Bosch DIA098E50

Maximálna hlučnosť: 71 dB, Trieda energ.účinnosti: A+, Maximálny výkon odsávania: 790 m3,

  • Sledovať zmeny
  • Do obľúbených
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Priestorový digestor Bosch DIA098E50 je zaradený v energetickej triede A+. Je ostrovčekovým digestorom, ktorý svojím elegantným prevedením z nerezu a skla vytvorí jedinečný vzhľad. Digestor má jednoduché ovládanie, ktoré je elektronické so vstavaným elektronickým displejom. Odsávač značky Bosch ponúka 3 stupne odsávania. Navyše obsahuje tiež 2 extra intenzívne stupne s automatickým spätným nastavením. Maximálny výkon odsávania pri intenzívnom stupni je 790 m³/h. Hlučnosť odsávača pri maximálnom výkone je 71 dB. Medzi špeciálne funkcie patrí aj funkcia SoftLight–postupné zhasínanie a rozsvietenie. Obsahuje aj 2 tukové filtre a ukazovateľ nasýtenia kovového a aktívneho uhlíkového filtra.

 

 

Moderný, elegantný a s dobrými vlastnosťami

Skvelým doplnkom do vašej kuchyne je priestorový digestor. Presne taký je odsávač pary značky Bosch DIA098E50. Je vyrobený s dizajnom ako ostrovčekový digestor, ktorý bude skvelým doplnkom vašej kuchyne a domácnosti. Jedná sa o veľmi detailne prepracovaný kúsok, ktorý svojim elegantným telom z nerezu a skla vytvorí jedinečný vzhľad. Neváhajte a zmeňte svoju kuchyňu ešte dnes. Namontuje ho na strop nad varný panel a je hotovo. Prekvapí vás aj svojím výborným výkonom odťahu, ktorý dosahuje pri normálnom stupni výkonu 430 m³/h a pri intenzívnom maximálne 790 m³/h.

Jednoduché ovládanie je veľkou výhodou.

Každú užívateľ určite ocení jednoduché ovládanie, ktoré je elektronické a zjednodušuje ho aj vstavaný elektronický displej. Ponúka 3 stupne odsávania. Obsahuje tiež navyše 1 extra intenzívny stupeň s automatickým spätným nastavením. Po vypnutí ventilátoru trvá jeho dobehnutie ešte 10 minút. Čistý vzduch je tak zaručený.

Technické parametre na jednotku.

O optimálnu klímu v kuchyni sa postará maximálny výkon odsávania 790 m³/h. Maximálna hlučnosť odsávača je 47 - 71 dB. Vychytávkou je funkcia SoftLight – postupné zhasínanie a rozsvietenie. Obsahuje 2 tukové filtre, ktoré je možné umývať v umývačke riadu. Obsahuje aj ukazovateľ nasýtenia kovového a aktívneho uhlíkového filtru Bosch DSZ5201 a tak je údržba skutočne jednoduchá. O osvetlenie sa starajú 4 kusy LED žiaroviek s výkonom 3 W.

Elegantné telo má aj ideálne rozmery.

Tento digestor má skutočne ideálne rozmery a zaberie skutočne len potrebný priestor. Je široký 90 cm, vysoký 75 cm a hlboký 68 cm. Hmotnosť tohto šikovného pomocníka je 32 kg. Svojim prevedením vašu kuchyni oživí a tak budete s týmto výberom určite spokojní. Na nerezové telo je napojený sklenený štít, vďaka ktorému odsávač nepôsobí mohutne, ale skutočne elegantne.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 71 dB
Trieda energ.účinnosti A+
Maximálny výkon odsávania 790 m3

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Bosch DIA098E50

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené