Pri prechodoch cez herné svety sa môžete spoľahnúť čisto na vaše vlastné skúsenosti v singleplayeri. Ďalšou možnosťou je spolupráca s kamarátmi prostredníctvom online co-op módu, ktorý je dostupný až pre 4 hráčov. Multiplayer je dostupný aj offline vo splitscreen módu na jednej konzoli. Sync level zabezpečí, že svojmu tímu bude každý hráč platný bez ohľadu na jeho dosiahnutý level.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Platforma: Xbox One
Typ hry: Akčné
Vekové obmedzenie: 18+

Ďalšie vlastnosti

Značka: Take 2
Médium: BLU-RAY
Titulky: anglické
Platforma: Xbox One
Typ hry: Akčné
Vekové obmedzenie: 18+
Závadnosť obsahu: Násilie
Lokalizácia: anglická

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 135 mm
Výška: 170 mm
Hmotnosť: 16 g
Hĺbka: 15 mm

Ďalšie parametre

VR hra: Ne

Ostatné

Kód produktu: 5026555361910

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore