Bosch HBG675BB1

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
689,00 €

Pôvodná cena 955,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 13,78 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Vstavaná rúra Bosch HBG675BB1 pre perfektné výsledky pečenia. Rúru budete ovládať vďaka intuitívnemu dotykovému ovládaciemu panelu TouchControl s TFT textovým displejom, ktorý zaistí pohodlné nastavovanie všetkých dôležitých funkcií. Vďaka úspornému chodu a vynikajúcim výsledkom pečenia je rúra zaraďovaná do energetickej triedy A+. Rúra na pečenie - 13 druhov ohrevu: 4D horúci vzduch, Eco horúci vzduch, horný/dolný ohrev, Eco horný/dolný ohrev, cirkulačný infra-gril, velkoplošný gril, maloplošný gril, stupeň na pizzu, dolný ohrev, pomalé varenie pri nízkej teplote, rozmrazovanie, predohrev, udržovanie tepla.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 28 %

Zvážte aj tento produkt

AEG Mastery SteamBoost BSE882320M AEG Mastery SteamBoost BSE882320M

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
5-ročná záruka po registrácii

Na objednávku
 

1 259,00 €

Vstavaná parná rúra AEG BSE882320M je zaradená do energetickej triedy A+. Jej celkový vnútorný objem je 70 litrov. Pripravovať jedlo môžete na troch úrovniach súčasne. Tento model vyniká predovšetkým mnoho skvelými funkciami, vďaka ktorým dokážete pripraviť jedlo presne podľa vašich predstáv, navyše je vybavená teplotnou (mäsovou) sondou. Intuitívny ovládač poskytne maximálnu kontrolu nad procesom varenia,s displejom ktorý je viacjazyčný. Určite oceníte aj indikáciu zbytkového tepla. Prednosťou je aj systém SoftClosing pre tiché otváranie a zatváranie dvierok. Pri otvorení dverí sa automaticky zapne osvetlenie a zastaví sa teplovzdušný ventilátor. Farba: antikorová s úpravou proti odtlačkom prstov.

Základné parametre

  • Trieda energ.účinnosti: A+
  • Celk.vnútor.kapacita rúry: 70 L
  • Gril: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Jednoduché ovládanie

Spoločnosť Bosch myslela pri navrhovaní tejto rúry na každého jej používateľa. Preto ju vybavila takým ovládaním, s ktorým nebude mať nikto problém. Rúru Bosch HBG675BB1 budete ovládať vďaka ovládaciemu panelu TouchControl s TFT textovým displejom 2,5", ktorý zaistí pohodlné nastavovanie všetkých dôležitých funkcií. Okrem toho na displeji budete môcť kontrolovať priebeh ohrevu jedál a nastavenia funkcie. Rúra ponúka 13 druhov ohrevu s plynulým nastavením rozsahu teplôt 30 °C - 300 °C:

  • 4D horúci vzduch, Eco horúci vzduch, horný/dolný ohrev, Eco horný/dolný ohrev, cirkulačný infra-gril, velkoplošný gril, maloplošný gril, stupeň na pizzu, dolný ohrev, pomalé varenie pri nízkej teplote, rozmrazovanie, predohrev, udržovanie tepla

Účinný 4D Horúci vzduch

Elegantná rúra  je oproti jednoduchým rúram vybavená i modernou technológiou 4D horúceho vzduchu. Tento systém zabezpečí presné a pravidelné distribuovanie horúceho vzduchu do každej zo štyroch jej úrovní. Zabezpečujú to kvalitné nerezové ventilátory, ktoré počas pečenia alebo grilovania striedajú smer otáčania, aby dokázali zabezpečiť plynulú cirkuláciu horúceho vzduchu. Pripravujte jedlá efektívne a rýchlo.

Rýchloohrev

Až o 30 % kratší čas predhrievania pri konštantnej spotrebe elektrickej energie. Nastavíte požadovaný druh ohrevu a teplotu a potom stlačte tlačidlo „rýchloohrev“. Spotrebič sa zahrieva najskôr s maximálnym výkonom na požadovanú teplotu a potom sa automaticky prepne na požadovaný druh ohrevu.

Detská poistka

Elektronická blokácia tlačidiel či mechanická detská poistka ochráni vaše všetečné dieťa pred prípadným úrazom a vás pred preprogramovaním spotrebiča. Mechanická detská poistka zabráni otvoreniu dvierok rúry, elektronická blokácia tlačidiel zabráni preprogramovaniu vami zvoleného programu.

AutoPilot

Ide o automatické riadenie priebehu programu, ktoré sa stará o dokonalú prípravu vybraných jedál. Po zadaní hmotnosti musíte program už len spustiť. Druh ohrevu, teplotu a čas si program riadi automaticky. Programová automatika vám garantuje najlepšie výsledky pečenia predvolených jedál, ako sú napr. rozbif, kurča, zeleninové nákypy alebo ryby. Každé jedlo bude perfektne pripravené vďaka 10 prednastaveným automatickým programom.

Nenáročná údržba

Už sa viac nemusíte trápiť s namáhavým drhnutím a čistením vnútra rúry. Vďaka našim rúram s integrovanou samočistiacou funkciou pyrolýza môžete na túto úlohu úplne zabudnúť. Stačí jednoducho stlačiť tlačidlo Start a vaša rúra sa, v závislosti od stupňa znečistenia, zohreje až na max. 480 °C a spáli všetky tuky alebo zvyšky jedál. Všetko, čo po nich zostane, bude len trochu popola, ktorý sa dá jednoducho odstrániť. Jednoduchá je i samotná manipulácia s rúrou. Nenáročné a ľahké otváranie dverí zabezpečí systém SoftMove (SoftClose+SoftOpen).

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iTrieda energ.účinnosti: A+
Celk.vnútor.kapacita rúry: 71 L
Gril: Áno
Celkový výkon rúry: 870 W
Typ čistenia: Pyrolýzou
Teplovzdušná funkcia: Áno
Počet funkcií: 10

Ďalšie vlastnosti

Značka: Bosch
iSmart: Nie
Jednoduché čistenie: Áno
Teleskopický výsuv: Žiadny
Počet skiel dvierok: 4

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: antracitová
Šírka: 59,4 cm
Výška: 59,5 cm
Hĺbka: 54,8 cm
Hmotnosť: 38,144 Kg

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

Časovač: Áno
Gril: Áno
Typ čistenia: Pyrolýzou
Počet funkcií: 10

Konektivita

Dĺžka kábla: 1,2 m
Sieťový kábel: so zástrčkou

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A+

Rúra

Celk.vnútor.kapacita rúry: 71 L
Celkový výkon rúry: 870 W
Teplovzdušná funkcia: Áno

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: HBG675BB1

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore