Bosch GSN36VLFP


Skriňová mraznička, Energetická trieda F, Objem: 242 l, Ročná spot. energie: 294 kWh, Maximálna hlučnosť: 39 dB, Mraziaci výkon: 20 kg/24h, Akumulačná doba: 25 h, NoFrost: Áno, Rýchle zmrazenie: Áno", Počet zásuviek: 7, Šírka: 60 cm, Výška: 186 cm, Hĺbka: 65 cm. Viac info


Cena 789,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 15,80 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Skriňová mraznička Bosch GSN36VLFP v nerezovom prevedení s objemom 242 litrov za 24 hodín dokáže zmraziť až 20 kg potravín. V prípade výpadku vám potraviny vydržia až 25 hodín. Vybavená 3 policami a 4 boxmi, z toho dva sú veľké BigBoxy. Automatické odmrazovanie vďaka funkcii NoFrost. Má aj funkciu SuperMrazenie, FreshSense, MultiAirflow a elektronickú reguláciu teploty. Optický a akustický signál pri zvýšenej teplote vo vnútri chladničky. Možnosť otvárania dverí do oboch strán. Hlučnosť: 39 dB. Rozmery (VxŠxH): 186 x 60 x 65 cm.

2x BigBox 

Do skriňovej mrazničky s objemom až 242 litrov si prehľadne uložíte vaše potraviny. K dispozícii máte až 4 plastové boxy, ktoré sa jednoducho vysúvajú. Do dvoch veľkých BigBoxov dokážete vložiť aj objemnejšie potraviny. Vďaka ich priehľadnosti vždy uvidíte, čo sa nachádza v ktorom boxe. Nechýba ani miska na ľad. Vo vrchnej časti sú ešte 3 poličky. Mraznička dosahuje mraziaci výkon 20 kilogramov potravín za 24 hodín. V prípade poruchy je akumulačná doba 25 hodín. Má tiež funkciu SuperMrazenie, čo znamená, že čerstvé potraviny sú rýchlejšie zmrazené.

FreshSense senzory

Vo vnútri chladničky sú umiestnené špeciálne FreshSense senzory zodpovedné za optimálnu teplotu potravín v chladničke. Okrem monitorovania teploty v chladničke sledujú aj teplotu okolia. Pri akýchkoľvek výkyvoch senzory upravia teplotu tak, aby si potraviny zachovali potrebnú teplotu. Rovnomerné prúdenie vzduchu zaistí vnútorný ventilátor.

MultiAirflow systém

Systém ventilácie MultiAirflow zabezpečí rovnomernú distribúciu vzduchu v chladničke pre dlhodobú sviežosť.  Jemné a rovnomerné prúdenie studeného vzduchu na všetkých úrovniach mrazničky znižuje kolísanie teploty a tým znižuje čas chladenia, čo pomôže uchovať dlhšie čerstvú chuť vašich uložených potravín.

 

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 186 cm
Celkový čistý objem 242 L
Mraziaci výkon 20 kg/24h
Trieda energetickej účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Bosch GSN36VLFP

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami