Bosch HBG635BS1

Zobraziť


Trieda energ.účinnosti: A+, Celk.vnútor.kapacita rúry: 71 L, Gril: Áno, Celkový výkon rúry: 3600 W, Typ čistenia: EcoClean, Teplovzdušná funkcia: Áno, Počet funkcií: 13,


Cena 639,00 €

Zľava 17 % z pôvodnej ceny: 769,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 12,78 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

3,7 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť 3 recenzie

Popis produktu

Zabudovateľná rúra Bosch HBG635BS1 pre perfektné výsledky pečenia. Rúru budete ovládať vďaka intuitívnemu dotykovému ovládaciemu panelu TouchControl s TFT textovým displejom, ktorý zaistí pohodlné nastavovanie všetkých dôležitých funkcií. Vďaka úspornému chodu a vynikajúcim výsledkom pečenia je rúra zaraďovaná do energetickej triedy A+. Rúra na pečenie - 13 druhov ohrevu: 4D horúci vzduch, Eco horúci vzduch, horný/dolný ohrev, Eco horný/dolný ohrev, cirkulačný infra-gril, velkoplošný gril, maloplošný gril, stupeň na pizzu, dolný ohrev, pomalé varenie pri nízkej teplote, rozmrazovanie, predohrev, udržovanie tepla.

 

 

Jednoduché ovládanie

Spoločnosť Bosch myslela pri navrhovaní tejto rúry na každého jej používateľa. Preto ju vybavila takým ovládaním, s ktorým nebude mať nikto problém. Rúru Bosch HBG635BS1 budete ovládať vďaka ovládaciemu panelu TouchControl s TFT textovým displejom 2,5", ktorý zaistí pohodlné nastavovanie všetkých dôležitých funkcií. Okrem toho na displeji budete môcť kontrolovať priebeh ohrevu jedál a nastavenia funkcie. Rúra ponúka 13 druhov ohrevu s plynulým nastavením rozsahu teplôt 30 °C - 300 °C:

  • 4 D horúci vzduch, Eco horúci vzduch, horný/dolný ohrev, Eco horný/dolný ohrev, cirkulačný infra-gril, velkoplošný gril, maloplošný gril, stupeň na pizzu, dolný ohrev, pomalé varenie pri nízkej teplote, rozmrazovanie, predohrev, udržovanie tepla

Účinný 4D Horúci vzduch

Elegantná rúra z nerezového materiálu je oproti jednoduchým rúram vybavená i modernou technológiou 4D horúceho vzduchu. Tento systém zabezpečí presné a pravidelné distribuovanie horúceho vzduchu do každej zo štyroch jej úrovní. Zabezpečujú to kvalitné nerezové ventilátory, ktoré počas pečenia alebo grilovania striedajú smer otáčania, aby dokázali zabezpečiť plynulú cirkuláciu horúceho vzduchu. Pripravujte jedlá efektívne a rýchlo.

Rýchloohrev

Až o 30 % kratší čas predhrievania pri konštantnej spotrebe elektrickej energie. Nastavíte požadovaný druh ohrevu a teplotu a potom stlačte tlačidlo „rýchloohrev“. Spotrebič sa zahrieva najskôr s maximálnym výkonom na požadovanú teplotu a potom sa automaticky prepne na požadovaný druh ohrevu.

Detská poistka

Elektronická blokácia tlačidiel či mechanická detská poistka ochráni vaše všetečné dieťa pred prípadným úrazom a vás pred preprogramovaním spotrebiča. Mechanická detská poistka zabráni otvoreniu dvierok rúry, elektronická blokácia tlačidiel zabráni preprogramovaniu vami zvoleného programu.

Bezpečnostné vypínanie 

Automatické bezpečnostné vypínanie vypne spotrebič vtedy, keď je už určitý čas bez prerušenia v prevádzke (v závislosti od stupňa výkonu alebo teploty). Už si nemusíte robiť starosti, že ste pred odchodom z domova spotrebič nevypli.

AutoPilot

Ide o automatické riadenie priebehu programu, ktoré sa stará o dokonalú prípravu vybraných jedál. Po zadaní hmotnosti musíte program už len spustiť. Druh ohrevu, teplotu a čas si program riadi automaticky. Programová automatika vám garantuje najlepšie výsledky pečenia predvolených jedál, ako sú napr. rozbif, kurča, zeleninové nákypy alebo ryby. Každé jedlo bude perfektne pripravené vďaka 10 prednastaveným automatickým programom.

Nenáročná údržba

Už sa viac nemusíte trápiť s namáhavým drhnutím a čistením vnútra rúry. EcoClean Direct zabezpečuje, že v rúre sa nekumulujú nečistoty a jej povrch stačí iba jemne utrieť. Túto odolnosť voči špine má na svedomí unikátny antracitový smaltový povrch, ktorý pohlcuje nečistoty. Jednoduchá je i samotná manipulácia s rúrou. Nenáročné a ľahké otváranie dverí zabezpečí systém SoftMove (SoftClose+SoftOpen). Vďaka vnútorným závesný roštom sa do vnútra jednoducho vloží i väčšie množstvo jedla alebo väčší plech.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A+
Celk.vnútor.kapacita rúry 71 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 3600 W
Typ čistenia EcoClean
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 13

Hodnotenie

3,7 / 5

3 recenzie Bosch HBG635BS1

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Andrea

23. 4. 2019

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • pomer cena / výkon
  • Elektrická rúra je už na vyššej úrovni. Šikovné gazdinky ju určite využijú čo najviac. Spokojnosť.