Bosch BFL550MS0

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

  • Na objednávku
  • Objednáme pre vás a upresníme termín dodania.
  • Vystavené kusy v 1 predajni

Cena:
288,00 €

Pôvodná cena 349,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 5,76 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Vstavaná mikrovlnná rúra Bosch BFL550MS0 je ideálna pre ohrievanie, rozmrazovanie a perfektnú prípravu jedla. Maximálny mikrovlnný výkon dosahuje 900 W. Ponúka 5 stupňov výkonu s vnútorným objemom 25 l. Vnútorný priestor je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele. Ovláda sa pomocou 2 otočných voličov. Dvierka sa otvárajú do boku pomocou tlačidla. Vnútri sa nachádza sklenený otočný tanier s priemerom 31,5 cm a osvetlenie. Mikrovlnná rúra Bosch BFL550MS0 je vybavená bezpečnostným vypínaním aj chladiacim ventilátorom.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 17 %

Zvážte aj tento produkt

Electrolux 800 FLEX TouchOpen KMFD264TEX Electrolux 800 FLEX TouchOpen KMFD264TEX

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Vstavaná mikrovlnná rúra Electrolux 800 FLEX TouchOpen KMFD264TEX v čiernom prevedení ponúka 5 úrovní mikrovlnného výkonu. Rýchlo a jednoducho ohreje, uvarí , ugriluje alebo rozmrazí pokrmy. Maximálny mikrovlnný výkon dosahuje 900 W a výkon grulu 800 W. Automatický program nastaví správny výkon pre dokonalé výsledky. K dispozícii sú automatické rozmrazovacie programy, ktoré podľa možnosti potravín nastavia potrebné parametre. K dispozícii je aj funkcia rýchleho štartu s plným výkonom. Vnútorný priestor je nerezu, nachádza sa v ňom sklenený otočný tanier v priemere 32,5cm. Vstavaná mikrovlnná rúra Electrolux 800 FLEX TouchOpen KMFD264TEX je ovládaná elektronicky pomocou dotykového LED displeja. Dvierka sa otvárajú elektronicky. Vybavená je detskou poistkou.

Základné parametre

  • Typ ovládania: elektronické
  • Gril: Áno
  • Vnútorný objem: 25,37 L

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Elegantný dizajn

Povrchové prevedenie vstavanej mikrovlnnej rúry Bosch BFL550MS0 v čiernej farbe s nerezovými prvkami a sklenými dvierkami. Interiér mikrovlnnej rúry z nehrdzavejúcej ocele ponúka dostatočne vnútorný objem 25 litrov. Vo vnútornej časti sa nachádza otočný tanier, ktorého priemer je 31,5 cm a je vyrobený zo skla. Prispôsobený je tak, aby sa na naň zmestil aj veľký tanier. Interiér spotrebiča je vybavený praktickým osvetlením, ktoré zlepšuje viditeľnosť na pripravovaný pokrm. Jej príjemný dizajn nenaruší kuchynské prostredie a perfektne sa zladí s ostatnými spotrebičmi vo vašej kuchyni.

Pohodlné ohrievanie

Varenie by malo byť potešením, nie len dennou rutinou. Ak máte umiestnený spotrebič v nesprávnej výške môže vám prácu s ním znechutiť. Riešením sú zabudovateľné mikrovlnné rúry, ktoré môžete jednoducho nainštalovať aj do vysokej alebo nástennej skrinky na úrovni očí. Tak si môžete vždy dohliadať na vaše zohrievané pokrmi bez väčšej námahy a nemusíte sa zohýbať. Ovládanie mikrovlnnej rúry  je veľmi jednoduché a pohodlné. Ovládanie je zabezpečené prostredníctvom dvoch otočných voličov. Vďaka nemu displeju a elektronického senzorového tlačidla na otváranie dverí môžete jednoducho regulovať požadované nastavenia pri príprave vašich jedál ako aj čas ich prípravy. Dvierka spotrebiča sa otvárajú do ľavej strany, pomocou tlačidla. Mikrovlnná rúra je dizajnovo príjemná, ľahko sa čistí a poskytne vám všetky potrebné vlastnosti pre rýchlu tepelnú úpravu vašich jedál.

Programy a spôsoby ohrevu

Mikrovlnná rúra vám pomôže rýchlo a ľahko tepelne upraviť alebo rozmraziť vaše potraviny a hotové jedlá. Vybrať si môžete z 5 stupňov ohrevu : 90 W, 180 W, 360 W, 600 W, 900 W. K dispozícii je bezpečnostný spínač. Maximálny výkon mikrovlnnej rúry dosahuje 900 W.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Typ ovládania: mechanické
Gril: Nie
Vnútorný objem: 25 L
Mikrovlnný výkon: 900 W

Ďalšie vlastnosti

Značka: Bosch
Vnútorný objem: 25 L
Mikrovlnný výkon: 900 W
Deakt. otočného taniera: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 59,4 cm
Šírka pre zabudovanie: 56 cm
Výška: 38,2 cm
Hĺbka: 38,8 cm
Hmotnosť: 18,61 Kg
Hĺbka pre zabudovanie: 55 cm
Výška pre zabudovanie: 38 cm

Display/Grafika

Vstavaný displej: Nie

Dizajn

Typ ovládania: mechanické
Kovový Rámček: Nie

Funkcie

Gril: Nie
Integrované hodiny: Nie
Otočný tanier: Áno

Ostatné

Kód produktu: BFL550MS0

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore