Bosch HBA334YS0

Zobraziť

 • Zľava 22 %
 • Doprava zadarmo

Trieda energ.účinnosti: A, Celk.vnútor.kapacita rúry: 71 L, Gril: Áno, Celkový výkon rúry: 3400 W, Typ čistenia: EcoClean, Teplovzdušná funkcia: Áno, Počet funkcií: 7,


Cena 399,00 €

Zľava 22 % z pôvodnej ceny: 509,00 € Zobraziť nápoveď

7,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Vstavaná rúra Bosch HBA334YS0 v nerezovo-čiernom prevedení je zaradená do energetickej triedy A. S 3D horúcim vzduchom dosahuje dokonalé výsledky pečenia vďaka optimálnej distribúcii vzduchu až na 3 úrovniach súčasne. Ponúka 7 druhov ohrevu: horúci vzduch, horný/dolný ohrev, cirkulačný infra-gril, veľkoplošný gril, stupeň na pizzu a dolný ohrev. Vnútorný priestor rúry má 71 l a ľahko sa čistí vďaka funkcii EcoCleanDirect, Cleaning Assistance a celosklenenej vnútornej strane dvierok. Ovládanie rúry je veľmi jednoduché a praktické pomocou 2 zápustných otočných voličov a LED ovládacieho displeja s červeným osvetlením. K dispozícii sú závesné rošty a dvojúrovňový teleskopický výsuv so stop funkciou. Príslušenstvo: kombinovaný rošt, univerzálna panvica.

 

 

Elegantný spotrebič

S touto vstavanou elektrickou rúrou s jedinečným horúcim vzduchom 3D dosiahnete naozaj skvelé výsledky. Na prvý pohľad vás zaujme svojou elegantnou kombináciou nerezového plášťa a čiernych sklenených dvierok, vďaka čomu je rúra predurčená pre inštaláciu do modernej kuchyne, kde bude perfektne ladiť s ostatnými spotrebičmi. Rúra disponuje hneď 7 druhmi ohrevu a je zaradená do energeticky úspornej triedy A.

 • horúci vzduch, horný/dolný ohrev, cirkulačný infra-gril, velkoplošný gril, stupeň na pizzu, dolný ohrev

Perfektne upečené pokrmy

Vďaka dokonalému rozloženiu tepla až na 3 úrovniach súčasne dosiahnete pri pečení vždy skvelé výsledky. Distribúcia tepla je rýchla a rovnomerná v celom priestore rúry. Môžete piecť slané aj sladké pokrmy súčasne bez pomiešania chutí. Vnútro rúry je dokonale osvetlené a vy máte prehľad pri príprave pokrmu. 

Nenáročná údržba s EcoClean Direct

Energeticky úsporná čistiaca funkcia rúry EcoClean Direct uľahčí údržbu vášho spotrebiča. Špeciálna vrstva jemných keramických zrniek na vnútorných stranách a strope rúry zabráni znečisteniu počas pečenia absorbuje tuky a zvyšky a rozloží ich pomocou oxidácie po celú dobu životnosti spotrebiča.

Jednoduché čistenie

Jemne zašpinenú rúru vyčistíte rýchlo a jednoducho. Stačí umiestniť približne 400 ml vody a kvapku saponátu na dno rúry na pečenie a potom nastaviť vhodný druh ohrevu, teplotu a dobu trvania. Ekologický čistiaci systém namočí vypálene nečistoty a následne stačí utrieť vnútorný priestor rúry a vnútornú stranu sklenených dvierok. 

Ďalšie vlastnosti

K dispozícii je aj praktická detská poistka a halogénové osvetlenie. Ovládanie rúry je zabezpečené prostredníctvom zápustných otočných voličov, ktoré vám pomôžu dosiahnuť dokonalé výsledky pečenia aj na viacerých úrovniach súčasne. V strede je umiestenený digitálny LED displej s hodinami a časovou predvoľbou. Dvierka rúry s čiernym sklom otvoríte pomocou nerezového madla. Pre ľahšiu manipuláciu s plechmi je k dispozícii aj dvojnásobný teleskopický výsuv so stop funkciou.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A
Celk.vnútor.kapacita rúry 71 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 3400 W
Typ čistenia EcoClean
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 7

Hodnotenie

5,0 / 5

2 recenzie Bosch HBA334YS0

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Maroš

9. 9. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon

Monika

25. 5. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon