Bosch HBA554BS0


Trieda energ.účinnosti: A, Celk.vnútor.kapacita rúry: 71 L, Gril: Áno, Celkový výkon rúry: 3400 W, Typ čistenia: EcoClean, Teplovzdušná funkcia: Áno, Počet funkcií: 7,


Cena 479,00 €

Zľava 7 % z pôvodnej ceny: 515,00 € Zobraziť nápoveď

9,58 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná elektrická rúra Bosch HBA554BS0 s objemom 71l a 3D horúcim vzduchom pomáha dosiahnuť dokonalé výsledky pečenia na viacerých úrovniach súčasne. Zápustné otočné voliče zaručujú jednoduché čistenie a údržbu ovládacieho panelu, ovládanie dopĺňa LED displej s hodinami a časovou predvoľbou. Rúra ponúka 7 druhov ohrevu v teplotnom rozsahu 50 °C - 275 °C: horúci vzduch, horný/dolný ohrev, cirkulačný infra-gril, velkoplošný gril, stupeň na pizzu, dolný ohrev, horúci vzduch jemný. Ďaľšou dôležitou funkciou je detská poistka a samočistiaca funkcia EcoClean. Osvetlenie v rúre Bosch HBA554BS0 je halogénové. Dvierka rúry sú vybavené dizajnovým nerezovým madlom. Rúra je dodávaná s nasledovným príslušenstvom: smaltovaný plech, kombinovaný rošt, univerzálna panvica.

 

 

Elegantný spotrebič

S touto XXL vstavanou elektrickou rúrou Bosch HBA554BS0 s jedinečným horúcim vzduchom 3D dosiahnete naozaj skvelé výsledky. 3D horúci vzduch zabezpečí dokonalé výsledky pečenia, vďaka rovnomernej distribúcii vzduchu v celej rúre až na 3 úrovniach súčasne. Je možné bez problémov piecť súčasne sladké aj slané dobroty, pričom ich chute sa nezmiešajú. Na prvý pohľad vás zaujme svojou elegantnou kombináciou nerezového plášťa a čiernych sklenených dvierok, vďaka tomu je rúra predurčená pre inštaláciu do modernej kuchyne, kde bude perfektne ladiť s ostatnými spotrebičmi. Rúra disponuje hneď 7 druhmi ohrevu a je zaradená do energeticky úspornej triedy A. Jej najvýznamnejšími výhodami sú:

 • 3D horúci vzduch: dosahuje výborné výsledky pečenie s optimálnou distribúciou horúceho vzduchu až na 3 úrovniach súčasne.
 • LED diplej: má jednoduché a intuitívne ovládanie.
 • Zápustné voliče: otočné zatláčacie voliče zabezpečia jednoduchšiu údržbu a čistenie ovládacieho panelu.
 • EcoClean Direct: špeciálny povrch zadnej steny, bočných stien a stropu automaticky pohlcujú tuky a regenerujú sa prostredníctvom programu.

GranitEmail

Vnútorný priestor je vyrobený z GranitEmail čo je vysoko hodnotná smaltovaná povrchová úprava rúry a smaltovaných dielov príslušenstva. Jedná sa o extra hladký povrch odolný proti nárazu, poškriabaniu a kyselinám. Umožňuje jednoduché čistenie vnútra rúry po celú dobu jej životnosti.

Nenáročná údržba s EcoClean direct

Energeticky úsporná čistiaca funkcia rúry EcoClean Direct uľahčí údržbu vášho spotrebiča. Špeciálna vstva jemných keramických zrniek na vnútorných stranách a strope rúry zabráni znečisteniu počas pečenia absorbuje tuky a zvyšky a rozloží ich pomocou oxidácie po celú dobu životnosti spotrebiča. Jediné, čo je potrebné urobiť manuálne je utrieť spodnú časť rúry a vnútornú stranu sklenených dvierok. Pre odstránenie zvyškov jednoducho aktivujte čistiaci program.

Vlastnosti

Rúra je elektrická s objemom 71 l a ponúka 7 druhov ohrevu s rozsahom teplôt 50 °C - 275 °C:

 • horúci vzduch
 • horný/dolný ohrev
 • cirkulačný infra-gril
 • veľkoplošný gril
 • stupeň na pizzu
 • dolný ohrev
 • horúci vzduch jemný

K dispozícii je aj praktická detská poistka a halogénové osvetlenie a samočistiaca funkcia EcoClean. Ovládanie rúry je zabezpečené prostredníctvom zápustných otočných voličov, ktoré vám pomôžu dosiahnuť dokonalé výsledky pečenia aj na viacerých úrovniach súčasne. V strede je umiestenený digitálny LED displej s hodinami a časovou predvoľbou. Dvierka rúry s čiernym sklom otvoríte pomocou nerezového madla.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A
Celk.vnútor.kapacita rúry 71 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 3400 W
Typ čistenia EcoClean
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 7

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Bosch HBA554BS0

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené