Bosch DWW06W450

  • Doprava zadarmo
  • Zľava

Šírka: 60 cm, Maximálna hlučnosť: 67 dB, Maximálny výkon odsávania: 370 m3,

  • Sledovať zmeny
  • Do obľúbených
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Komínový digestor Bosch DWW06W450 v nerezovom prevedení je zaradený do energetickej triedy E. Jeho prevádzka je možná s odťahom do komína alebo s recirkuláciou. Maximálny výkon odsávania dosahuje 370 m³/h. K dispozícii má 3 výkonové stupne, ktoré sa nastavujú pomocou kolískového prepínača. Maximáln ahlučnosť dosahuje 67 dB. Pracovnú plochu pod digestorom Bosch DWW06W450 osvetľuje 2 x 30 W halogénová žiarovka. Odsávač je vybavený kovovým tukovým filtrom umývateľným v umývačke riadu. Šírka 60 cm.

 

 

Odsávanie výparov

Komínový odsávač pár Bosch DWW06W450 je vynikajúcou možnosťou na odstraňovanie nepríjemných výparov a zápachov, ktoré sa vytvárajú počas každodennej prípravy jedál. S jeho pomocou si môžete užívať príjemne čisté a svieže prostredie vo vašej kuchyni už počas varenia. K dispozícii sú tri výkonové stupne odsávania, z ktorých si môžete vybrať podľa potreby. S odsávačom pár si môžete užívať maximálne pohodlie a príjemné prostredie vo vašej kuchyni. Jeho prevádzka je možná s odvetrávaním alebo s cirkuláciou vzduchu.

Príjemný dizajn

Komínový digestor skrášli vašu kuchyňu a ochráni jej priestory pred vlhnutím z pary počas varenia. Dizajn odsávača pár je veľmi príjemný a hodí sa takmer do každej kuchyne. Je vhodný na montovanie nad varnú zónu a jeho šírka je 60 cm. Odsávač pár má povrchové prevedenie v príjemnej nerezovej farbe. K dispozícii je aj osvetlenie pracovného miesta pomocou halogénových žiaroviek 2 x 30 W. 

Výkon a flexibilita

Komínový odsávač pri jeho najvyššom výkone výkone 370 m³/h. (v režime odťahu do komína) má hlučnosť 67 dB. Priemer odťahu je 120 /150 mm. Pre jeho pohodlné ovládanie je prispôsobený kolískový prepínač. Mechanické ovládanie umožňuje jeho jednoduchú obsluhu a skvelý prehľad funkcií a vysoko výkonný ventilátor s dvojsmerným odstávaním zabezpečí dokonale čistý vzduch. Kovové tukové filtre sú odnímateľné a jednoducho umývateľné aj v umývačke riadu. Ak chcete, aby tieto filtre boli maximálne účinné, vyčistite ich približne raz za mesiac, buď ručne alebo v umývačke riadu. S odsávačom pár bude vaša kuchyňa v tých najlepších rukách. Zaradený do energetickej triedy E.

Prevádzka s recirkulácou

Odsávač pracuje na princípe odťahu do komína alebo recirkulácie. Pre montáž s recirkuláciou je potrebné si zakúpiť uhlíkový filter Bosch DHZ5276. Pre prevádzku s cirkuláciou je nutné zakúpiť aj montážnu sadu Bosch DHZ5275 ako zvláštne príslušenstvo.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 60 cm
Maximálna hlučnosť 67 dB
Maximálny výkon odsávania 370 m3

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Bosch DWW06W450

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené