Popis produktu

 

 

 

Výkon odsávača 

Výkon odsávača Bosch DWK97HM60 by mal zodpovedať minimálne desaťnásobku objemu miestnosti, z ktorej má odvádzať výpary. Pokiaľ máte kuchyňu prepojenú s obývacou izbou, musíte započítať obidve izby. Veľmi praktickou funkciou pri odsávači je individuálne nastavenie stupňa výkonu, pomocou ktorého môžete okamžite zvýšiť výkon na maximum, čím rýchlejšie odvedie vzniknutú paru a všetky nežiaduce zápachy z varenia, poprípade oxid dusíka, ktorý vzniká pri varení na plyne. Rovnako dôležité je aj umiestnenie odsávača nad varnou plochou. Jeho montáž je idálne na stenu nad varnú plochu. Podľa noriem by sa mal odsávač umiestniť minimálne 45 cm nad elektrickou varnou doskou a 60 cm nad plynovou varnou doskou. Maximálny výkon odťahu dosahuje pri odvetrávaní do komína 416 m³/hod. a pri intenzívnom stupni 700 m³/hod. a pri recirkulácii 387 m³/hod., intenzívny stupeň 557 m³/hod. Pracuje s maximálnou hlučnosťou 58 - 75 dB. Jeho prevádzka je možná s odťahom do komína alebo v režime recirkulácie. Priemer odťahovej rúry digestora je 120 mm. Ďalšími výhodami odsávača sú:

  • DirectSelect ovládanie pre rýchle nastavenie požadovanej rýchlosti odvetrávania a intenzity osvetlenia.
  • Výkon pri odvetrávaní až 700  m³/h. zabezpečí optimálnu kvalitu ovzdušia v miestnosti.
  • Tichý výkon
  • Jednoduché čistenie interiéru odsávača: káble a skrutky sú skryté, vďaka čomu je údržba jednoduchšia.
  • Energetická trieda A

Odsávanie výparov

Komínový odsávač pár Bosch DWK97HM60 je vynikajúcou možnosťou na odstraňovanie nepríjemných výparov a zápachov, ktoré sa vytvárajú počas každodennej prípravy jedál. Pomocou neho si môžete užívať príjemne čisté a svieže prostredie vo vašej kuchyni už počas varenia. Disponuje tromi výkonnostnými stupňami odsávania a jedným intenzívnym stupňom odsávania výparov, ktoré si môžete nastaviť podľa potreby. Jeho chod je obzvlášť tichý. S odsávačom pár si môžete užívať maximálne pohodlie a príjemné prostredie vo vašej kuchyni. Pokiaľ nemáte možnosť v kuchyni odviesť paru von, využijete prevádzku recirkulácie. To znamená, že výpary sa po dôkladnom prefiltrovaní v digestore vrátia späť do miestnosti ako čistý vzduch. Obsahuje kovový tukový filter, vhodný do umývačky riadu. Pri recirkulácii je možnosť odsávač použiť bez odvodu vzduchu do komína. Pre recirkuláciu je potrebné zakúpiť aktívny uhlíkový filter DSZ5201

Optimálny pre jednoduché varenie

Dizajn odsávača je veľmi zaujímavý a vhodný do takmer každej kuchyne. Je vhodný pre montáž nad varnú zónu a jeho šírka je 90 cm. Odsávač má povrchové prevedenie v čiernej farbe v kombinácii s komínom z nerezu. Jeho sklenený štít je naklonený, čím pôsobí zaujímavo a štýlovo a skrášli tak prostredie vo vašej kuchyni. Disponuje aj osvetlením pracovného miesta pomocou LED žiaroviek 2 x 1,5 W.

Vlastnosti

Komínový odsávač pár má obzvlášť tichý chod s hlučnosťou do 57 dB pri maximálnom stupni odsávania. Intenzita odsávania a svetla je pohodlne a rýchlo nastaviteľná do požadovanej úrovne odvetrávania. Elektonické riadenie s dotykovým ovládaním a digitálnym ukazovateľom umožnuje jeho jednoduchú obsluhu. Intenzívny stupeň odsávača so spätným nastavením vie automaticky vrátiť výkon odsávača na normálny stupeň. S odsávačom pár bude vaša kuchyňa v tých najlepších rukách.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 89 cm
Maximálna hlučnosť: 58 dB
Maximálny výkon odsávania: 700 m3

Ďalšie vlastnosti

Značka: Bosch
iSmart: Nie
Maximálny výkon odsávania: 700 m3
Počet rýchlostí: 3
Počet motorov: 1
Min.vzdial. od el.var.dosky: 45 cm
Min.vzdial.od plyn.var.dosky: 60 cm
Výška komína (min.): 98,9 cm
Výška komína (max.): 125,9 cm
Potrebný počet uhl. filtrov: 2

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 89 cm
Výška: 125,9 cm
Hĺbka: 49,9 cm
Hmotnosť: 30,6 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: 120 mm výfukové potrubie

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 58 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Materiál

Materiál: Sklo

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: B
Celková spotreba: 57 kWh

Dizajn

Typ ovládania: elektronické
Typ digestora: odťah+recirkulácia

Filtrovanie

Počet tukových filtrov: 1

Funkcie

Automatické spustenie: Nie

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: DWK97HM60

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore