Bosch HBA533BW1

  • Doprava zadarmo

Trieda energ.účinnosti: A, Celk.vnútor.kapacita rúry: 71 L, Gril: Áno, Celkový výkon rúry: 3400 W, Typ čistenia: EcoClean, Teplovzdušná funkcia: Áno, Počet funkcií: 5 Viac info


Cena 389,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 7,78 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná rúra Bosch HBA533BW1 v elegantnom bielom prevedení je zaradená do energetickej triedy A. S 3D horúcim vzduchom dosahuje dokonalé výsledky pečenia vďaka optimálnej distribúcii vzduchu až na 3 úrovniach súčasne. Ponúka rozsah teplôt 50 °C - 275 °C a 5 druhov ohrevu: horúci vzduch, horný/dolný ohrev, cirkulačný infra-gril, veľkoplošný gril. Vnútorný priestor rúry má 71 l a ľahko sa čistí vďaka funkcii EcoCleanDirect. Ovládanie rúry je veľmi jednoduché a praktické pomocou 2 zápustných otočných voličov a LED displeja s červeným osvetlením. K dispozícii sú závesné rošty. Príslušenstvo: kombinovaný rošt, univerzálna panvica.

 

 

Elegantný spotrebič

S touto vstavanou elektrickou rúrou s jedinečným horúcim vzduchom 3D dosiahnete naozaj skvelé výsledky. Na prvý pohľad vás zaujme svojim elegantným bielým prevedením s dvierkami s čierným sklom a dizajnovým madlom z nehrdzavejúcej ocele, vďaka čomu je rúra predurčená pre inštaláciu do modernej kuchyne, kde bude perfektne ladiť s ostatnými spotrebičmi. Rúra disponuje hneď 5 druhmi ohrevu s rozsahom teplôt 50 °C - 275 °C a je zaradená do energeticky úspornej triedy A.

  • horúci vzduch, horný/dolný ohrev, cirkulačný infra-gril, velkoplošný gril

Perfektne upečené pokrmy

Vďaka dokonalému rozloženiu tepla až na 3 úrovniach súčasne dosiahnete pri pečení vždy skvelé výsledky. Distribúcia tepla je rýchla a rovnomerná v celom priestore rúry. Môžete piecť slané aj sladké pokrmy súčasne bez pomiešania chutí. Vnútro rúry je dokonale osvetlené a vy máte prehľad pri príprave pokrmu. 

Nenáročná údržba s EcoClean Direct

Energeticky úsporná čistiaca funkcia rúry EcoClean Direct uľahčí údržbu vášho spotrebiča. Špeciálna vrstva jemných keramických zrniek na vnútorných stranách a strope rúry zabráni znečisteniu počas pečenia absorbuje tuky a zvyšky a rozloží ich pomocou oxidácie po celú dobu životnosti spotrebiča.

Ďalšie vlastnosti

K dispozícii je aj praktická detská poistka a halogénové osvetlenie. Ovládanie rúry je zabezpečené prostredníctvom zápustných otočných voličov, ktoré vám pomôžu dosiahnuť dokonalé výsledky pečenia aj na viacerých úrovniach súčasne. V strede je umiestenený digitálny LED displej s hodinami a časovou predvoľbou. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A
Celk.vnútor.kapacita rúry 71 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 3400 W
Typ čistenia EcoClean
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 5

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Bosch HBA533BW1

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené