Bosch HBA374ES0


Vstavaná rúra, Energetická trieda A, Kapacita: 71 l, Počet funkcií: 7, Vstavaný displej, Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový, Gril, Výška: 59,5 cm, Šírka: 59,4 cm, Hĺbka: 54,8 cm. Viac info


Cena 499,99 €

Zľava 17 % z predchádzajúcej ceny: 598,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 10,00 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná teplovzdušná rúra Bosch HBA374ES0 v energetickej triede A má objem 71 litrov, prehľadný LED displej a otočné voliče. Vybavená pyrolytickým čistením, 3D horúcim vzducom Plus a 10 automatickými programami.

 

 

 

Elegantný spotrebič

S touto vstavanou elektrickou rúrou s jedinečným horúcim vzduchom 3D dosiahnete naozaj skvelé výsledky. Na prvý pohľad vás zaujme svojim elegantým sivo-čierným dizajnom so sklenenými dvierkami, vďaka čomu je rúra predurčená pre inštaláciu do modernej kuchyne, kde bude perfektne ladiť s ostatnými spotrebičmi. Rúra disponuje niekoľkými druhmi ohrevu s rozsahom teplôt 50 °C - 275 °C a je zaradená do energeticky úspornej triedy A.

  • 7 druhov ohrevu: horúci vzduch, horný/dolný ohrev, cirkulačný infra-gril, velkoplošný gril, stupeň na pizzu, dolný ohrev

AutoPilot

Ide o automatické riadenie priebehu programu, ktoré sa stará o dokonalú prípravu vybraných jedál. Po zadaní hmotnosti musíte program už len spustiť. Druh ohrevu, teplotu a čas si program riadi automaticky. Programová automatika vám garantuje najlepšie výsledky pečenia predvolených jedál, ako sú napr. rozbif, kurča, zeleninové nákypy alebo ryby. 

Automatické samočistenie

Nekonečné drhnutie pomocou spreja na rúry už bude pre vás minulosťou, práve vďaka funkcii samočistenia. Ide o pyrolitické samočistenie, ktoré spáli všetky zvyšky vo vnútri rúry na popol pri teplotách až do 480 °C. Pomocou špongie alebo handry potom môžete jednoducho vytrieť všetky zvyšky. Ďalšou výhodou je, že táto metóda pracuje bez agresívnych chemikálií.

Jednoduché čistenie

Jemne zašpinenú rúru vyčistíte rýchlo a jednoducho. Stačí umiestniť približne 400 ml vody a kvapku saponátu na dno rúry na pečenie a potom nastaviť vhodný druh ohrevu, teplotu a dobu trvania. Ekologický čistiaci systém namočí vypálene nečistoty a následne už len stačí utrieť vnútorný priestor rúry a vnútornú stranu sklenených dvierok. 

Teleskopické výsuvy

Teleskopické výsuvy sú veľmi bezpečným a pohodlným riadením prístupu k plechom a pečenie nádobám na rošte. Závesné rošty s výsuvnými koľajničkami vychádzajú pred priestor rúry. Vďaka poistke výsuvu je všetko absolútne zabezpečené pred preklopením, čo sa týka aj ťažkých kusov pečiva, pečienka a ťažkého varného riadu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A
Celk.vnútor.kapacita rúry 71 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 3600 W
Typ čistenia Pyrolýzou
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 7

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Bosch HBA374ES0

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami