Bosch HBG6750S1

Zobraziť


Trieda energ.účinnosti: A+, Celk.vnútor.kapacita rúry: 71 L, Gril: Áno, Celkový výkon rúry: 2900 W, Typ čistenia: Pyrolýzou, Teplovzdušná funkcia: Áno, Počet funkcií: 13 Viac info


Cena 729,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 14,58 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Vstavaná rúra Bosch HBG6750S1 ponúka veľkú vnútornú časť s objemom 71 litrov. Vďaka 4D horúcemu vzduchu je zaručená perfektná distribúcia tepla a optimálne výsledky pečenia. Ľahkú obsluhu rúry umožňuje TFT farebný textový displej so symbolmi. K dispozícii je aj 10 prednastavených automatických programov, ktoré vám uľahčia pečenie. Okrem toho si môžete vybrať z 13 druhov ohrevu. Vďaka úspornému chodu a vynikajúcim výsledkom pečenia je rúra zaraďovaná do energetickej triedy A+. Vďaka pyrolytickému samočisteniu rúry si nemusíte robiť žiadne starosti s jej údržbou.

 

 

Príprava jedál

Vstavaná rúra Bosch HBG6750S1 vám pomôže pripraviť vynikajúce pečené jedlá pre celú vašu rodinu. Vybrať si môžete z 13 druhov ohrevu, kam patrí napr. Eco Horúci vzduch, horný/spodný ohrev, veľkoplošný a maloplošný gril, stupeň pre pečenie pizze, pomalé varenie, rozmrazovanie a iné. Teplotu je možné regulovať od 30 °C do 300 °C. Pri príprave vašich jedál oceníte aj 10 automatických programov, ktoré vám uľahčia pečenie. Rúra má dostatočne veľkú vnútornú časť, s objemom až 71 litrov.

Príprava jedál - BOSCH HBG6750S1, vstavaná rúra

Ovládanie

Pre jednoduché ovládanie rúry je prispôsobený 2,5 palcový farebný textový TFT displej s dotykovými tlačidlami. K dispozícii je aj ukazovateľ aktuálnej teploty a ukazovateľ predohrevu.

Ovládanie - BOSCH HBG6750S1, vstavaná rúra

Dvierka rúry

Vstavaná rúra je vybavená výklopnými dvierkami, ktoré umožňujú tlmené otváranie a zatváranie. Dvierka majú prispôsobenú praktickú rukoväť z nerezovej ocele, pre pohodlnejšie otváranie. Vnútorná časť rúry je príjemne osvetlená halogénovým svetlom, vďaka ktorému získate lepšiu viditeľnosť na vaše pripravované jedlá.

Dvierka rúry - BOSCH HBG6750S1, vstavaná rúra

Rýchloohrev

Rýchloohrev umožňuje až o 30 % kratšiu dobu pre predhriatie rúry pri konštantnej spotrebe elektrickej energie. Stačí, keď nastavíte požadovaný druh ohrevu a teplotu, a stlačíte tlačidlo „rýchloohrevu“. Rúra sa zahrieva najskôr s maximálnym výkonom na požadovanú teplotu, a neskôr sa prepne na požadovaný druh ohrevu.

Čistenie bez námahy

Čistenie rúry je jednoduché aj vďaka celosklenenej vnútornej strane dvierok. Sklenená tabuľa je úplne rovná a robustné bezpečné sklo je vhodné aj ako plocha na odkladanie príslušenstva. Rúra je vybavená aj samočistiacou pyrolytickou technikou, ktorá pomocou vysokej teploty mení nečistoty na popol, ktorý môžete jednoducho utrieť handrou.

Detská poistka

Pre maximum bezpečnosti je k dispozícii aj detská poistka, ktorá zabráni neželanému spusteniu rúry, zmene naprogramovania, otvorení dvierok a ochráni pred prípadným úrazom.

Energetická trieda A+

Vstavaná rúra je vďaka svojmu úspornému chodu zaraďovaná do energetickej triedy A+. Spotreba elektrickej energie pri konvenčnom ohreve je 0,87 kWh a spotreba elektrickej energie pri cirkulácii/horúcom vzduchu je 0,69 kWh.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A+
Celk.vnútor.kapacita rúry 71 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 2900 W
Typ čistenia Pyrolýzou
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 13

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Bosch HBG6750S1

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Peter

25. 5. 2017

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • dizajn
  • výkon
  • jednoduchosť ovládania