Bosch HBA3540S0

Zobraziť


Trieda energ.účinnosti: A, Celk.vnútor.kapacita rúry: 71 L, Gril: Áno, Celkový výkon rúry: 3400 W, Typ čistenia: EcoClean, Teplovzdušná funkcia: Áno, Počet funkcií: 7,


Cena 299,00 €

Zľava 43 % z pôvodnej ceny: 529,00 € Zobraziť nápoveď

5,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Vstavaná elektrická rúra Bosch HBA3540S0 s objemom 71l a 3D horúcim vzduchom pomáha dosiahnuť dokonalé výsledky pečenia na viacerých úrovniach súčasne s výsuvným systémom ClipRail. Zápustné otočné voliče zaručujú jednoduché čistenie a údržbu ovládacieho panelu, ovládanie dopĺňa LED displej s hodinami a časovou predvoľbou. Rúra ponúka 7 druhov ohrevu v teplotnom rozsahu 50 °C - 275 °C: horúci vzduch, horný/dolný ohrev, cirkulačný infra-gril, velkoplošný gril, stupeň na pizzu, dolný ohrev, horúci vzduch jemný. Ďaľšou dôležitou funkciou je detská poistka a samočistiaca funkcia EcoClean Direct. Osvetlenie v rúre Bosch HBA3540S0 je halogénové. Dvierka rúry sú vybavené dizajnovým nerezovým madlom. Rúra je dodávaná s nasledovným príslušenstvom: kombinovaný rošt, univerzálny plech.

 

 

Elegantný spotrebič

S touto XXL vstavanou elektrickou rúrou Bosch HBA3540S0 s jedinečným horúcim vzduchom 3D dosiahnete naozaj skvelé výsledky. Na prvý pohľad vás zaujme svojou elegantnou kombináciou nerezového plášťa a čiernych sklenených dvierok, vďaka tomu je rúra predurčená pre inštaláciu do modernej kuchyne, kde bude perfektne ladiť s ostatnými spotrebičmi. Rúra disponuje hneď 7 druhmi ohrevu a je zaradená do energeticky úspornej triedy A.

GranitEmail

Vnútorný priestor je vyrobený z GranitEmail čo je vysoko hodnotná smaltovaná povrchová úprava rúry. Jedná sa o extra hladký povrch odolný proti nárazu, poškriabaniu a kyselinám. Umožňuje jednoduché čistenie vnútra rúry po celú dobu jej životnosti.

Nenáročná údržba s EcoClean direct

Energeticky úsporná čistiaca funkcia rúry EcoClean Direct uľahčí údržbu vášho spotrebiča. Špeciálna vrstva jemných keramických zrniek na vnútorných stranách a strope rúry zabráni znečisteniu počas pečenia absorbuje tuky a zvyšky a rozloží ich pomocou oxidácie po celú dobu životnosti spotrebiča. Jediné, čo je potrebné urobiť manuálne je utrieť spodnú časť rúry a vnútornú stranu sklenených dvierok. Pre odstránenie zvyškov jednoducho aktivujte čistiaci program.

Vlastnosti

Rúra je elektrická s objemom 71 l a ponúka 7 druhov ohrevu s rozsahom teplôt 50 °C - 275 °C:

 • horúci vzduch
 • horný/dolný ohrev
 • cirkulačný infra-gril
 • veľkoplošný gril
 • stupeň na pizzu
 • dolný ohrev
 • horúci vzduch jemný

K dispozícii je aj praktická detská poistka a halogénové osvetlenie a samočistiaca funkcia EcoClean Direct (na strope, na zadnej stene, na bočných stenách). Ovládanie rúry je zabezpečené prostredníctvom zápustných otočných voličov, ktoré vám pomôžu dosiahnuť dokonalé výsledky pečenia aj na viacerých úrovniach súčasne. V strede je umiestenený digitálny LED displej s hodinami a časovou predvoľbou. Dvierka rúry s čiernym sklom otvoríte pomocou nerezového madla. Pre ľahšiu manipuláciu s plechmi je k dispozícii aj výsuvný systém ClipRail, ktorý môžete umiestniť na ľubovoľnú úroveň.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A
Celk.vnútor.kapacita rúry 71 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 3400 W
Typ čistenia EcoClean
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 7

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Bosch HBA3540S0

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Monika

18. 1. 2019

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon
 • Produkt vyskúšaný a splnil moje očakávania na 100%... Tých 7 programov je pre mňa top! Dizajn rúry je nádherný, nadčasový, síce trochu vidno na nej odtlačky, ale nie je to nič hrozné. Čo je super, , že dvierka rúry pri pečení nie sú horúce, len mierne teplé nič hrozné pre malé deti. Ovládanie rúry je jednoduché.....
 • Negatíva zatiaľ žiadne......

Máme ju kratšiu dobu, ale po vyskúšaní viacerých jedál veľká spokojnosť.