Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava do 30 kg Komfortná doprava do 30 kg

  Objednávku vám doručíme cez víkend alebo v pracovných dňoch vo večerných hodinách. Zabezpečíme aj odvoz starého spotrebiča.

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Hore

Popis produktu

Vysoká výkonnosť pri všetkých materiáloch

Či už potrebujete zaskrutkovať rôzne súčasti vybavenia domácnosti, použiť funkciu vŕtania na otvory, alebo vŕtania s príklepom pri prerábaní, príklepová vŕtačka Bosch AdvancedImpact 900 Drill sa o všetko postará. Disponuje výkonným elektromotorom s príkonom 900 W a 2-stupňovou prevodovkou s otáčkami pri 1.stupni/2.stupni v rozmedzí 50-1120/2850 ot./min. Podľa rôznych materiálov, ako aj prevodových stupňov, sú priemery vŕtania (1.stupeň/2.stupeň) do dreva: 40/25 mm, do betónu: 0/18 mm a do ocele: 13/8 mm. Maximálna príklepová frekvencia dosahuje hodnotu 48450 min-1 a na skrutkovanie určite pomôže aj maximálny krútiaci moment 73 Nm

Možnosti nastavenia pre maximálnu efektivitu a bezpečnosť  

Pre čo najpresnejšiu moduláciu výkonu a precízne výsledky využíva príklepová vŕtačka Bosch AdvancedImpact 900 Drill elektronickú predvoľbu otáčok. Pomocou nastavovacieho kolieska a tlačidla spínača si prispôsobíte dávkovanie výkonu na základe materiálu, pri navrtávaní povrchu či zaskrutkovaní skrutiek. Vždy si môžete jednoducho prepínať medzi 3 funkciami, vypnúť/zapnúť príklep a využiť aj obojsmerný chod, ideálny na skrutkovanie. Ovládateľnosť zariadenia je zabezpečená komfortnou ergonomickou rukoväťou Soft-Grip, ktorú dopĺňa prídavná rukoväť s funkciou proti kĺzaniu Anti-Slip. Nástroje vymeníte rýchlo a jednoducho prostredníctvom aretácie vretena, rýchloupínacím skľučovadlom s funkciou Bosch Auto-Lock, stlačením gombíka.  Vďaka inovačnému asistentovi vŕtania Bosch Drill Assistant určite hĺbku vŕtania vašich otvorov jednoducho a presne a dokonca zachytíte všetok prach, ktorý vzniká pri vŕtaní, pre čisté pracovné prostredie bez námahy. Integrovaný spínač pre trvalý chod, vedenie kábla so závesným zariadením na šikovné uloženie náradia, funkcia Bosch Kickback Control  a praktický kufrík na manipuláciu patria k výhodám, ktoré robia z príklepovej vŕtačky Bosch AdvancedImpact 900 Drill správnu voľbu.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Príkon: 900 W
Max. priemer vŕtania: 40 mm
Typ kladiva: Elektrická
Príklep: 48450 ot./min.

Ďalšie vlastnosti

Značka: Bosch
Otáčky bez zaťaženia: 1120 ot./min.
Max. priemer vŕtania: 40 mm
Rýchloupínacie skľučovadlo: Áno
Typ kladiva: Elektrická
Príklep: 48450 ot./min.
Príklepový mechanizmus: Áno
Použitie kladiva: Príklepové vŕtanie

Obsah balenia

Obsah balenia: Kufor z plastu

Fyzické vlastnosti a farba

Hmotnosť: 2,8 Kg

Energetické údaje

Príkon: 900 W

Funkcie

Predvoľba otáčok: Áno

Ostatné

Kód produktu: 0.603.174.021

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore