Bosch BGS5SIL66B Relaxx'x ProSilence 66


Maximálna hlučnosť: 66 dB, Operačný rádius: 11 m, Umývateľný filter: Áno,


Cena 319,00 €

Zľava 6 % z pôvodnej ceny: 339,00 € Zobraziť nápoveď

6,38 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Bezvreckový vysávač BOSCH BGS5SIL66B ponúka najtichšiu prevádzku na trhu (66 dB) bez obmedzenia výkonu. QuattroPower systém umožňuje vynikajúce sacie výsledky kombinované s nízkou spotrebou energie - energetická trieda A. Regulácia výkonu vám umožňuje použiť výkon, aký potrebujete. Zásobník na prach má objem 3 litre a jednoducho a hygienicky sa vyprázdňuje. Kompaktné rozmery a nízka hmotnosť svedčia o ľahkej manipulácii a prenášaní. Akčný rádius - dosah vysávača je 11 metrov. Farba: čierna

BOSCH BGS5SIL66B- Relaxx'x ProSilence 66

 • Unikátna technológia SensorBagless ™ - neuveriteľne tichý a silný, s minimálnymi požiadavkami na údržbu.
 • Nízka hladina hluku (66 dB [A]), vďaka integrovanému systému SilenceSound.
 • QuatroPower System: technológia vysokého výkonu od značky Bosch, ktorá zabezpečí vynikajúce výsledky vysávanie s nízkou spotrebou energie.
 • Integrovaný systém RotationClean System: žiadny kontakt s prachom počas procesu čistenia.
 • Plne automatizovaný SelfClean systém: žiadny kontakt s prachom a filtrom počas čistiaceho procesu.
 • Umývateľný HEPA hygienický filter: vhodný pre alergikov - žiadne ďalšie náklady. Vďaka tomu dosahuje vysávač pri emisiách prachu triedu A.
 • zásobník na prach s objemom 3 l
 • akčný rádius: 11 m
 • 4 otočné kolieska
 • hmotnosť 6.7 kg (bez príslušenstva)
 • farba: čierna

Jedinečný systém SensorBagless

Aj vysávanie vašej domácnosti môže byť dokonale kontrolované. Bezvreckový vysávač BOSCH BGS5SIL66B sa môže pochváliť unikátnym senzorovým systémom SensorBagless, ktorý dozrie na výkon vysávača počas každého používania. Vysávanie vašej domácnosti tak bude vždy dôkladné a mimoriadne účinné a tiché, s minimálnymi požiadavkami na údržbu. Každý kút miestnosti bude dokonale povysávaný a zbavený prachu a nečistôt. Vybavený je praktickým navíjačom kábla. Akčný rádius - dosah vysávača je 11 metrov.

 • Veľmi tichá prepínateľná hubica SilentClean Premium s klipovým uchytením pre extra silný výkon vysávania.
 • Hubica pre tvrdé podlahy špeciálne vyvinutá pre hĺbkové čistenie podláh s medzerami a štrbinami ako sú palubovky a dlažby. Vhodné pre jemné vysávanie ako sú napr. parkety.
 • 3-dielne kombinovateľné príslušenstvo: hubica na škáry a hubica na čalúnenie s odnímateľným štetcom na nábytok - pripevnený na rúrke
 • rastrová teleskopická rúrka s posuvnou manžetou a klip-zámkom

Unikátny QuatroPower systém

Ak chcete vysávať skutočne účinne a efektívne a pritom výrazne ušetriť na energiách, potom je pre vás ako stvorený výkonný bezvreckový vysávač BOSCH BGS5SIL66B. Vyniká jedinečným systémom QuatroPower, ktorý zaistí skutočne mimoriadny výkon pri každom vysávaní a to pri výrazne nízkej spotrebe energie. Vysávanie tak bude nielen dokonale účinné, ale i úsporné. Vaše účty za energie bude podstatne nižšie a pritom vaša domácnosť bude dokonale čistá a povysávaná s maximálnym výkonom. Vyskúšajte ho sami a pocítite ten rozdiel.

Hygienický bezvreckový systém vysávania

Vymieňanie vreciek vo vysávači sa nezaobíde bez prášenia a šírenia prachu naokolo. S bezvreckovým vysávačom BOSCH je tomu navždy koniec. Funguje totiž na bezvreckový systém vysávania, pri ktorom sa prach a nečistoty ukladajú do špeciálnej nádoby na to určenej. Tá má objem až 3 litre a veľmi ľahko sa vyberá a vyprázdňuje. Keď je plná, jednoducho nečistoty z nej vysypete úplne pohodlne a najmä hygienicky. Už žiadne šírenie prachu a roztočov. Bezvreckový vysávač zaistí efektívne vysávanie s dokonale hygienickým vyprázdňovaním.

SilenceSound systém

Vysávač je extra tichý 66 dB - s niekoľko vrstevným tlmením hluku, tichý prietok vzduchu, motor redukujúci hluk a vibrácie. Najtichší bezvreckový vysávač na trhu.

Umývateľný HEPA filter

Umývateľný HEPA hygienický filter vhodný pre alergikov + žiadne ďalšie náklady. Vysávač dosahuje pri emisiách prachu triedu A.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 66 dB
Operačný rádius 11 m
Umývateľný filter Áno

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Bosch BGS5SIL66B Relaxx'x ProSilence 66

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené