Bosch CDG634AS0

  • Doprava zadarmo

Vstavaná parná rúra, Kapacita: 38 l, Počet funkcií: 8, Vstavaný displej, Teleskopický výsuv: Žiadny, Výška: 45,5 cm, Šírka: 59,4 cm, Hĺbka: 54,8 cm. Viac info


Cena 998,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 19,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Kompaktná vstavaná parná rúra Bosch CDG634AS0 v nerezovej farbe pripraví pokrmy šetrným spôsobom aby si zachovali vitamíny a arómu. AutoPilot 20 pripraví jedlá dokonale pomocou 20 automatických programov. Rúra ponúka 5 druhov ohrevu: para 100 %, regenerácia (ohrievanie), kysnutie, rozmrazovanie s elektronickou reguláciou teploty v rozmedzí 30 °C - 100 °C. Vnútorný priestor má objem 38 l. Rúru Bosch CDG634AS0 je možné ovládať pomocou ovládacieho prstenca. Ten dopĺňa 2,5" farebný textový TFT diplej aj v slovenskom jazyku a dotykové tlačidlá. K dispozícii je aj program pre odvápnenie. Zásobník na vodu má objem 1,3 l. Parný generátor je umiestnený vo vnútri varného priestoru. Dodávané príslušenstvo: 1 x Zásobník pary, dierovaný, veľkosť L, 1 x Zásobník pary, nedierovaný, veľkosť L, 1 x umývacia špongia.

Kompaktná parná rúra

Kompaktná parná rúra Bosch CDG634AS0 zo série 8 v sebe ponúka zdravú prípavu pokrmov. Pripraví ich šetrným spôsobom aby si zachovali svoje nutričné hodnoty a arómu. Na prvý pohľad vás zaujme svojou elegantnou kombináciou nerezovej farby a sklenených dvierok, vďaka tomu je rúra predurčená pre inštaláciu do modernej kuchyne, kde bude perfektne ladiť s ostatnými spotrebičmi.  Ovládanie je veľmi moderné prostredníctvom centrálneho otočného voliča s farebným textovým TFT displejom (aj v slovenskom jazyku), ktorý je veľmi dobre čitateľný a jeho ovládanie je naozaj intuitívne. TFT displej vás bude jednoducho navigovať, aby bolo ovládanie rúry hračkou. Stačí si vybrať zo širokej ponuky možností alebo si jednoducho nastavíte všetko podľa svojich vlastných zvykov.

  • Funkcia pary: je šetrná a zdravá pre prípravu pokrmov.
  • AutoPilot 20: pripraví každé jedlo perfektne vďaka automatickým programom.
  • TFT - displej s ovládaním: má jednoduchú obsluhu vďaka ovládaciemu prstencu a textovému displeju so symbolmi.
  • Výklopné dvierka so SoftOpen a SoftClose: otvárajú a zatvárajú sa obzvlášť ticho a jemne.

Varenie v pare

Pri varení v pare zostane zelenina chrumkavý, pokým hydina a ryby zostanú šťavnaté a krehké. Jedlá pripravované v horúcej pare si zachovávajú svoje vitamíny a minerály ako aj prirodzenú chuť. Je ich možné pohodlne dodatočne dochutiť a pri varení použiť menej soli. Varenie v pare umožňuje aj variť bez potreby pridania oleja alebo tuku. Rúra má objem 38 l a ponúka ohrev s rozsahom teplôt 30 °C - 100°C a vnútorné osvetlenie. Rúra je vybavená aj funkciou AutoPilot20. Umožňuje varenie ako profesionál. Máte k dispozíciii celú kuchársku knihu vo svojej rúre. Ponúka individuálne odporúčania k nastaveniam pre dokonalé výsledky prípravy jedál. Stačí si jednoducho vybrať z ponúkaného zoznamu, čo chcete pripravovať, zadať hmotnosť pokrmu a rúra za vás všetko ostatné dokončí s dokonalým výsledkom.

  • 5 druhov ohrevu: para 100%, regenerácia (ohrievanie), kysnutie, rozmrazovanie

Dvierka rúry

Vrstvená konštrukcia dvierok rúry na pečenie zaručuje vysokú bezpečnosť. Izoluje vonkajšie dvierka od tepla vo vnútri, takže rúčka dvierok ostáva vždy chladná na dotyk. Silnejšia ventilácia dvierok ich vylepšený dizajn udržuje teplotu vonkajších dvierok na úrovni okolo 40 °C, v závislosti od typu. Tým výrazne znižuje riziko popálenia.

Dodávané príslušenstvo

Štandardne sa s rúrou dodáva aj príslušenstvo: 1 x Zásobník pary, dierovaný, veľkosť L, 1 x Zásobník pary, nedierovaný, veľkosť L, 1 x umývacia špongia.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Celk.vnútor.kapacita rúry 38 L
Gril Nie
Celkový výkon rúry 1750 W
Typ čistenia Žiadny
Teplovzdušná funkcia Nie
Počet funkcií 8

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Bosch CDG634AS0

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami