Bosch BGB6SIL1 ProSilence

Cena:
279,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 5,58 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Podlahový vysávač Bosch BGB6SIL1 ProSilence podáva vysoký výkon a vďaka kompaktnému prevedeniu sa s ním výborne manipuluje. SilenceSound System ™ponúka inovatívne izolačné materiály, odpruženie motora, optimalizované prúdenie vzduchu a príslušenstvo so zníženou hlučnosťou vedú k tichej prevádzke 66 dB. Umývateľný HEPA filter zaisťuje čistotu vyfukovaného vzduchu z vysávača, čo ocenia najmä alergici. Filtruje 99,95% jemných prachových častíc, baktérií a znečisťujúcich látok. Jeho matný dizajn odráža moderný štýl a zachytáva menej odtlačkov prstov. Pomocou viacúčelovej kefy sa dostanete aj na ťažko dostupné miesta ako napr. tienidla osvetlenia alebo stropy.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Podlahový vysavač ELECTROLUX PD91-ANIMA má nominálny príkon 450 W. Je ideálnym pomocníkom pre vysávanie všetkých povrchov obvzlášť dôkladný pri zbieraní zvieracích chlpov a odstraňovaní pachov. Vysávač Pure D9 je vybavený systémom PureFlow, ktorý zvyšuje energetickú účinnosť o 30 %. Kolieska XL Easy-Roll a hubica s guľôčkovým ložiskom zaručujú jednoduché manévrovanie pri upratovaní. Dĺžka prívodného kábla 9m, akčný rádius 12m. Vysávač používa kvalitné vrecká S-Bag s držiakom CleanLift. Súčasťou tohto modelu je: inteligentný nástavec 3v1 a tichá hubica Parketto Pro a Turbo kefa s výkonnou turbínou, ktorá zaistí hĺbkové čistenie kobercov, odstránenie prachu a chlpov od vašich miláčikov. Farba vysávača: červená

Základné parametre

 • Maximálna hlučnosť: 69 dB
 • Operačný rádius: 12 m
 • Umývateľný filter: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Bosch BGB6SIL1 ProSilence Serie | 6

 • Príkon: 700 W
 • PowerProtect System pre dlhotrvajúci výkon vysávania
 • SilenceSound System ™ inovatívne materiály vedúce k zníženiu hlučnosti
 • Prachové vrecko s XXL objemom: 4 litre
 • Prachové vrecko PowerProtect (samotesniace)
 • Umývateľný hygienický HEPA filter
 • Elektronická regulácia sacej sily
 • Ukazovateľ výmeny filtračného vrecka
 • Akčný rádius: 12 m
 • Diaľkové ovládanie výkonu pomocou regulácie výkonu priamo na rukoväti 
 • Hubica pre tvrdé podlahy s mäkkými štetinami vhodná hlavne na parkety
 • Viacúčelová kefa na šetrné vysávanie nábytku a ťažko prístupných miest
 • Prepínateľná hubica
 • 4 kolieska pre pohodlnú manipuláciu
 • Dizajn s matnou textúrou, LED svetlom a farebnými povrchmi
 • Hlučnosť: 66 dB
 • Farba: biela

Upratovanie s vysokou učinnosťou

Podlahový vysávač Bosch BGB6SIL1 ProSilence zaisťuje vysoko účinné upratovanie s vynikajúcimi výsledkami a bez námahySilenceSound System ™ponúka inovatívne izolačné materiály, odpruženie motora, optimalizované prúdenie vzduchu a príslušenstvo so zníženou hlučnosťou vedú k tichej prevádzke 66 dB. Poskytuje vysokú účinnosť a ponúka výborne výsledky upratovania tvrdých podláh, filtrácie prachu a energetickej účinnosti. Je vybavený motorom s maximálnym príkonom 700 W.

Vhodný aj pre alergikov

Filtračný systém pomáha alergikom a komukoľvek, kto vyžaduje vyššiu úroveň hygieny. Dýchajte zhlboka vďaka filtru HEPA, ktorý produkuje čistejší vzduch, než je ten okolo vás. Filtruje 99,95% jemných prachových častíc, baktérií a znečisťujúcich látok. Umývateľný filter znamená žiadne následné náklady. Vďaka umývateľnému filtru sa vám nebudú zvyšovať náklady.

Veľké XXL vrecko

Vysávač si udrží vysoký výkon po dlhú dobu bez nutnosti meniť vrecko na prach. Keď sa vrecko na prach naplní, mnoho vysávačov rýchlo stratí výkon. Systém PowerProtect zabezpečuje, aby sa prachové vrecko G ALL vo vysávači efektívne roztiahlo. Vďaka viacvrstvovým hi-tech filtračným materiálom má vrecko vyššiu kapacitu až 4 litre pre zber prachu. 

Ďiaľková regulácia výkonu

Nastavenie výkonu nikdy nebolo jednoduchšie. Bez zohýnania sa kvôli nastaveniu výkonu si jednoducho výkon nastavíte podľa potreby priamo na rukoväti vysávača pomocou ďiaľkového ovládania výkonu. Jedno stlačenie stačí pre prepnutie do režimu turbopohotovostného režimu alebo na požadovanú úroveň výkonu. Teraz si môžete vychutnať najvyšší výkon vysávania na všetkých typoch podláh.

Matný moderný dizaj

Vysávač Bosch BGB6SIL1 ProSilence zaujme svojím pútavým a prvotriednym dizajnom. Jeho matný dizajn odráža moderný štýl a zachytáva menej odtlačkov prstov. Farebné povrchy poskytujú moderný vzhľad, rovnako ako kontrolka LED na tlačidle napájania: svetlo v pohotovostnom režime bliká a po zapnutí zariadenia neustále svieti.

Poradí si s každým kútom

Každá domácnosť má miesta, ktoré sa ťažko upratujú, napríklad tienidla osvetlenia alebo stropy. Pomocou viacúčelovej kefy sa dostanete na všetky tieto horšie dostupné miesta. Mäkké štetiny zaisťujú šetrné vysávanie bez poškriabania. Pripojte ho flexibilne k rukoväti alebo trubici - pretože je integrovaný, je vždy pripravený na použitie.

Maximálne flexibilný

Vysávač sa jednoducho pohybuje po akomkoľvek povrchu vďaka 4 otočným kolieskam. Maximálnu flexibilitu pri pohybe zaručuje automatické navíjanie kábla a akčný rádius s dosahom až 12 metrov. Vysávaču nechýba odkladacia a parkovacia poloha, a ergonomická rukoväť pre pohodlné prenášanie.

Vysoký výkon s motormi Bosch

Vychutnajte si silný a konštantný výkon vysávačov Bosch- po 65 rokoch vývoja a výroby vysoko výkonných motorov v Nemecku sú očakávané nielen optimálne výsledky vysávania, ale aj dlhá životnosť, čo značka Bosch zaručuje 10 rokmi záruky na motor (záručné podmienky nájdete na stránke výrobcu).

Pripojené súbory

Bosch BGB6SIL1 ProSilence návod [*.pdf, 5.1 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Maximálna hlučnosť: 66 dB
Operačný rádius: 12 m
Umývateľný filter: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Bosch
Operačný rádius: 12 m
Teleskopická trubica: Áno
Typ vrecka: syntetické
Filter pre ochranu motora: Áno
Umývateľný filter: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 30 cm
Hmotnosť: 6000 g
Výška: 31,5 cm
Hĺbka: 45 cm

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 66 dB

Energetické údaje

Maximálny príkon: 700 W

Funkcie

Indikátor plného vrecka: Áno
Regulácia výkonu: Áno

Dizajn

Objem vrecka/nádoby: 4 L
Materiál rúrky: kov

Obsah balenia

Počet nástavcov: 3

Ostatné

Kód produktu: BGB6SIL1

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore